Samsung seria LE(xx) C650 - wszystkie wielkości (32C650 40C650...), wszystko o serii.

wyrzyk

Member
nie jest taki dobry jak pisza..... ja juz mam go 2 lata gwarancja mi sie skonczyla chyba albo i nie skonczyla bo nie mam paragonu i zauwazylem na ekranie tego tez tv pionowy czarny pasek o grubosci 2mm od dolu do gory wiec nie wiem czy to wada fabryczna albo powoli cos zaczyna siadac.... czy to na obrazie hdmi czy na cyfrowce naziemnej... Pozdrawiam wersje aktualizacji mam z 2010/11

Mam dokładnie taką samą sprawę w moim TV. Patrząc pod kątem, jak nie ma sygnału na czarnym ekranie występują właśnie takie paski. Paragon mam, gwarancje też (kończy się we wrześniu - 2 lata) Może to normalne w tym tv, ale ewidentnie widać paski. Jak myślicie reklamować ??

pozdrawiam
 

Jericho24

Member
Bez reklam
Mam dokładnie taką samą sprawę w moim TV. Patrząc pod kątem, jak nie ma sygnału na czarnym ekranie występują właśnie takie paski. Paragon mam, gwarancje też (kończy się we wrześniu - 2 lata) Może to normalne w tym tv, ale ewidentnie widać paski. Jak myślicie reklamować ??

pozdrawiam

A co ci szkodzi zareklamowac. NIc cie to nie kosztuje.
 
Mam dwa pytania dotyczące modelu le37d550:

1) jakiego fw użyć?:
3071665433.png

2) czy da się odblokować coś na tym tv, internet albo pvr?
 

ruski99

New member
Witam
Wczoraj zauważyłem, że podczas odtwarzania materiałów HD z Youtuba widget traktuje je jako materiały 3d i wyświetla je w takim trybie pseudo 3d. Obraz na ekranie jest podzielony na dwa.
Spotkał się już ktoś z czymś takim?
 

amor_priv

New member
Witam
Wczoraj zauważyłem, że podczas odtwarzania materiałów HD z Youtuba widget traktuje je jako materiały 3d i wyświetla je w takim trybie pseudo 3d. Obraz na ekranie jest podzielony na dwa.
Spotkał się już ktoś z czymś takim?

Cały czas tak jest. Myślałem, że to coś jest pochrzanione.
 

ruski99

New member
Cały czas tak jest. Myślałem, że to coś jest pochrzanione.

Co ciekawe zainstalowałem ruski widget nYoutube i w nim te same filmy odtwarzane są poprawnie. Mam tylko problem z zalogowaniem się poprzez ten widget na swoje konto w youtubie. Wyświetla się komunikat o błędzie sieci i o konieczności spróbowania później.
Z tym logowaniem też tak macie?
 

ziober30

New member
Witam,
mam LE37C650L i nie chce odtwarzać mi filmów mp4 nagranych telefonem galaxy gio. Czy można jakoś sprawdzić czy to ustawienia TV czy może słaba jakość nagrań? Wyświetla się informacja o nieobsługiwanym kodeku.
 

amor_priv

New member
Witam,
mam LE37C650L i nie chce odtwarzać mi filmów mp4 nagranych telefonem galaxy gio. Czy można jakoś sprawdzić czy to ustawienia TV czy może słaba jakość nagrań? Wyświetla się informacja o nieobsługiwanym kodeku.

Mp4 to nie jest kodek, tylko kontener, w którym może się mieścić wiele kodeków. Telefony z reguły nagrywają w dziwnych formatach, których później nic nie obsługuje.
Spróbuj pobrać darmowy program Format Factory, i nim przekonwertować. Wybierz "Wszystko do avi", i jako format wyjściowy ustaw "Xvid". I po konwersji powinno być OK.
 

Wigash

New member
Witam,
mam LE37C650L i nie chce odtwarzać mi filmów mp4 nagranych telefonem galaxy gio. Czy można jakoś sprawdzić czy to ustawienia TV czy może słaba jakość nagrań? Wyświetla się informacja o nieobsługiwanym kodeku.

tragedia w tym samsungu. Ja mam Samsunga I5800 i też filmiki nagrywane tym telefonem nie mają dźwięku. Ciekaw jestem czy działa ci program swipeIt, pojawił się jakiś czas temu w TV i w android market. Ciekaw jestem czy on jakoś jeszcze te pliczki przerabia czy pobiera bezpośrednio z telefonu. U mnie sprawdziłem tylko zdjęcia, ale kiepsko ten telefon łączy się po wifi z TV więc sobie darowałem. Może u ciebie lepiej zadziałają filmiki przesłane tym programem.
 

Miras33

Member
tragedia w tym samsungu. Ja mam Samsunga I5800 i też filmiki nagrywane tym telefonem nie mają dźwięku. Ciekaw jestem czy działa ci program swipeIt, pojawił się jakiś czas temu w TV i w android market. Ciekaw jestem czy on jakoś jeszcze te pliczki przerabia czy pobiera bezpośrednio z telefonu. U mnie sprawdziłem tylko zdjęcia, ale kiepsko ten telefon łączy się po wifi z TV więc sobie darowałem. Może u ciebie lepiej zadziałają filmiki przesłane tym programem.

Ja mam I5800 i jakoś nie mogłem sie przez ten program połączyć. No ale fakt pliki video kręcone tym telefonem bez dźwięku jaki wave 533 to samo brak dźwięku.
:!:
 

ziober30

New member
tragedia w tym samsungu. Ja mam Samsunga I5800 i też filmiki nagrywane tym telefonem nie mają dźwięku. Ciekaw jestem czy działa ci program swipeIt, pojawił się jakiś czas temu w TV i w android market. Ciekaw jestem czy on jakoś jeszcze te pliczki przerabia czy pobiera bezpośrednio z telefonu. U mnie sprawdziłem tylko zdjęcia, ale kiepsko ten telefon łączy się po wifi z TV więc sobie darowałem. Może u ciebie lepiej zadziałają filmiki przesłane tym programem.

Niestety nie dziala, ani to, ani AllShare, ani kabelkiem. Jutro zmienie na avi wg wczesniejszej propozycji. Szkoda tylko,
ze nie mozna bezposrednio z tel odtwarzac w tv, bez zadnej przerobki - byloby o wiele wygodniej :-(
 

pedro_78

New member
Bez reklam
Niestety nie dziala, ani to, ani AllShare, ani kabelkiem. Jutro zmienie na avi wg wczesniejszej propozycji. Szkoda tylko,
ze nie mozna bezposrednio z tel odtwarzac w tv, bez zadnej przerobki - byloby o wiele wygodniej :-(

Wypróbuj iMediashare, u mnie na Galaxy Nexus chodzi i odtwarza poprawnie na TV, natomiast filmy odtwarzane z Xperii X8 leciały bez dźwięku.
 

amor_priv

New member
Niestety nie dziala, ani to, ani AllShare, ani kabelkiem. Jutro zmienie na avi wg wczesniejszej propozycji. Szkoda tylko,
ze nie mozna bezposrednio z tel odtwarzac w tv, bez zadnej przerobki - byloby o wiele wygodniej :-(

To akurat nie jest wina telewizora, tylko komórki. Takie właśnie dziwne formaty są w komórkach stosowane. Nie wiadomo po co. Pewnie żeby na ekranie telefonu wyglądało pięknie, a później na monitorze jest tragicznie. Czasem nawet na komputerze jest problem z odtworzeniem.
 
Do góry