Samsung seria LE(xx) C650 - wszystkie wielkości (32C650 40C650...), wszystko o serii.

Jann

New member
Zadam zapewne banalne pytanie ale jak to zainstalować ?:> Z tego co czytałem to problem jest z TV albo z aplikacją. Support samsunga już o tym wie.
 

Adryjon

New member
Mam prośbę czy może ktoś to udostępnić nYouTubeHD3D extended tak że wpisuje ip w TV i się ładuje bez kombinowania tak jak np netplayer
 
Problem TUBA.TV

Dzisiaj zauważyłem problem Tuba.TV. Mianowicie gdy uruchomię widget, wyskakuje zamiast gatunków muzyki, menu z informacją "Potrzebna aktualizacja!" oraz opcje:
- Wejdź do Smart Hub
- Wyszukaj Tuba.TV
- Zaktualizuj aplikację
- Powodzenia!

Nie zależnie co wybiorę z tego Menu wyskakuję mi okienko:
"Wystąpił problem z odtwarzaniem teledysku." oraz do wyboru "Powrót do menu" i "Ponów"

Odinstalowywałem aplikację i ponownie ją instalowałem, lecz nic nie pomaga.
Ciekawe czy przypadkiem nie nastąpił koniec tego widgetu dla LE..C650.

Firmware 3009.2
 

pajaqs

New member
Mam problem z usługą Internet@TV. Skasowałem konta jakie miałem w tej usłudze i chciałem założyć kolejne, ale niestety po wejściu w Ustawienia >> Id Log w Internet@TV >> Utwórz wyskakuje mi komunikat: "nie można utworzyć konta gdyż nie ma usług do których można się zalogować".
Ktoś mógłby pomóc ? :)
 

MarcinM.

New member
Mam problem z usługą Internet@TV. Skasowałem konta jakie miałem w tej usłudze i chciałem założyć kolejne, ale niestety po wejściu w Ustawienia >> Id Log w Internet@TV >> Utwórz wyskakuje mi komunikat: "nie można utworzyć konta gdyż nie ma usług do których można się zalogować".
Ktoś mógłby pomóc ? :)

Pomóc nie mogę, ale mogę potwierdzić problem. Wygląda na to, że Samsung strasznie nabałaganił, bo od sierpnia właściwie nic nie działa tak, jak powinno. W sumie to problemy z utworzeniem konta zaczęły się dokładnie wtedy, kiedy był problem z włączającymi się za każdym uruchomieniem internetu aktualizacjami.
 

grzesz

New member
Mam problem z usługą Internet@TV. Skasowałem konta jakie miałem w tej usłudze i chciałem założyć kolejne, ale niestety po wejściu w Ustawienia >> Id Log w Internet@TV >> Utwórz wyskakuje mi komunikat: "nie można utworzyć konta gdyż nie ma usług do których można się zalogować".
:)
Zainstaluj np: Facebooka i wówczas pojawi się możliwość zakładania konta. Potem możesz go usunąć
 

Jericho24

Member
Bez reklam
Dzisiaj zauważyłem problem Tuba.TV. Mianowicie gdy uruchomię widget, wyskakuje zamiast gatunków muzyki, menu z informacją "Potrzebna aktualizacja!" oraz opcje:
- Wejdź do Smart Hub
- Wyszukaj Tuba.TV
- Zaktualizuj aplikację
- Powodzenia!

Nie zależnie co wybiorę z tego Menu wyskakuję mi okienko:
"Wystąpił problem z odtwarzaniem teledysku." oraz do wyboru "Powrót do menu" i "Ponów"

Odinstalowywałem aplikację i ponownie ją instalowałem, lecz nic nie pomaga.
Ciekawe czy przypadkiem nie nastąpił koniec tego widgetu dla LE..C650.

Firmware 3009.2
U mnie to samo.
FW 3015.
 

matizc

New member
Siema mam problem.

