Samsung seria LE(xx) C650 - wszystkie wielkości (32C650 40C650...), wszystko o serii.

avis21

New member
zdeka malo :/ .. dałem za niego 2550 z gwarancja i to jeszcze po cenie promocyjnej ok 100zł taniej niż normalnie. Myślałem ze może z 1700-1800.
 

avis21

New member
Sprzedałeś starszy model BXXX. Ja mam nowszy LE40C650 i na gwarancji jeszcze 2.5 roku!
Tak działa YouTube i cała reszta dostępnych widgetow.
Chętnych (ze swoją propozycją cenową) proszę o info na priv albo kastaf@wp.pl
 
Ostatnia edycja:

avis21

New member
Jericho24, patrz co czytasz i od kogo są posty!
Ja kupilem swoj TV w 2010 w grudniu i jest na 5 letniej gwarancji (post #5121)

Pozdro!
 

hart88

New member
Czy da się ten telewizor sparować z oprogramowaniem youtube z androida itd? Próbowałem ,ale prosi o jakiś kod ,a tv nic nie daje. W opisie znalazłem ,że chodzi na tv 2011-2012 więc domyślam się ,że w tym cały problem.
 

novitz

New member
Witam,

Posiadam tv LE32C650. Problem byl juz poruszany ale nie działa opcja szukaj na forum..
TV nie chce odtworzyc filmu w HD *.mkv (prawie 8GB) z dysku zew. Trwa ładowanie az w koncu się wyłącza. JAk próbuje pusicic przez Allshare'a to widzi katalog a filmu w nim zawartego nie. Jak używam innego programu do transmisji to plik widzi ale wyskakuje błąd w odtwrzaniu. Jak temu zaradzić? Mniejsze mkv działają bez problemu.

Pomocy :)
 

Jericho24

Member
Bez reklam
Witam,

Posiadam tv LE32C650. Problem byl juz poruszany ale nie działa opcja szukaj na forum..
TV nie chce odtworzyc filmu w HD *.mkv (prawie 8GB) z dysku zew. Trwa ładowanie az w koncu się wyłącza. JAk próbuje pusicic przez Allshare'a to widzi katalog a filmu w nim zawartego nie. Jak używam innego programu do transmisji to plik widzi ale wyskakuje błąd w odtwrzaniu. Jak temu zaradzić? Mniejsze mkv działają bez problemu.

Pomocy :)

Moze za duzy bitrate?
 

olijacek

New member
LE40C650L1WXXH zacinający się dźwięk

Witam

Proszę o pomoc, od jakiegoś czasu dźwięk z tunera telewizji UPC zapętla się jak płyta cd na czas od kilku do kilkunastu sekund a czasem na stałe. Dekoder podłączony jest kablem HDMI do TV a z TV do wzmacniacza kablem optycznym tylko w tej konfiguracji występują przycinki dźwięku.
Natomiast bezpośrednio z tunera UPC kablem Coaxial oraz chinch do wzmacniacza to nie występuje . Wydaje mi się że to wina telewizora który ma problem z przerobieniem dźwięku z tunera przez hdmi na optyka. Czy ktos się spotkał z takim przypadkiem ?

Na początku podejrzewałem dekoder UPC ale teraz juz sam nie wiem....

Pozdrawiam
 

Seba21

New member
Cześć. Mam ten telewizor ok prawie 2 lat. mimo że był już 2011 rok wziąłem ten, bo te Edge LED z nierównym podświetlaniem mnie niepokoiły, a to mój pierwszy telewizor LCD, więc nie chciałem przekombinować. Podzielę się kilkoma uwagami na problemy, które już pewnie znacie.

