Samsung Smart TV LED serii UE46F8000SL-test otwarty.Dziś piękność Twą w całej ozdobie

accu

New member
Bez reklam
Witam,

wszystko fajnie tylko aby cena nowego miała być na obecnym poziomie F8000 to musi sobie
nieźle wziąć na wstrzymanie -co najmniej do końca Sierpnia. Pod koniec lata są pierwsze sensowne
obniżki.

Pozdr.

Witam uprzejmie ,
Może do początku czerwca . Akurat na mistrzostwa świata w piłce nożnej w Brazylii .
Będzie mocna konkurencja . Inni producenci telewizorów też będą mieli bogatą ofertę .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

orange

New member
Tv muszę kupić do maja maksymalnie, boję się, że nowy model będzie sporo droższy, nawet nie wiem, co będzie posiadał...
Obecnie w Saturnie wynegocjowałem cenę 7200zł...
 

SDman

Banned
Tv muszę kupić do maja maksymalnie, boję się, że nowy model będzie sporo droższy, nawet nie wiem, co będzie posiadał...
Obecnie w Saturnie wynegocjowałem cenę 7200zł...

Świetna, brać -kupisz w 2015 Blu i znów będziesz miał najnowszy Smart TV.
Saturn ma przewagę, że możesz oddać -14dni, więc wszystko sobie sprawdzisz.

Pozdr.
 
Ostatnia edycja:

Pytka

New member
hej mam pytanko głównie mam ustawiony obraz na tryb film i reszta powyłączane ale jak oglądam piłkę nożną to mam wrażenie że obraz lekko się przycina hmm takie smużenie występuje tylko nie wiem czy to wina dekodera i nc+ ale dzieje się to tylko przy oglądaniu głównie sportu hmm chyba że tylko przy oglądaniu sportu to widzę , ma ktoś jakieś sprawdzone ustawienia tego tv ? bo ja już nie wiem może mam coś nie tak ustawione?
 

tdx

New member
Bez reklam
sprawdz jak masz ustawione
czysty obraz cyfrowy
Redukcja zakłuceń MPEG
Motion Plus
 

Pytka

New member
wiesz co zresetowałem ustawienia i ustawiłem według poradnika z wcześniejszej strony i chyba jest ok wszystkie opcje które podałeś mam wyłączone według tej konfiguracji , tylko po co wtedy są ? skoro w tej konfiguracji są wyłączone hmm nie kumam nawet ostrość ma być na 0 , dziwne, teraz niby jest ok podkręciłem tylko podświetlenie na 12 bo mi coś za ciemny obraz był
 

alfik7

New member
Witam podłączyłem IR blaster w swoim 46F8000 skonfigurowałem pilota uniwersalnego z cyfrą+ i działa mi teraz S Recommendation,ale nie wiem jak ustawić pilota aby decoder wyłączał się razem z tv?
 

dawram

New member
Zgodnie z FAQ pkt.7 z tym,że model wybrałem DSR 7201/91 gdyż mojego nie ma i dlatego S rekomendacja nie działa,operator nie obsługuje.
 

tdx

New member
Bez reklam
Rozumiem czemu rekomendacja nievdziala ale zastanawiam sie nad ir blasterem :)

wysłane z mojego ATARI 65XE z magnetofonem XC-12
 

alfik7

New member
a u mnie przetestowałem odłączyłem IR balster i działa wszystko S rekomendacja,pilot pilot działa bez zarzutu wyłącza jednocześnie tv i decoder,jedynie przy włączeniu uruchamia się jedynie tv i wyskakuje na ekranie żeby nacisnąć STB napilocie i wtedy uruchamia się decoder,a więc wszystko śmiga jak należy
 

alfik7

New member
ja mam nc+ także wpisałem nc+ w ustawieniach konfiguracji pilota,jesli nie ma twego decodera w ustawieniach spróbuj dowiedzieć się u samsunga
 
Do góry