Samsung seria LE(xx) C650 - wszystkie wielkości (32C650 40C650...), wszystko o serii.

piteron

Active member
Bez reklam
oby
znając Polska "przedsiębiorczość" to wszystko jest możliwe
a przy okazji czy to jest zgodne z prawem i dobrym obyczajem kupieckim?
skoro model TV jest oferowany przez dystrybutora w tej samej cenie to dlaczego sprzedawca końcowy zarabia na tym
 

nightfaler

New member
W jaki sposób najszybciej i najefektowniej przekonwertować audio w .mkv? Mam nie zliczoną ilość video z dźwiękiem zapisanym w formacie FLAC którego tv nie obsługuje...
 

Chris_M

New member
a przy okazji czy to jest zgodne z prawem i dobrym obyczajem kupieckim?
skoro model TV jest oferowany przez dystrybutora w tej samej cenie to dlaczego sprzedawca końcowy zarabia na tym
Po pierwsze, wcale nie ma pewności, że modele z różnymi panelami były oferowane prze dystrybutora w tej samej cenie. Mogło być tak, że dystrybutor oferował rózne panele w różnych cenach, a sprzedawcy kupowali u niego najtańszy i udawali, że wszystkie są takie same.
Po drugie, co do zgodności z prawem, to takie postępowanie na pewno jest zgodne z prawami wolnego rynku ;)
 

HafteTir

New member
Tryb czuwania

Ile u Was pobiera prądu LE46C650 ?

U mnie w stanie czuwania 9.6W, a producent obiecuje 0.3W. Myśle że to sporo za dużo!!!:evil:

Może ktoś pomierzyć stan czuwania u siebie? Nawet w innych modelach z serii C650

Dzięki za pomoc
 

grzewoj

New member
Masz błąd pomiarowy. Zmierzenie mocy pobieranej w trybie czuwania przez skomplikowany zasilacz impulsowy nastręcza wiele trudności i wymaga dobrego sprzętu. TV pobiera w standby znikomą moc, wystarczy wyjąć z gniazdka wtyczkę i zobaczyć jak długo jeszcze pali się czerwona dioda na froncie.

Wysłano z GT540 z użyciem Tapatalk
 

piteron

Active member
Bez reklam
i to sporo przekłamuje
co prawda między bajki można włożyć deklarowane 0,3W
mi pokazał 0,83W(mierzone miernikiem Eltrona z homologacją)
miernik Lidlowy pokazał ok 9W
i z tego co pamiętam zasilacze impulsowe mierzymy po ok 10 min po przełączeniu w stand by
 

Chris_M

New member
Czy telewizory serii LE(xx)C650 potrafią odtwarzać pliki w formacie *.ts?
Pytam, bo spotkałem się z taką opinią, że w tym formacie potrafią odtwarzać tylko pliki w rozdzielczości HD, a SD nie potrafią.
Czy to prawda?
 
Ostatnia edycja:

K@myk

New member
Jak po podłączeniu PS3 tego do tego modelu całość wygląda, ma ktoś jakieś zastrzeżenia bo głównie pod playke chcę kupić ten model czy warto ???
 

deywies

New member
Bez reklam
Czy telewizory serii LE(xx)C650 potrafią odtwarzać pliki w formacie *.ts?
Pytam, bo spotkałem się z taką opinią, że w tym formacie potrafią odtwarzać tylko pliki w rozdzielczości HD, a SD nie potrafią.
Czy to prawda?

Nieprawda. Odtwarzają w zależności od formatu. W większości przypadków jest to avc. Te odtwarza bez problemu (jeżeli nie ma przeplotu).
 

Chris_M

New member
Nieprawda. Odtwarzają w zależności od formatu. W większości przypadków jest to avc. Te odtwarza bez problemu (jeżeli nie ma przeplotu).
Program VLC wyświetla mi takie info o posiadanych przeze mnie plikach *.ts:

Kodek: MPEG-1/2 (mpgv)
Rozdzielczość: 704x576
Liczba klatek/s: 50


Czy Le(xx)C650 odtworzy takie pliki?
 

deywies

New member
Bez reklam
Teoretycznie tak. Sprawdz kmplayerem, bo to info jest mało precyzyjne. Zeby mieć 100% pewności najlepiej samemu sprawdzic
 

Wronaavd

New member
Ja mam jeszcze pytanie o aplikacje (widget) YouTube... O ile udalo mi sie dorzucic nieoficjalny widget i HD juz dziala tak teraz mam problem i pytanie o wyszukiwarke na YouTube... Problem w tym, ze w wynikach nie widze "oficjalnych" filmow, tzn np. teledyskow. Po wpisaniu tej samej frazy na komputerze czy telefonie daje inne wyniki niz na TV... Jakies pomysly na to?
 
Do góry