Samsung seria LE(xx) C650 - wszystkie wielkości (32C650 40C650...), wszystko o serii.

piteron

Active member
Bez reklam
dzieki za linka
ale tego akurat znam
robię wszystko dokładnie jak tam napisano i nic
dysk formatuje i nadal nic nie nagrywa
 

piteron

Active member
Bez reklam
partycja
mi nie widzi partycji prosi o sformatowanie CAŁEGO dysku
juz wiem gdzie popełniłem babola
trzeba jeszcze właczyc funkcję Gemstar support
ale i tak nie chce nagrywac po analogu,tylko telewizja cyfrowa,ehhh szkoda
 

jayjay_mchw

New member
Problem z WiFi

Witam.
Po aktualizacji softu do 3009.2 pojawił się u mnie problem dokładnie taki jak kilka postów poniżej przedstawił kolega Orange69. Problem polega na braku połączenia z WiFi, przy czym kolega ma kartę Pentagram, a ja korzystam z oryginalnego adaptera wifi od Samsunga. Przy konfiguracji automatycznej test sieci dochodzi tylko do drugiego punktu (bodajże test IP) i wywala błąd. Przy konfiguracji ręcznej, po wpisaniu wszystkich ustawień, test dochodzi do punktu 3 (bramy) i klops :???:

Czy ktoś spotkał się z czymś podobnym i wie jak rozwiązać ten problem?
 

Tom69

New member
Dobrze, napiszę precyzyjniej:
TV tnie pliki TS ripowane na niektórych stacjonarnych dekoderach lub kartach DVB które nie potrafią prawidłowo (lub robią to z błędami)zakodować strumienia nagłówka lub nieprawidłowe parametry PAT, PMT i PID.
 

adamcom

New member
Owszem OK!. Tylko TsDoctor łopatologicznie mówiąc nie naprawia błędów tylko je powiedziałbym likwiduje co jest widoczne, a to różnica. Lepiej zrobić remux materiału (działa wszystko nawet z błędami praktycznie niewidocznymi), nie mówiąc już o wyciągnięciu formatów pierwotnych odpowiedniej modyfikacji i zmuxowaniu według własnych potrzeb. Mux, demux, remux to pojęcia, które nie mają nic wspólnego z konwersją, która jest totalną stratną przeróbką materiału.
 
Ostatnia edycja:

Tom69

New member
Pewnie, tylko czy jest sens poświęcać kilkadziesiąt minut na remuxowanie filmu który i tak skasuję zaraz po obejrzeniu. W TSdoctor export do mkv to 4 kliknięcia i po 3 minutach możemy oglądać:)
 

adamcom

New member
To wszystko zależy co chcesz mieć, czy porządne i miłe dla oka oglądanie, czy tylko płynnie odtwarzany badziew i to np. jeszcze w HD. Nawiasem mówiąc każdy z wymienionych programików, ok 10GB materiał HD przetwarza w kilka minut. Czasami wystarczy sam remux, więc różnice czasowe w stosunku do TsDoctor-a małe a efekty -uważam lepsze. Im więcej czasu poświęcisz tym lepsza uczta dla oka. Ale każdy ma to co chce w myśl zasady "jak sobie pościelisz tak się wyśpisz" .
 
Ostatnia edycja:

hukubuskur

New member
Od 3 miesięcy mam Samsunga LE40C630K1WXXH (matryca SQ03, soft 2010/09/06_001002).

Od paru dni jest problem z napisami - nie wczytują się automatycznie, ręcznie też nie da rady. Kiedy konwertuję na srt mam zablokowaną możliwość przesuwu filmu a napisy i tak się nie wczytują. Na początku wszystko śmigało aż miło.

Pomóżcie dobrzy ludzie

Ponawiam prośbę
 
Do góry