Samsung seria LE(xx) C650 - wszystkie wielkości (32C650 40C650...), wszystko o serii.

Chris_M

New member
Sprawdz kmplayerem, bo to info jest mało precyzyjne.
kmplayer chyba niewiele więcej wyświetla:

General > Format: MPEG-TS
Video > Format: MPEG Video
Audio > Format: MPEG Audio
Format version: Version 1
Format profile: Layer 2


Zeby mieć 100% pewności najlepiej samemu sprawdzic
Informację o tym, że te telewizory odtwarzają pliki *.TS tylko w HD, otrzymałem właśnie od użytkownika LE32B650. Dlatego pytam tutaj, bo liczę na to, że może ktoś z forum ma wiedzę, jak odtwarzać także pliki nagrane w SD.
 

fenek

Member
Media player

Witam Koledzy. Uświadomcie mnie w końcu czy jest możliwość w TV C650 jakaś zmiana w tym MEDIA PLAYER. Chodzi mi tu głównie o zmianę wielkości napisów na większe bo mam ustawione na duży ale i tak mnie to nie zadowala. Kolejną przydatną opcja byłaby na pewno zmiana koloru napisów bo czasami zwykłe białe są niewidoczne. Rewelacja byłoby także pokazywanie w trakcie trwania filmu pasku postępu i ile zostało do końca trwania. Czy są takie opcje do uzyskania czy nie bardzo??

Dzięki za odpowiedź..
 

Szymon80

New member
Witam.

Postanowiłem kupić LE32C650, ale mam jeszcze pytanie. Czy w tym LCD jest dodana przeglądarka internetowa ? Bo z tego co widzę to jest tu zaimplementowana technologia Internet@TV a nie SmartTV ( a tu jest właśnie Przeglądarka).
 

Szymon80

New member
Można dostać gdzieś w Polsce LE32D650 ? Szukam szukam i tylko na NEO24 coś tam niby jest ale nie ma na stanie. Na allegro również coś wyskoczyło ale jakaś chyba fałszywa oferta.
 
Ostatnia edycja:

Wronaavd

New member
Jeszcze raz sie zapytam o ten widget YouTube... Da sie go (ten oficjalny lub ten nieoficjalny hd) jakos zmusic, zeby wyswietlal takze "oficjalne" wideo? W tej chwili obojetnie jakie kryterium szukania wybiore to wyniki roznia sie diametralnie od tych z kompa lub telefonu. Nie wyswietlaja sie w ogole teledyski... Tez tak macie? Jest na to jakis sposob?
 

Szymon80

New member
Na stronie USA znalazłem model LN40D630

40" Class (40.0" Diag.) LCD 630 Series TV | Samsung LN40D630

natomiast na niemieckiej LE40D679

Eigenschaften von LE40D679 | Fernseher (LCD TV) von Samsung


Dzięki za znalezienie, ale chyba zostanę przy serii C na razie.
Mam pomysł. nie wiem czy to już było, ale czy w Internet TV można dodawać/instalować Widgety ze strony samsunga ? Czy ta funkcja jest dostępna tylko dla SmartTV ?

Gdyby była taka opcja możliwa, to można by stworzyć widget nie oryginalny do strony, za pośrednictwem której, można by otwierać zwykłe strony.
Coś w rodzaju tej strony ( zrobiona na szybko więc nie ma bajerów) >> insite x25 pl <<
Oczywiście trzeb było by zrobić pole do wpisywania adresu, może jakieś proste zakładki itp.

Co wy na to ?
 

HafteTir

New member
Czy podłaczając do LE46C650 przenosny naped DVD do laptopa pod USB telewizor bedzie widzial go i bedzie mozna uruchamiac z takiego napedu filmy MKV AVI?

Dzieki za odpowiedz
 
Ostatnia edycja:

User27

New member
Tak sobie porównywałem Ripy 720p bitrate video około 4440 Kbps i 1080p bitrate video 11,8 Mb/s mkv filmu "2012" i powiem szczerze żadnej róznicy nie widziałem.
Ten 720p ważył 5.30 GB a 1080p 15.41 GB i sciągać 3 razy tyle aby oglądać 1080p nie mając przy tym żadnej różnicy nie ma sensu.
 
Ostatnia edycja:

deywies

New member
Bez reklam
Mam pomysł. nie wiem czy to już było, ale czy w Internet TV można dodawać/instalować Widgety ze strony samsunga ? Czy ta funkcja jest dostępna tylko dla SmartTV ?

Gdyby była taka opcja możliwa, to można by stworzyć widget nie oryginalny do strony, za pośrednictwem której, można by otwierać zwykłe strony.
Coś w rodzaju tej strony ( zrobiona na szybko więc nie ma bajerów) >> insite x25 pl <<
Oczywiście trzeb było by zrobić pole do wpisywania adresu, może jakieś proste zakładki itp.

Co wy na to ?

smartTV to to samo co internet@tv dostępne sa te same widgety.
Tylko po co Ci taka przeglądarka?.

Czy podłaczając do LE46C650 przenosny naped DVD do laptopa pod USB telewizor bedzie widzial go i bedzie mozna uruchamiac z takiego napedu filmy MKV AVI?

Dzieki za odpowiedz

Nie. Musiałbyś zainstalować samygo


Tak sobie porównywałem Ripy 720p bitrate video około 4440 Kbps i 1080p bitrate video 11,8 Mb/s mkv filmu "2012" i powiem szczerze żadnej róznicy nie widziałem.
Ten 720p ważył 5.30 GB a 1080p 15.41 GB i sciągać 3 razy tyle aby oglądać 1080p nie mając przy tym żadnej różnicy nie ma sensu.
Może okulista? :p Ja tam różnice widze.
 
Ostatnia edycja:

tommek82

New member
Tak sobie porównywałem Ripy 720p bitrate video około 4440 Kbps i 1080p bitrate video 11,8 Mb/s mkv filmu "2012" i powiem szczerze żadnej róznicy nie widziałem.
Ten 720p ważył 5.30 GB a 1080p 15.41 GB i sciągać 3 razy tyle aby oglądać 1080p nie mając przy tym żadnej różnicy nie ma sensu.

jestem podobnego zdania, lepiej ciągnąć 720p z dobrym bitrate niż 1080p, ja też różnicy dużej nie widzę
 

Pitbull1988

New member
Witam,
Panowie dziś zakupiłem le37c650 z adapterem i od mam problem z internetem. Otóż łączę się poprzez wi-fi z bezprzewodową siecią (darnomową na mojej dzielnicy). Test neta wypada pozytywnie, tak więc wchodzę do internet@tv i mam nie uaktywnione pola samsung apps i ustawienia, mogę jedynie kliknąć enter co powoduje wyświetlenie ekranu z ikonkami który po jakimś czasie zanika. Nie mogę stworzyć konta, pomocy !
 
Do góry