Posiadam samsunga 32" c650. firmware 3011. Niestety nie mam polskich znaków, na kanałach cyfrowych ani analogowych ani w txt w filmach. Czy ktoś wie co z tym zrobić?

zdjęcie dorzucam w linku, bo nie mogę podesłać normalnie - pokazywarka.pl/fgn6id/

w kraj mam ustawione:

Kanał cyfrowy- Polska
Kanał analogowy- Czechy.

Język menu- Polski
Język teletekstu- Polski.

w preferencjach wszystko ustawione na Polski.

Czy ktoś miał taki problem, da się to jakoś rozwiązać?

Z góry dzięki za pomoc!
 

matizc

New member
Jeszcze jedno mam pytanie, mam odblokowane pvr niestety jak podłączam usb pod komputer to wyskakuje, że najpierw muszę go sformatować, po prostu nie mam dostępu do filmików, które nagrałem, czy to normalne? Da się to jakoś ominąć i odtworzyć na komputerze ?
 

adi71

New member
Jeszcze jedno mam pytanie, mam odblokowane pvr niestety jak podłączam usb pod komputer to wyskakuje, że najpierw muszę go sformatować, po prostu nie mam dostępu do filmików, które nagrałem, czy to normalne? Da się to jakoś ominąć i odtworzyć na komputerze ?
Filmiki które nagrałeś możesz otworzyć tylko na tym tv na którym nagrałeś na kompie czy innym tv nie zobaczysz (zabezpieczone prawa autorskie)
 

rewaczek

New member
IPLA panowie wiadomo co już z ta iplą działa ona czy nie będzie jakas poprawka bo już nie wiem czy nie przechodzić na soft z samyygo . Podajcie jakies namiary na oprogramowanie na serie c650 z samyygo najnowsze,żeby wszysko chodziło
 

ARYS

New member
Ipla zawiesza telewizor Samsung - rozwiązanie

Witam serdecznie,
u mnie telewizor również zawieszał się od razu po załączeniu ipli (LE37C650L1WXXN) i pomagało jedynie wyjęcie wtyczki z gniazdka.
Dzisiaj ściągnąłem z niemieckiej strony Samsunga aktualizację oprogramowania T-VALDEUC-3018.1
,zainstalowałem na tv,następnie zaktualizowałem z menu tv iplę i ku mojej wielkiej radości po ponownym załączeniu telewizora ipla działa bez problemu.
Niestety nie mam uprawnień aby wrzucić do posta adres url do aktualizacji, także spróbuję w ten sposób: www samsung com de support model LE37C650L1WXXN-downloads
oczywiście w miejsca spacji należy wstawić dwa razy "." a następnie "/"
Mam nadzieję, że również komuś z Was się powiedzie.
Pozdrawiam!
 
Witam serdecznie,
u mnie telewizor również zawieszał się od razu po załączeniu ipli (LE37C650L1WXXN) i pomagało jedynie wyjęcie wtyczki z gniazdka.
Dzisiaj ściągnąłem z niemieckiej strony Samsunga aktualizację oprogramowania T-VALDEUC-3018.1
,zainstalowałem na tv,następnie zaktualizowałem z menu tv iplę i ku mojej wielkiej radości po ponownym załączeniu telewizora ipla działa bez problemu.
Niestety nie mam uprawnień aby wrzucić do posta adres url do aktualizacji, także spróbuję w ten sposób: www samsung com de support model LE37C650L1WXXN-downloads
oczywiście w miejsca spacji należy wstawić dwa razy "." a następnie "/"
Mam nadzieję, że również komuś z Was się powiedzie.
Pozdrawiam!

Przecież ten firmware jest na polskiej stronie:

LE40C650L1W - POBIERANIE | WSPARCIE | SAMSUNG

Czy oprócz braku zacina się Ipli pojawiła się możliwość wykupu innych pakietów i oglądania TV online?
 

mirys

New member
Ipla zawiesza telewizor Samsung po wgraniu T-VALDEUC-3018.1,a Yahoo wcale nie ma,dlaczego u jednych jest na tym opragromowaniu a u innych kłopot
 
Do góry