Samsung Smart TV - Białe poziome pasy

plazi21

New member
Witam

Dzisiaj pojaiwły mi się na ekranie telewizora poziome białe pasy. Proszę o informację, co może być tego przyczyną. Model telewizora który posiadam to Samsung Smart TV UE46D6750WS.

Z góry dziękuję za pomoc
Michał
 

tdx

New member
Bez reklam
Wklej zdjecie moze to matryca moze elektronika a moze tylko tasma...

wysłane z mojego ATARI 65XE z magnetofonem XC-12
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jeśli białe regularne pasy - to są linie powrotu a to oznacza że czeka Cię wymiana matrycy.
 

plazi21

New member
Dziękuję, za info. Niestety mam problem z załączeniem zdjęcia, ponieważ jestem nowy na forum, a żeby załączyć link to muszą być co najmniej 5 wpisów
 

plazi21

New member
Witam,

Dziękuję za pomoc. Pasy są rzeczywiście regularne tak na ok. 4/5 ekranu. Za pasami widać obraz, jednak nie jest on ostry. Telewizor ma niecałe 3 lata. Czy orientujesz się może, jaki jest koszt takiej wymiany matrycy - czy to się opłaca?

Z góry dziękuję
Michał
 

plazi21

New member
Nadmienię, że telewizor kosztował ponad 4500 zł. Żenujące jest to, że po niecałych 3 latach coś się psuje - zwłaszcza w telewizorze za taką cenę.
 

plazi21

New member
Białe linie, o których pisałem, po dokładnym bliskim oglądnięciu nie są do końca białe - zmieniają one kolor w zależności od tego co w danej chwili jest wyświetlane na ekranie TV. Raz są czerwone, zielone, białe. Spróbuję zrobić zdjęcie i może się je uda załączyć.
 

plazi21

New member
Udało mi się załadować zdjęcia. Mam nadzieję, że teraz będzie łatwiej zrozumieć to co piszę.

viewer.php
[/URL][/IMG]
viewer.php
[/URL][/IMG]
 
Do góry