Samsung seria LE(xx) C650 - wszystkie wielkości (32C650 40C650...), wszystko o serii.

Singularity

New member
witam, da się jakoś sparować dekoder cyfry+ sagem (czarny, mały) z tv aby po włączeniu tv automatycznie startował dekoder?

na tv sony mam właśnie tak (samo się zrobiło) a tu nie..

2. używa ktoś słuchawek z c650? wyjście słuchwkowe jest dobrej jakości?

pytam bo chcę kupić słuchawki bezprzewodowe do grania na ps3.
tańszy model jaki mnie interesuje ma tylko jack 3,5 więc odpada połączenie bezpośrednie z konsolą (optyk only w ps3): Słuchawki Sony MDR-RF865RK - Ceneo.pl

drugi model kosztuje prawie 1000zł Sony MDR-DS6500 , ma 7:1 i optyk (więc poszedł by pod ps3 bezpośrednio) ale ta cena....

Kablowe odpadają bo musiałyby mieć ponad 2m kabla a pozatym mało to wygodne
 

krzychoq

New member
witam, da się jakoś sparować dekoder cyfry+ sagem (czarny, mały) z tv aby po włączeniu tv automatycznie startował dekoder?

na tv sony mam właśnie tak (samo się zrobiło) a tu nie..

2. używa ktoś słuchawek z c650? wyjście słuchwkowe jest dobrej jakości?

pytam bo chcę kupić słuchawki bezprzewodowe do grania na ps3.
tańszy model jaki mnie interesuje ma tylko jack 3,5 więc odpada połączenie bezpośrednie z konsolą (optyk only w ps3): Słuchawki Sony MDR-RF865RK - Ceneo.pl

drugi model kosztuje prawie 1000zł Sony MDR-DS6500 , ma 7:1 i optyk (więc poszedł by pod ps3 bezpośrednio) ale ta cena....

Kablowe odpadają bo musiałyby mieć ponad 2m kabla a pozatym mało to wygodne

Ja podłączałem swoje Aurvana Live do TV. Jakość dźwięku jest podobna jak na kiepskim playerku szczególnie szum przeszkadza powyżej 30 nie da rady już no chyba że chcesz ogłuchnąć od nadmiaru wysokich tonów.

Słuchawki bez przewodowe są drogie a jakoś dźwięku pozostawia wiele do życzenia.
Powyżej 200zł chyba bezprzewodowych nie ma co kupować telewizor będzie je tylko ograniczać.
 

Singularity

New member
kablowe odpadają raczej bo kabel by musiał mieć przynajmniej 2,5m a i tak było by to mało wygodne IMO.

"Powyżej 200zł chyba bezprzewodowych nie ma co kupować telewizor będzie je tylko ograniczać."

tylko, że bezprzewodowe + tanie=/= przyjemność z grania


Czekam na dalsze opinie...
 

kuzi1987

New member
Witajcie. Chciałbym się dowiedzieć czy używał ktoś z Was opcji z Win 7 - "Odtwarzaj do..."
...służy ona do zdalnego odtwarzania filmów na TV jednak jest mały problem z filmami które posiadają napisy oddzielnie (niewtopione).

Próbowałem przerabiać napisy na inne formaty czyli: .srt; .smi - jednak bez skutku.
Zainstalowałem ffdshow, aby nałożyć napisy na WMP12 (udało się) jednak nie przenosi ich zdalnie.

Pytanko czy ktoś już to próbował? udało się? jak to zrobić... :)

Dzięki z góry za odpowiedź
Tymczasem
 

Wigash

New member
kablowe odpadają raczej bo kabel by musiał mieć przynajmniej 2,5m a i tak było by to mało wygodne IMO.

