Samsung seria LE(xx) C650 - wszystkie wielkości (32C650 40C650...), wszystko o serii.

Duddda

New member
Witam. Macie jakiś sposób na zalogowanie się do YouTube? Jak utworzę konto w Internet@TV, to mam np. możliwość zalogowania się do Picasy, ale YT nie ma. Obszedł to ktoś czy robicie swoje playlisty publiczne i szukacie w aplikacji?
 

Maxwel

New member
Problem z aplikacją Ipla

yhy.....ja mam:

Odpowiedź ze strony Ipla (z wczorajszego dnia):

Witamy,
Uprzejmie informujemy, że problem obecnie wyjaśniany z firmą Samsung. W najbliższym czasie powinna pojawić się ostateczna informacja dotyczące ewentualnego rozwiązania. Serdecznie przepraszamy za obecne niedogodności.


Natomiast Firma Samsung tak mi odpowiedziała (zadałem im pytanie, czy znają datę rozwiązania problemu - również to było wczoraj): "Obecnie trwa weryfikacja działania aplikacji Ipla w TV z serii C, przez co może nie działać prawidłowo. Sprawą zajmuje się nasza centrala, przez co nie mam możliwości wskazania dokładnej daty rozwiązania kwestii prawidłowego działania."

Jak im powiedziałem, że dwa tygodnie też mi pisali o tej cholernej weryfikacji przez centralę, to ich odpowiedzią było - "Tak, ponieważ centrala cały czas pracuje nad rozwiązaniem problemu z działaniem aplikacji, przez co nie mam możliwości wskazania terminu zakończenia prac. Proszę o cierpliwość do czasu rozwiązania kwestii poprawnego działania aplikacji Ipla."

Jednym słowem, bawią się z nami w kotka i myszkę :evil:....jednak wierzę, że to co napisała sama Ipla jest rzeczywiście prawdą i być może jeszcze w tym tygodniu (albo w przyszłym??:|) pojawi się długo wyczekiwana aktualizacja aplikacji.
 

driwer78

New member
Ja też dostałem odpowiedz z Ipli

Uprzejmie informujemy, że problem dotyczący TV Samsung z 2010r (seria C) jest obecnie wyjaśniany z firmą Samsung. W najbliższym czasie powinna pojawić się ostateczna informacja dotyczące ewentualnego rozwiązania.


Na czacie z samsungiem zapewniają o weryfikacji problemu.
Napisałem że w ten sposób zachęcają nas do kupna nowego TV to napisali że nie jest to działanie celowe problemy z Iplą
 

Razio1

New member
Witam. Macie jakiś sposób na zalogowanie się do YouTube? Jak utworzę konto w Internet@TV, to mam np. możliwość zalogowania się do Picasy, ale YT nie ma. Obszedł to ktoś czy robicie swoje playlisty publiczne i szukacie w aplikacji?

Po ostatniej aktualizacji YouTube`a nie ma już niestety możliwości aktualizacji :(


Ale co działa?IPLA czy TVN Player?
Bo u mnie IPLA WCIĄŻ LIPA

Potwierdzam, że nie mam już problemów z Iplą i TVN Player. W przypadku Iplii trzeba trochę dłużej poczekać przy wczytywaniu filmów.
 

greeg2

New member
Niestety nie mogę tego potwierdzić. Aplikacja IPLA zawiesza się blokując dostęp do TV, pomaga tylko wyjęcie wtyczki z gniazdka zasilającego.
TVN Player działa dobrze.
 

Maxwel

New member
ipla nie wiesza się jak się wejdzie do Samsung Apps i tam wybierze się aplikację, ale to nie zawsze tak jest...ja tam teraz nie próbuje włączać tej aplikacji, póki co nie pojawi się aktualizacja....