1) Dziwne jest to, że ustawienia obrazu: kolory, jasność, nasycenie itp. w oglądaniu serwisów Vod przez internet nie bierze z aktualnych ustawień programów TV, tylko z ustawień USB. Więc jeśli ktoś chce zmienić obraz na Iplii,TVN Player czy gdziekolwiek indziej to albo włącza coś przez USB, albo np. Youtube - który jako jedyny daje możliwość regulacji obrazu i dźwięku pod przyciskiem 'Tools".
2) Często oglądam wieczorem w słuchawkach, mam włączone zawsze SRS TS HD, ale jak włączę słuchawki to nie zapamiętuje ustawień i po wyjęciu zawsze jest na "wyłączone"
3) Jest możliwość wyłączenia reklam na TVN Player, jak macie modem/router to wchodzimy w opcje, u mnie jest to Ustawienia Zaawansowane->Kontrola Rodzicielska->Filtruj Url i dodajemy adres: tvn.adocean.pl . Działa to tak, że zamiast 2-3 minut reklam przez 30-45 sekund mamy jakby wczytywanie i potem od razu wskakuje program. Zawsze lepiej poczekać niespełna minutę niż 2-3 minuty. Z innymi serwisami jak Ipla, Iplex itp. nie znam rozwiązania.
4) Jest też dla mnie taki problem, że żaden z serwisów Vod nie daje możliwości zmiany proporcji ekranu, więc w starszych filmach 4:3 ani w playerze na ekranie, ani pod przyciskiem P.SIZE nie można tego zmienić. Bardzo to dziwne, że żaden serwis tego nie dodał, bo naprawdę oglądanie rozciągniętych, szerokich twarzy, przy małej rozdzielczości starszych filmów jest beznadziejne.
5) Taki zauważyłem bug, że jak na początku instalowałem usługę Internet@tv to zainstalowały mi się bez problemu wszystkie aplikacje, w międzyczasie jedne usuwałem inne dodawałem, ale teraz jak nawet chcę dodać tylko te domyślne to mi starcza miejsca np. teraz tylko na 11. Jest zajęte 335.08/335.08MB. Nawet jak wszystko odinstaluję to jest około 315-320 MB już zajęte. Co tyle MB zajmuje już w TV to nie wiem. Oprogramowanie i miniaturki zdjęć obejrzanych filmów z USB? Może.
6) Przy kilku ścieżkach dźwiękowych nie można ustawić na stałe ścieżki nr 2, 3 itp. zawsze po przełączeniu programu wskakuje 1. Jest to o tyle uciążliwe że np. TVP1i2 HD, TVN, TVN7 w NTC na ścieżce 1 nadaje stereo, a na 2 Dolby Digital+, więc zawsze na stałe mam tylko stereo i trzeba ręcznie przełączać. W mojej kablówce na szczęście mój operator przełączył na 2 domyślnie, ale to jego zasługa, a nie telewizora.

Są pewnie jeszcze inne uniedogodnienia, ale akurat teraz spontanicznie przypomniałem sobie te rzeczy.
 

Belinn

New member
no właśnie chyba nie do końca tutaj piszą coś takiego
Genuine ATI Radeon HD 5xxx 4xxx 3xxx Series DVI (Male) to HDMI (Female) Adapter
Model Number:6140063501G


Connects HDMI-Enabled Components with DVI-Enabled Sources
This Adapter Makes it Easy to Enjoy the Ultra High-Definition Video HDMI Delivers with HDMI to DVI Adapter
Supports Digital Video & 5.1 Surrond Sound Audio Signal
Connectors: HDMI Type A Female to DVI-D Single Link Male
Supports Radeon HD 5970 5870 5850 5770 5750 4890 4870 4850 4830 4670 4650 4550 4350 3870 3850 3650 & Other 5xxx 4xxx & 3xxx Models from:
ASUS ATI BIOSTAR Connect3D Dell Diamond Force3D Gateway GECUBE GIGABYTE
HIS HP Lenovo MEDION MSI PALIT PowerColor Sapphire SONY VisionTek XFX
choć może potrzeba ref B a nie D ale bardziej dziwi mnie to dlaczego nie mogę zainstalować sterowników ati hdmi i ten wyskakujący bład żaden sterownik..........

To jest właśnie ta przejściówka link 6140063501G
sam mam i mogę potwierdzić że działa ze wszyskimi seriami tzn 3 4 i 5. Do serii 2 są inne.

 

akejup

New member
Witam
Posiadam TV Samsunga 40C650. Chciałbym podłączyć do niego wzmacniacz, by sygnał dźwiękowy szedł na kolumny. Proszę o podpowiedź jak to mam zrobić, jak wykonać połączenie by było ok. W które wyjścia w TV podłączyć cinche a które wejścia we wzmacniaczu ?
Czy coś w TV również należy przełączyć, zmienić w ustawieniach ?
Z góry dziękuję i pozdrawiam.
 
Do góry