Samsung seria LE(xx) C650 - wszystkie wielkości (32C650 40C650...), wszystko o serii.

maciejwl

New member
U mnie trzeba było przeinstalować widżet ale najważniejsze, że działa.
... a u mnie po kilku dniach euforii, że widget tvn działa, wczoraj ok. 21.00 znowu mi tv zrestartował - nie próbowałem drugi raz (przełączyłem się na konsole) - czy ktos wczoraj wieczorkiem lub dzisiaj rano właczał tvn player?
 

koni5

New member
Właśnie uruchomiłem TV i TVN Player odinstalował się. Nie ma go teraz na liście aplikacji Samsung aps. Oby to nie byl jego koniec na naszych Telewizorkach.
 

koni5

New member
Wszedłem na live chat samsunga, o to treść rozmowy:


-Dlaczego na moim telewizorze Samsung LE40C650 Zniknęła aplikacja TVNu. Przez długi czas nie działała, ale ostatni tydzień wszystko chodziło jak należy, aż do dzisiaj. Aplikacja odinstalowała się i nie ma jej w Samsung aps. Mam nadzieje że nie jest to koniec wsparcia tej seri telewizorów. Inne aplikacje video działają bez problemu.
Pozdrawiam.


-Apliakcja generowała problem z resetowaniem się TV. Obecnie została wyłaczona i zostanie aktywowana po rozwiązaniu problemów z kompatybilnością z telewizorami z serii C.

Czy mogę jeszcze w czymś pomóc?


-a w jakim czasie mniej więcej można się spodziewać włączenia aplikacji?


-nie posiadamy takich informacji.

Ale sprawa jest potraktowana priorytetowo.
 

garymoore

New member
odpowiedź od tvn

Witam,


Firma Samsung zdecydowała o czasowym zawieszeniu aplikacji tvnplayer na swojej platformie. Czekamy na decyzję ze strony Samsunga o ponowne wprowadzenie usługi dla użytkowników telewizorów z serii C.
Przepraszamy za utrudnienia.




Pozdrawiam

Michał Horodyski

Biuro Obsługi Klienta TVN Online
tvnplayer.pl
reklamacje.tvnplayer@tvn.pl
Tel. 22 444 77 79
 

dede333

New member
reset C650

Panowie po wgraniu softu ze strony Samsunga (T-VALDEUC-3015) resetuje się telewizor samoczynnie :? co ok.5 - 8 min. Ktoś się spotkał z podobnym problemem ??
 

pysiek-28

New member
dysk twardy

Czy spotkaliście się już z takim problem, a mianowicie podpinam zewnętrzny dysk z zasilaczem i nie mogę obejrzeć filmu bo mnie co chwile rozłącza czy da się coś z tym zrobić z góry dziękuje
 

maciejwl

New member
Czy spotkaliście się już z takim problem, a mianowicie podpinam zewnętrzny dysk z zasilaczem i nie mogę obejrzeć filmu bo mnie co chwile rozłącza czy da się coś z tym zrobić z góry dziękuje

a dysk wpiąłeś w dobre gniazdo USB w TV? Dyski twarde zaleca się wpinać w to niższe gniazdo USB, które jest od HDD :)
 

amor_priv

New member
Pamiętam, że kiedyś - na początku - były takie rzeczy z USB. Ktoś nawet tu na forum opisywał. Nie pamietam, czy pomogła aktualizacja oprogramowania, czy oddanie telewizora do serwisu. Ale cos było tu omawiane.
 

Karim

New member
Przy pierwszych firmware'ach tak było, ale to na samym początku, sterowniki do USB nie trybiły, kiedy w końcu jakimś cudem zatrybiły, robiło się upgrade i zaczęło trybić wszystko, kto tego nie ogarnął, musiał udać się do serwisu. Tak było. Mnie się udało bez serwisu. Problem opisany wyżej to inna bajka...
 
Do góry