Samsung seria LE(xx) C650 - wszystkie wielkości (32C650 40C650...), wszystko o serii.

mafia35

New member
Bez reklam
Popieram b*********era. Soft 3011 załadował mi się już dosyć dawno sam przez WIFI. Na stronie samsunga go nie ma.
Ogólnie oprogramowanie z led'owej serii C czy lcd'kowej jest takie samo, więc nie wiem w czym problem ;)
 

Wigash

New member
Witam
tv.JPG

fotka dla niedowiarków.

oo! pszczółka maja :) niezły repertuar ;)
:mrgreen:
 

iro63

New member
Po zmianie routera na NetiaSpot przestal mi dzialac PC Share Manager tzn TV go nie widzi. Czy musze cos zmienic w ustawieniach Spota? Wczesniej wszystko dzialalo.
 

Tom69

New member
Po zmianie routera na NetiaSpot przestal mi dzialac PC Share Manager tzn TV go nie widzi. Czy musze cos zmienic w ustawieniach Spota? Wczesniej wszystko dzialalo.

"Zgłoszony i potwierdzony jest problem współpracy Netia Spot z innymi Media Serverami DLNA (The Digital Living Network Alliance). Dzięki współpracy użytkowników Netia Spot znaleźliśmy rozwiązanie zastępcze. Aby inny Server Mediów niż Netia Spot działał w sieci należy do sieci dołożyć dodatkowy switch. Można w tym celu użyć stary router adsl."

Mam ten sam problem, trzeba podłączyć switch dodatkowy.
 

tarinQ

New member
Orientujecie się czy TV przepuszcza dzwięk skierowany z HDMI do optyka??
Generalnie chodzi mi o to aby podłączyć 3 urządzenia do hdmi w tv a z niego puścić optyk do kina domowego Czy w tym kinie uzyskam dzwięk ???
Oraz czy w razie potrzeby można włączyć aby był dzwięk tylko z TV?
 

KaYteck1

New member
Po podłączeniu czegokolwiek przez HDMI do tv na optyku będziesz miał tylko stereo. Filmy z USB mają jedynie 5.1 na wyjściu optycznym.
 

maciejwl

New member
"Zgłoszony i potwierdzony jest problem współpracy Netia Spot z innymi Media Serverami DLNA (The Digital Living Network Alliance). Dzięki współpracy użytkowników Netia Spot znaleźliśmy rozwiązanie zastępcze. Aby inny Server Mediów niż Netia Spot działał w sieci należy do sieci dołożyć dodatkowy switch. Można w tym celu użyć stary router adsl."

Mam ten sam problem, trzeba podłączyć switch dodatkowy.

Dzięki za info w tej kwestii :) Bo też chciałem netie spot sobie wziąć, ale w takiej sytuacji router który mam nie zmieniam i niech sobie netia "spota" wsadzi gdzieć :p

A o TVN playerze nic nie wiecie kiedy ma się pojawić??
 

madrej

New member
Po podłączeniu czegokolwiek przez HDMI do tv na optyku będziesz miał tylko stereo. Filmy z USB mają jedynie 5.1 na wyjściu optycznym.


Nieprawda !!!

Mam podłączoną telewizję kablową (cyfrową) w MM do tv przez HDMI tylko i jak mam dźwięk 5.1 to na optyku do kina domowego idzie dźwięk 5.1 trzeba tylko w opcjach dźwięku zmienić z PCM na Dolby Digital
i tyle.

Pozdrawiam !!!
 
Ostatnia edycja:

infi

New member
a czy komus udalo sie uruchomic prawidlowo dysk wiekszy niz 2TB, bo mam przenosny wd desktop 2.5tb (oczywiscie na swoim wlasnym zasilaniu) i o ile dysk widzi to plikow juz na nim nie :( czy to film czy mp3 zawsze komunikar o braku plikow do wyswietlenia:( pozostale dyski jakie mam tez WD tyle ze rowno 2TB dzialaja bez problemu.
 

KaYteck1

New member
Nieprawda !!!

Mam podłączoną telewizję kablową (cyfrową) w MM do tv przez HDMI tylko i jak mam dźwięk 5.1 to na optyku do kina domowego idzie dźwięk 5.1 trzeba tylko w opcjach dźwięku zmienić z PCM na Dolby Digital
i tyle.

Pozdrawiam !!!

Być może pomyliło mi się z serią B, niestety nie mam jak tego sprawdzić.
 

mover2002

New member
kupiłem dysk Wd 3,5 cala 2,5 TB i tv nie wykrywa by coś na nim było :( Taki sam dysk 1TB chodzi bez problemu. Czy podzielenie na partycje pomoże ?? ( nie mam jak sprawdzić bo jest zapełniony filmami a nie mam gdzie je [przechować na czas podziału )
 

cysiox

New member
No i Picasa działała kilka tygodni i znowu zdechła. Zdjęcia są wyświetlanie w wersji mini, niczym ikonki, możecie sprawdzić jak u was? Szlag mnie trafia z tą picasą.

Możecie sprawdzić jak u was działa? dzięki..
 

Doczu

New member
Pytanko mam - ktoś może rozbierał pilota pod tego TV ? Niestety słabo kontaktują niektóre przyciski i chciałbym przeczyścić gumki i styki.
Pilot jest na zatrzaski, czy zgrzewany ultradźwiękowo ? Jeśli to pierwsze to wdzięczny będę za jakiś hint.
 

maciejwl

New member
Pytanko mam - ktoś może rozbierał pilota pod tego TV ? Niestety słabo kontaktują niektóre przyciski i chciałbym przeczyścić gumki i styki.
Pilot jest na zatrzaski, czy zgrzewany ultradźwiękowo ? Jeśli to pierwsze to wdzięczny będę za jakiś hint.

Dołączam się do pytanie :/ Jakiś czas temu również się męczyłem z pilotem by się do niego dostać i nić :( poddałem się!
 

maviek

New member
Pytanie1:
Dlaczego mi opcja aktualizacji oprogramowania online nie działa
Jest napisane : Łączenie z serwerem i potem że nie ma aktualizacji

Pytanie2:
Myślę sobie zrobię update przez pena no to wchodzę na stronę samsunga i ściągam najnowsze oprogramowanie 3009.2 i instaluje wszystko ładnie pięknie a tu patrze macie aktualizacje 3011 da się jakoś ją ściągnąć z neta ? i wrzucić na pena ? to jest soft oficjalny? (pytanie3! : D)
 

mafia35

New member
Bez reklam
Na necie na stronie C650 jest 3009.2, mi się sam zaktualizował przez WIFI na 3011. Jeśli tobie nie chce to wejdź na stronę samsunga i wybierz którykolwiek telewizor LED z serii C. Np. C6500. Tam będzie soft 3011. Ściągnij na pena i dalej wiesz co masz robić.
 
Do góry