Samsung seria LE(xx) C650 - wszystkie wielkości (32C650 40C650...), wszystko o serii.

totalny11

New member
Witam
LE32C650
Problem:
W "GUIDE" jak i w " INFO-PROGRAM" mam przesunięcie (- 1h) informacji czasu nadawania w stosunku do czasu rzeczywistego.
GUIDE w górnej lini wyświetla prawidłowy czas i datę.
W jaki sposób doprowadzić do synchronizacji?.
 

deywies

New member
Bez reklam
Podoba mi sie, bedzie to chyba moj ulubiony widget.

edit:

chyba jednak nie, malo tego :p
 
Ostatnia edycja:

maciejwl

New member
Jaka masz wersje FW w TV?
...kurcze nie ma mnie teraz w chacie i nr nie podam, ale mam tą przed ostatnią wersję - tą z maja jeszcze nie zainstalowałem - jeżeli Wy macie ten najnowszy soft to może jednak odpuszczę sobie skoro TubaTv nie działa :(

Wczoraj ok. 19.00 gdzieś z godzinę leciały teledyski i było wszystko spoko...net mam z netii 8GB.
 
Ostatnia edycja:
Tuba TV i Tuba FM

Mam firmware 2004.0. Nie wiem czy to ma znaczenie, ale tubaTV nie nieładuje teledysków, natomiast tubaFM załącza się i nie ładuje nawet Menu,a tym bardziej utworów. Kiedyś tubaFM na tym firmware działała poprawnie.
 

Jericho24

Member
Bez reklam
...kurcze nie ma mnie teraz w chacie i nr nie podam, ale mam tą przed ostatnią wersję - tą z maja jeszcze nie zainstalowałem - jeżeli Wy macie ten najnowszy soft to może jednak odpuszczę sobie skoro TubaTv nie działa :(

Wczoraj ok. 19.00 gdzieś z godzinę leciały teledyski i było wszystko spoko...net mam z netii 8GB.

Mam 2004 ;) i nie dziala.
Chcialem uniknac upgradu FW, by moc nadal ogladac pliki rmvb, po zmianie rozszerzenia na avi.

Mam firmware 2004.0. Nie wiem czy to ma znaczenie, ale tubaTV nie nieładuje teledysków, natomiast tubaFM załącza się i nie ładuje nawet Menu,a tym bardziej utworów. Kiedyś tubaFM na tym firmware działała poprawnie.

Mi na 2004 dziala Tuba FM. Nawet nie tnie, jak kiedys sie skarzyli ;)


Macie widgety: radio 4ka, polskie radio, empik school i orange?
Ja ich nie widze.
 
Ostatnia edycja:

Mushasi_

New member
Mój C650 nie widzi nowego softu obecnie mam 2011/10/10_003011 przy próbie aktualizacji Online podaje komunikat: Brak oprogramowania do zaktualizowania. Za to Tuba TV działa rewelacyjnie.
 

ruski99

New member
Po aktualizacji do najnowszego FW Tuba TV śmiga ale tubaFM leży i kwiczy. Nawet się tego dziadostwa nie da odinstalować.
 
TubaTV- Problem z odtwarzaniem

Dzwoniłem dzisiaj na infolinię Samsunga i pan po 5 minutowych konsultacjach ze specjalistami oświadczył mi, że z problem z odtwarzaniem na TubaTV i TubaFM należy zgłosić do operatora widgetu Tuba, gdyż od strony Samsunga żadnego problemu nie ma i że zmiana firmwaru z serii 2xxx.xx na 3xxx.xx nie jest potrzebna w celu odtwarzania tych widgetów.
 
Do góry