"Powyżej 200zł chyba bezprzewodowych nie ma co kupować telewizor będzie je tylko ograniczać."

tylko, że bezprzewodowe + tanie=/= przyjemność z grania


Czekam na dalsze opinie...
Ja mam słuchawki panasonic kupione jakieś dwa lata temu. Bardzo mnie negatywnie zaskoczyły, bo zbierają sporo szumu z otoczenia. Mam w domu sporo urządzeń i widocznie pasmo na jakim nadają słuchawki jest już obłożone. Nawet jak gniazdo byłoby z platyny to transmisja zabiłaby jakość. Na szczęście nie kosztowały mnie dużo chyba około 200 zł w jakiejś promocji.
Czasami się przydają ale jakbym miał za nie więcej zapłacić to bym sobie darował ten zakup


Tapatalk tap
 

SATAn_

New member
Bez reklam
Jesli szukacie dobrych sluchawek za dosc dobra cene i na kablu to polecic moge amerykanskie Aerial7. Sluchawki na Polskim rynku malo znane ale mam je i jestem pozytywnie zaskoczony. Dobre kubelki, nie slychac co sie dzieje "na zewnatrz". Slyszysz to co masz slyszec. Sluchawki sa w cenach 200-300zl na allegro. Mozna probowac jak Ja wygrac na pewnej stronie, wkazdym razie polecam.
 

skawin

New member
Witam panowie, mam 37c650 v.3008, do tego dokupiony patyk Samsungowski, wszystko poustawiane z ręcznie (ip, dns itd) i są czasem problemy z połączeniem. Jak w menu dam testuj sieć to czasem ma problem. Router ustawiony, net na kompach śmiga a w tv czasem nie łapie. Czy ktoś się z takim czyms spotkał?
Pozdrawiam
 

allen91

New member
Jakość sygnału analogowego

Cześć,

piszę w sprawie jakości sygnału mojego TV. Wczoraj zakupiłem nowy telewizor Samsunga le37c650. Nie wymagam od telewizora cudów, wspaniałej jakości i wrażeń oglądania. Niestety, zastanawiam się nad oddaniem TV, ponieważ literki się rozmywają, obraz pozostawia wiele do życzenia i generalnie ciężko się to ogląda... Czy jest to kwestia sygnału analogowego z kablówki, a nie cyfrowego? A może jest jakakolwiek możliwość wzmocnienia sygnału takiej telewizji? Czy po przejściu na format cyfrowy (2013 r. ?) obraz się poprawi? z góry przepraszam za takie 'laickie' pytania, ale w temacie telewizorów jestem mocno do tyłu :)

Dzięki za odp!
 

wilq696

New member
najlepiej włącz przez USB albo HDMI jakiś film w dobrej jakości i wtedy zobacz jaki jest obraz, zorientujesz się czy twoje problemy związane są z jakością sygnału analogowego z kablówki, ja mam sygnał z kablówki na C650 i uważam że obraz jest dobry, oczywiście bez porównania z filmem w jakości HD
 

enerde

New member
Witam . Pytanie czy ktos sie orientuje czy LE19C450 lub LE22450 odgrywaja z twardego dysku format MKV. Przymierzam sie do kupna jako drugi tv. Duzo to umia, ale gosciu w Media markt twierdzi ze te male nie. Moze ktos to juz przetestowal dzieki
 

hkropinski

New member
Witam!

Przymierzam się do zakupu telewizora z serii C650 i chciałbym uzyskac kilka informacji.

Przyznam się szczerze, że całego wątku nie byłem w stanie przeczytać (426stron) ale trochę już się dowiedziałem.
Suma jaką chcę przeznaczyć na telewizor to ~1600zł. Rozmiar 32'. Początkowo myślałem o SONY ale odstraszyły trochę mnie wypowiedzi, że nie zawsze radzi sobie z filmami na dyskach. Z tego co się orientuję Samsung ma tych problemów znacznie mniej a nie ukrywam, że ten telewizor w 99% będzie służył właśnie do odtwarzania z dysków jako że telewizji nie zamierzam wykupywać. Tak więc LE32C650 i kilka pytań...

