Samsung seria LE(xx) C650 - wszystkie wielkości (32C650 40C650...), wszystko o serii.

deywies

New member
Bez reklam
ktoś wie kiedy bedzie czworka w widgetach?
miala byc


Aaa dziala wam CineTrailer? u mnie sie laduje laduje i nic
 
Ostatnia edycja:

holden

New member
3011.0 40c650

Jeśli kogoś interesuje to w sofcie 3011.0 można włączyć PVR. Wcześniej nie miałem włączonego, więc kombinowałem na czystym sofcie. Wszystko zmieniłem ruSamsungTVCommunicator_V0.0.5.2.
 

maciejwl

New member
zainstalowałem, zmieniłem langłydż pojawiła się lista trailerów, ale po wybraniu jakiegoś filmiku jest tylko Loading...
cofnięcie powoduje wyjście z programu. Druga próba identycznie, chyba to nie działa.

również potwierdzam że nie działa :( Mi raz na samym początku jakiś filmik ruszył z języka Włoskiego (stąd napisałem kilka dni temu że działa), ale teraz faktycznie nic :( mieli mieli i tyle
 

Wigash

New member
A można prosić o troche więcej informacji. Np. Jakim telefonem i na jakiej zasadzie to działa
są aplikacje na androida od samy-go i od samsunga. ja mam słaby telefon (głównie przeszkodą była rozdzielczość mała) i u mnie nie działały te aplikacje.
Działa to przez wifi, ale nie wiem czy TV musi być na wifi, czy może być po prostu w sieci. W menu telewizora trzeba też włączyć obsługę pilota wifi
 

B@nita

New member
Działa wam Google Maps?
Wygląda na to że to koniec tej aplikacji dla samsunga,była by ogromna szkoda.
 
Ostatnia edycja:
Do góry