Samsung Seria QLED Q()FN na 2018r. WSZYSTKO NA TEN TEMAT

ernet

Active member
Bez reklam
Podobnie, jak ponad 2 lata temu załozyłem oddzielny watek dotyczący Samsung TV seria "K" - sądząc po ilości wpisów był on bardzo potrzebny- podobnie teraz zakładam wątek "Samsung Seria QLED Q()FN na 2018r. WSZYSTKO NA TEN TEMAT".
Aby ułatwić obecnym i przyszłym użytkownikom dostęp wszelkich informacji oraz dyskusji na temat telewizorów tej serii ( Seria QLED Q()FN ) proszę o wpisywanie wszelkich informacji TYLKO W TYM WĄTKU. To ułatwi bezpośredni i uporządkowany dostęp wszystkim zainteresowanym tą serią telewizorów Samsung i skupić w nim porozrzucane po Forum informacje,wiadomości i wypowiedzi na temat tych modeli. Wpisujcie tylko tu ( w tym wątku ), aby zainteresowani nie musieli szukać. Zwracam uwagę,że ten wątek dotyczy także serii 8,7..itd. oraz wszystkich wielkości TV. W temacie postów koniecznie wpisujcie dokładny model telewizora.
PS. Dobrze by było aby Admin wrzucił tu poprzednie wpisy dotyczące tej serii TV.
 

pebe86

Member
Bez reklam
Zakładanie jednego wątku dla w sumie 4 modeli telewizorów (Q6, Q7, Q8, Q9) jest moim zdaniem bez sensu. Tworzy się tylko niepotrzebny bałagan i potem w sumie ciężko coś konkretnego znaleźć.

W wątkach np. Philipsów każda seria ma swój wątek- i jest porządek. Tu powinno być podobnie, szczególnie biorąc pod uwagę zainteresowanie Qledami. Ktoś kto jest zainteresowany Q9, nie bardzo chce czytać coś na temat Q6- bo te modele dzieli przepaść.

Szczególnie że w tym roku różnice między tymi modelami są znacznie większe niż 2 lata temu w przypadku serii KS (chociażby w kwestii podświetlenia).
 

ernet

Active member
Bez reklam
Zakładanie jednego wątku dla w sumie 4 modeli telewizorów (Q6, Q7, Q8, Q9) jest moim zdaniem bez sensu. Tworzy się tylko niepotrzebny bałagan i potem w sumie ciężko coś konkretnego znaleźć.

W wątkach np. Philipsów każda seria ma swój wątek- i jest porządek. Tu powinno być podobnie, szczególnie biorąc pod uwagę zainteresowanie Qledami. Ktoś kto jest zainteresowany Q9, nie bardzo chce czytać coś na temat Q6- bo te modele dzieli przepaść.

Szczególnie że w tym roku różnice między tymi modelami są znacznie większe niż 2 lata temu w przypadku serii KS (chociażby w kwestii podświetlenia).

Zostawmy ocenę użytkownikom. Celem tego wątku na pewno nie jest ocena czy jest potrzebny czy nie. Sadząc po ilości wpisów w wątku o seri KSxxxx ten watek może jednak się przydać. Mam nadzieję,że ten, mój wpis, zakończy pozamerytoryczną dyskusje.
 

pebe86

Member
Bez reklam
Zostawmy ocenę użytkownikom. Celem tego wątku na pewno nie jest ocena czy jest potrzebny czy nie. Sadząc po ilości wpisów w wątku o seri KSxxxx ten watek może jednak się przydać. Mam nadzieję,że ten, mój wpis, zakończy pozamerytoryczną dyskusje.

A ja, przepraszam, kim jestem? Wątek potrzebny ale w przemyślany sposób. Inaczej będzie taki bajzel jak tam i powtarzające się co kilka stron pytania o to samo.

Jak już coś wprowadzamy to po to aby innym ułatwić szukanie informacji, a nie robić jeden wielki nieuporządkowany bajzel.
Poza tym proponuję przeczytać na spokojnie to co napisałem- różnice w tegorocznych seriach QLED (w przeciwieństwie do serii KS sprzed 2 lat) są tak duże, że wrzucanie do jednego worka Q6 z np. Q9 jest po prostu bez sensu.
Zupełnie inne odbiorniki, zupełnie inna liga, zupełnie inne wyposażenie, zupełnie inni odbiorcy.
 
Ostatnia edycja:

vvv

Well-known member
Bez reklam
A ja, przepraszam, kim jestem? Wątek potrzebny ale w przemyślany sposób. Inaczej będzie taki bajzel jak tam i powtarzające się co kilka stron pytania o to samo.

Jak już coś wprowadzamy to po to aby innym ułatwić szukanie informacji, a nie robić jeden wielki nieuporządkowany bajzel.
Poza tym proponuję przeczytać na spokojnie to co napisałem- różnice w tegorocznych seriach QLED (w przeciwieństwie do serii KS sprzed 2 lat) są tak duże, że wrzucanie do jednego worka Q6 z np. Q9 jest po prostu bez sensu.
Zupełnie inne odbiorniki, zupełnie inna liga, zupełnie inne wyposażenie, zupełnie inni odbiorcy.
Jestem za tym aby podzielić tematy na modele 6-9 wtedy jak pisze @pebe86 ma to sens a tak to ?!
Pomysl o tym @ernet 😀👍
 

pebe86

Member
Bez reklam
Albo przynajmniej podzielić na 2 tematy- Direct Led'y, czyli Q8 i Q9 w jednym temacie, oraz Edge Led'y (Q6 i Q7) w drugim...

Rozwiązanie kompromisowe, a wprowadzi względny porządek.
 

ernet

Active member
Bez reklam
Albo przynajmniej podzielić na 2 tematy- Direct Led'y, czyli Q8 i Q9 w jednym temacie, oraz Edge Led'y (Q6 i Q7) w drugim...

Rozwiązanie kompromisowe, a wprowadzi względny porządek.

Dziękuję za wszystkie wpisy. Cel na pewno jest jeden: aby w jednym wątku znaleźć jak najwiecej informacji dotyczących danych modeli + to, co napisałem w pierwszym swoim poście.
Pomysł @pebe86 chyba jest najlepszy jak dotąd IMO i może to właśnie być tym kompromisem.
Jeśli nikt go nie "oprotestuje" :razz: to tak zrobię.
 
Do góry