1. Wiem że to nie jest najnowsza seria, ale na nowsze mnie nie stać, a widzę że ten Samsung oferuje mi bardzo wiele za te pieniądze. Ale wiem że w sklepach o dobry egzemplarz trudno, tak więc znalazłem w internecie kilka adresów:
komputronik.pl/product/97702/RTV/Telewizory/32_Samsung_LE32C650.html
oleole.pl/telewizory-led-lcd-plazmowe/samsung-le32c650.bhtml
Są to sklepy internetowe, ale są dostępne te telewizory. Czy myślicie że jeśli sklep zapewni mnie pisemnie (mailowo) że telewizor będzie nowy, nie powystawowy, można brać? Bo na sklepy takie jak mediamarkt itp nie ma już co liczyć...

2. Jak jest w końcu z napisami? Czy Samsung poradzi sobie z polskimi znakami?

3. Wi-fi. Czy telewizor ma odbiornik wbudowany i odbiera prosto z routera czy jeszcze będę musiał dokupić jakiś modem?

Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź!
 

tdx

New member
Bez reklam
Witam!

Przymierzam się do zakupu telewizora z serii C650 i chciałbym uzyskac kilka informacji.

Przyznam się szczerze, że całego wątku nie byłem w stanie przeczytać (426stron) ale trochę już się dowiedziałem.
Suma jaką chcę przeznaczyć na telewizor to ~1600zł. Rozmiar 32'. Początkowo myślałem o SONY ale odstraszyły trochę mnie wypowiedzi, że nie zawsze radzi sobie z filmami na dyskach. Z tego co się orientuję Samsung ma tych problemów znacznie mniej a nie ukrywam, że ten telewizor w 99% będzie służył właśnie do odtwarzania z dysków jako że telewizji nie zamierzam wykupywać. Tak więc LE32C650 i kilka pytań...

1. Wiem że to nie jest najnowsza seria, ale na nowsze mnie nie stać, a widzę że ten Samsung oferuje mi bardzo wiele za te pieniądze. Ale wiem że w sklepach o dobry egzemplarz trudno, tak więc znalazłem w internecie kilka adresów:
komputronik.pl/product/97702/RTV/Telewizory/32_Samsung_LE32C650.html
oleole.pl/telewizory-led-lcd-plazmowe/samsung-le32c650.bhtml
Są to sklepy internetowe, ale są dostępne te telewizory. Czy myślicie że jeśli sklep zapewni mnie pisemnie (mailowo) że telewizor będzie nowy, nie powystawowy, można brać? Bo na sklepy takie jak mediamarkt itp nie ma już co liczyć...

2. Jak jest w końcu z napisami? Czy Samsung poradzi sobie z polskimi znakami?

3. Wi-fi. Czy telewizor ma odbiornik wbudowany i odbiera prosto z routera czy jeszcze będę musiał dokupić jakiś modem?

Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź!

2. czyta napisy
3. Jest wi-fi ready czyli kupujesz osobno moduł wifi
1. Normalnie tego TV już nie ma - i naprawdę ciężko już uwierzyć że nagle sklep ma taki nowy. Bardziej jestem skłonny myśleć że dopiero wrócił z serwisu po wymianie np matrycy :)
 

hkropinski

New member
tdx napisał:
1. Normalnie tego TV już nie ma - i naprawdę ciężko już uwierzyć że nagle sklep ma taki nowy. Bardziej jestem skłonny myśleć że dopiero wrócił z serwisu po wymianie np matrycy

dokładnie, ale zależy mi na tym modelu jako że jak wspomniałem mam 1600zł. Dlatego zamierzam najpierw zapytać się o to, żeby mieć podstawy do wymiany, zwrotu...
Chyba że jesteście w stanie zaproponować coś podobnego, bardziej dostępnego?:)
dzięki za odpowiedź!
 

Ziben91

New member
a czy nie lepiej kupić nową wersje z ledem (tylko troszke droższa) LE32d5500??

czym różnia sie te dwa modele,sam przymierzam sie do ostatniego zakupu
 
Do góry