Samsung seria LE(xx) C650 - wszystkie wielkości (32C650 40C650...), wszystko o serii.

raven31

New member
zobacz było to już na forum link

hehehe no to super specjalistów zatrudniają w tym Samsungu ..... jeszcze ewentualnie może to wynikać z tego, że ja mam UE a nie LE ..... teraz zauważyłem :) sorki za pomyłkę ... myślisz, że to może mieć znaczenie? Bo Pani z Samsunga zapewniała, że z USB tylko stereo pójdzie :) .... no ale może chciała abym zaczął myśleć o wymianie TV :)
 

tdx

New member
Bez reklam
Jutro mogę Ci to potwierdzić na 100% jak będę w pracy bo rok temu miałem C650 ale sprzedałem bratu :) Teraz mam D7000

W pracy mam jeszcze C6500 to Ci jutro dam znać.
 

darken

New member
widac ze w Samsungu pracuje jacys debile i w modelu UE40C6500 jaki w LE40C650 na wyjsciu optycznym mozna uzyskac dzwiek dd lub dts z usb. w menu tools/ustawienia dzwieku/spdif mozna normalnie wybierac i zmieniac dzwiek
 

Jawosz

Member
Moi drodzy ;-)
Brat zakupił le32c650 i ma problem z kalibracją obrazu pod granie na PS3.
Każda ciemna scena (przykładowo wnetrza budynkow w BC2) jest po prostu czarną dziurą i nic nie widać. Jaki parametr w ustawieniach obrazu może za to odpowiadać?
 
Ostatnia edycja:

krzychoq

New member
Standardowy lub film

zwiększ gammę +2, jasność i podświetlenie według uznania oraz kontrast na 100 i nie ma czarnej plamy :p

Pełną kalibrację znajdziesz u wujka googla
 

Siege

New member
Samsung C650 40"

Witam.

Chcialbym kupic ten tv ale mam kilka pytan:

1.Jak sie spisuje z konsolami - xbox 360,ps3 po hdmi.Czy sa jakies smuzenia,bledy,spowolnienia itp.
2.Mam kablowke po hdmi sygnal sd podbity do 1080i czy ktos ma podobnie i jak ten tv sie sprawuje w skalowaniu obrazu.(kablowka inea) dekoder hd z mozliwoscia nagrywania.
3.Moim dotychczasowym tv byl Samsung B651 40" i nie mialem z nim zadnych problemow do czasu pekniecia podstawki :( tv zaliczyl delikatnie glebe.
4.Sport sd i hd - glownie pilka nozna,tenis :) ,snooker - czy sa jakies smuzenia.
5.Input lag w moim b651 nie mialem wlaczonego trybu gra i dalo sie grac w fife,pesa,fpp,fps,wyscigi.Nie odnosilem wrazenia laga.Wzrok mam bardzo dobry :)
6.Czy cos jeszcze powinieniem wiedziec o tym tv przed kupnem ?
Pozdrawiam.
 

Jericho24

Member
Bez reklam
SQ01. MOdel z listopada czy pazdziernika.
Bylem dzisiaj w sklepie, w ktorym zakupilem ten TV. Na wystawie ten sam model z SQ01. Po chwilowym przygladnieciu sie jemu w czasie odtwarzania jakiejs tam bajki, zauwazylem ze TV ma te same wady co moj. Czyli blakniecie pod lekkim juz katem, i granatowa czern. Widocznie ten ty tak ma.
Na poczatku w domu ogladalem kanaly na trybie naturalnym, ale obraz byl zdecydowanie za ciemny i bardzo kontrastowy, wiec od 2 tyg mam ustawione na tryb standardowy. Komfort ogladania sie polepszyl. Do wad sie juz prawie przyzwyczailem ;)
 

Singularity

New member
Witam.

Chcialbym kupic ten tv ale mam kilka pytan:

1.Jak sie spisuje z konsolami - xbox 360,ps3 po hdmi.Czy sa jakies smuzenia,bledy,spowolnienia itp.
2.Mam kablowke po hdmi sygnal sd podbity do 1080i czy ktos ma podobnie i jak ten tv sie sprawuje w skalowaniu obrazu.(kablowka inea) dekoder hd z mozliwoscia nagrywania.
3.Moim dotychczasowym tv byl Samsung B651 40" i nie mialem z nim zadnych problemow do czasu pekniecia podstawki :( tv zaliczyl delikatnie glebe.
4.Sport sd i hd - glownie pilka nozna,tenis :) ,snooker - czy sa jakies smuzenia.
5.Input lag w moim b651 nie mialem wlaczonego trybu gra i dalo sie grac w fife,pesa,fpp,fps,wyscigi.Nie odnosilem wrazenia laga.Wzrok mam bardzo dobry :)
6.Czy cos jeszcze powinieniem wiedziec o tym tv przed kupnem ?
Pozdrawiam.

1. nic takiego nie ma, włącz tylko tryb gry w tv bo inaczej input lag jest odczuwalny
2. przez jakiś czas miałem kablówkę sd podpiętą antenowym kablem i całkiem ładnie było widać, teraz mam cyfre+ po HDMI
4. nie ma nic takiego
5. tu jest odczuwalny ale po to masz tryb gry żeby go nie było
6. że ma fajny pilot z podświetleniem :D
 

aquariusmax

New member
Porty u mnie działają dobrze (mam starą wersję 1013.1).
Szwankuje za to czujnik światła.
Gdy się ściemnia, obraz przygasa i rozjaśnia się chyba z 8 razy zanim się ściemni na stałe.
 
Do góry