...zastanawiam się tylko co takiego się stało, że ipla przestała raptownie działać....nie wiem jak było u Was, ale gdy pojawiła się ostatnio aktualizacja (zmieniająca wygląd strony z zielonej na tą czarną), to u mnie nie wyświetlały się żadne reklamy, gdy wybierałem materiały video....natomiast 2 dni przed pojawieniem się problemu reklamy zaczęły się wyświetlać...może coś tam ipla namieszała i teraz nie wiedzą jak to naprawić??

póki co nie wiadomo kiedy pojawi się aktualizacja....prace wciąż trwają i trwają
 

skawin

New member
Witam, panowie alebo ja jestem ślepy albo na stronie samsunga nie potrafie znaleźć wsparcia dla naszego modelu. Mógłby mi ktoś podrzucić linka z anjnowszym FW (3018?) bo coś mi ostatnio dzwięk sie zatrzymuje na kilka sekund. Może aktualizacja coś pomoże
 

Maxwel

New member
Witam, panowie alebo ja jestem ślepy albo na stronie samsunga nie potrafie znaleźć wsparcia dla naszego modelu. Mógłby mi ktoś podrzucić linka z anjnowszym FW (3018?) bo coś mi ostatnio dzwięk sie zatrzymuje na kilka sekund. Może aktualizacja coś pomoże

Na stronie głównej producenta w zakładce „Wsparcie” wpisz nazwę swojego modelu i zatwierdź. Następnie wybierz zakładkę „Pobieranie” i pozycję niżej „Firmware”. Tam pobierz plik EXE (T-VALDEUC-3018.1) z aktualizacją. Ważne jest, aby taki pobrany plik EXE rozpakować na czystym sformatowanym pendrive - na nośniku powinien znajdować się tylko folder z aktualizacją....mam nadzieję, że pomogłem? ;)
 

ptysiu44

New member
Witam, mam w swoim le40c650 oprogramowanie 2004.0. Włączyłem w menu hotelowym opcję 3D. Wszedłem w aplikację internetowe , wybrałem apkę 3D i załączyła się bardzo długa opisówka o regulaminie korzystania z tej opcji, polityce prywatności samsunga itp. Gdy doszedłem do samego końca i potwierdziłem akceptację regulaminu zatwierdzając na koniec wywaliło mi na główną stronę gdzie są wszystkie aplikacje. Gdy ponownie wszedłem w apkę 3D pojawił się komunikat w języku angielskim, że potrzebuję odpowiedniego softu. Ponownie wszedłem w menu hotelowe i o dziwo opcja 3D była wyłączona. Włączyłem ją ponownie i wyszedłem z menu hotelowego. Następnie do samsung apss i do 3D i znowu komunikat o braku odpowiedniego softu. Powtarzałem to jeszcze z 10 razy i za każdym razem to samo. Jedynie raz na początku opcja 3D przez chwilę działała. Czy ktoś to już próbował?
 

ptysiu44

New member
Znalazłem włąśnie coś takiego :,, Jeśli chodzi o TV Samsung serii C to mają one wspólny firmware dla wersji 6,7 i 8 więc teoretycznie można w najniższym modelu serii 6 odblokować funkcje z najwyższego modelu 8.
W praktyce do końca tak nie jest bo np w serii 6 można odblokować funkcję 3D ale i tak nie da się jej wykorzystać bo TV nie ma wbudowanego transmitera sygnału do okularów, podobnie jest z odblokowaniem tunera satelitarnego w TV który go nie posiada.
Podsumowując da się z sukcesem odblokować funkcje realizowane wyłącznie software'owo takie jak MediaPlayer, PVR, Timeshift czy Guide+ "
 

rewaczek

New member
IPLA ,od wczoraj na Samsung apps jest aktualizacja do ipli .Przywrócono stary wygląd i cyka jak na razie . Aktualizujcie i testujcie pozdrawiam
 

Maxwel

New member
Potwierdzam....jest już aktualizacja do aplikacji Ipla....trzeba to zrobić niestety ręcznie (z poziomu Samsung Apps)...lipa trochę, że przywrócono stary wygląd...tamten dla mnie był bardziej funkcjonalny...teraz, żeby móc oglądnąć dany materiał np. ostatni odcinek Top Chefa będę musiał sporo poprzewijać, aby znaleźć to czego szukam. :p
 

kecyrf

Member
nie czyta formatów AVCHD (.m2ts)

Witam.
Tata mój ma ten tv i jak mu podrzucam filmy z kamery (Wideo w formacie AVCHD (.m2ts)) to nie czyta u niego. Czy jest szansa że po jakieś aktualizacji będzie czytać ten format, czy w tych tv nie ma szansy na to?
 
Do góry