Samsung Smart Tv- Nie działa przeglądarka.

Inarii

New member
Witam. Mam problem z moim telewizorem Samsung Smart TV ES6800.
Mianowicie internet jest połączony normalnie, aplikacje działają normalnie, ale gdy włączam przeglądarke, to jest tylko czarny ekran i kółeczko ładowania. Przeglądarka się w ogóle nie włącza, czekałem chyba z pół dnia i nic. Kiedyś ta przeglądarka działała normalnie, ale pewnego dnia po prostu przestała. Reset do ustawień fabrycznych nic nie dał. Internet normalnie dochodzi do telewizora, bo aplikacje działają.
Próbowałem też zrobić router z telefonu i połączyć się przez wi-fi, ale dalej to samo.

Ktoś wie może, co muszę zrobić? Z góry dziękuję :)
 

tdx

New member
Bez reklam
Reset z poziomu menu diagnostyka...
Jak nie pomoze reset serwisowy


wysłane z mojego ATARI 65XE z magnetofonem XC-12
 

Inarii

New member
Reset z poziomu diagnostyka niestety nie pomógł.



Reset serwisowy - czyli co mam zrobić? Bo w necie nie piszą za bardzo o tym
 

Svitlana

New member
Nie uruchamia się przeglądarka internetowa

Witam. Mam problem z moim telewizorem Samsung Smart TV ES6800.
Mianowicie internet jest połączony normalnie, aplikacje działają normalnie, ale gdy włączam przeglądarke, to jest tylko czarny ekran i kółeczko ładowania. Przeglądarka się w ogóle nie włącza, czekałem chyba z pół dnia i nic. Kiedyś ta przeglądarka działała normalnie, ale pewnego dnia po prostu przestała. Reset do ustawień fabrycznych nic nie dał. Internet normalnie dochodzi do telewizora, bo aplikacje działają.
Próbowałem też zrobić router z telefonu i połączyć się przez wi-fi, ale dalej to samo.

Ktoś wie może, co muszę zrobić? Z góry dziękuję :)

Ja mam ten sam problem. Jak udało się go rozwiązać?
 

Svitlana

New member
Ale jak zrobić ten reset serwisowy? W jakiej stopce? Resetowałam ustawienia w zakładce Diagnostyka kilka razy, nic to nie dało. Nadal kręci się kółko na czarnym tle.
 

Svitlana

New member
Przepraszam, nie zauważyłam stopki. Zrobiłam reset serwisoowy według instrukcji, 2 razy i nadal przeglądarka nie działa, to same kółko:(. Czy coś jeszcze można zrobić?
 

Svitlana

New member
Zadzwoniłam do serwisu samsung i udało się rozwiązać problem w następny sposób: w SmartHub najechać na WebBrowser i wcisnąć tools na pilocie, wybrać "aktualizacja aplikacji". Po minucie aktualizacji przeglądarka zadziałała. Dziękuję za pomoc
 

mifalek10

New member
Powiedz mi czy w seri ES dokładnie 6710 też jest tak samo? Próbuję w czasie czuwania INFO-MENU-MUTE-POWER i nic się nie dzieje. Mam problem z przeglądarką i np w kinoplexvod też jak włącze film to reklamy działają a jak się skończą to się dzieje tak samo jak z przeglądarką "wieczne ładowanie"
 

mifalek10

New member
Faktycznie za wolno. Ale zrobiłem reset taki i taki, oprogramowanie aktualne,a przeglądarka dalej nie działa :/
 
Ostatnia edycja:

tdx

New member
Bez reklam
przyczyn może być kilka po resecie serwisowym, można spróbować nie ustawiać połączenia internetowego i na sucho próbować odpalić przeglądarkę, w skrajnych przypadkach tworzy się temp który każdorazowo "zawiesza" przeglądarkę
 

mifalek10

New member
Jak wyłączyłem internet i próbowałem odpalić przeglądarke to wyskoczyło że brak połączenia z internetem i odsyłało mnie do ustawienia sieci.
 
Do góry