Samsung seria LE(xx) C650 - wszystkie wielkości (32C650 40C650...), wszystko o serii.

uzumakinarut

New member
No witam dzięki za odpowiedź,ale zrobiłem tak: ściągłem Ati Catalyst 10,8 PL i zainstalowałem je Usówając te najnowsze 11,3 i nic nie tnie :D matrix jakiś :D
 

spireneusz

New member
myślałem że ktoś nową sprzedaje, a jak wiadomo transport czasem jest droższy niż towar, dlatego pytanie o koszt transportu, może niekoniecznie z chin a z korei
 

duber

New member
pany chce zaktualizowac softa ale pisze ze brak aktualizacji... choc nie mam najnowszej hmm :/ w czym problem?
oczywiscie wszystko dziala w tv jesli chodzi o neta
 

Esko

New member
Kupilem LE32C650 dwa dni temu, trafil mi sie akurat egzemplarz z matryca Samsunga. Nic nie buczy i jestem oczywiscie zadowolony.

Odrazu wgralem firmware T-VALDEUC-3008.3
Bez problemow czyta mi napisy txt z filmami avi.
Mam dostepne tez Google Maps i Yahoo, Youtube dziala.


Jedyny problem to internet po lanie. Dziala tylko jak wylacze i ponownie wlacze switch do zasilania albo wyjme na moment kabel ze switcha, wtedy zaskakuje net na tv ale po wylaczeniu tv znowu nie dziala. Czytalem ze to czesty problem i musze kupic kompatabilny switch/router?
Moglby ktos podac jakis tani router z wifi na ktorym polaczenie kablowe z TV dziala bez problemow? Internet mam z osiedlowego lanu.
 

przemkomac

New member
Kolega @madrej w sumie dobrze opisał, ale jeśli ma być krok po kroku.
W MENU SERWISOWYM PORUSZAMY SIE TYLKO GÓRA, DÓL.
A FUNKCJĘ WŁĄCZAMY, WYŁACZAMY KIERUNKIEM LEWO, PRAWO
COFAMY SIĘ (WYCHODZIMY) przyciskiem RETURN
1) Włączamy (on) TV, na pilocie wciskamy: MUTE 119 ENTER
Pojawi się lista i na samej górze będzie (na czerwono) HOTEL MODE OFF ( kierunek w prawo) i będzie ON.

2) Wyłączamy (off) TV
3)Wciskamy na pilocie: INFO MENU MUTE POWER ( TV się właczy i znów pojawi się lista)
4) Klawisz w dół, na "CONTROL" (i w prawo) kolejna lista, zchodzimy do "HOTEL OPTION" ( i w prawo)
zchodzimu do "Clone TV to USB" ( i w prawo) Wyskoczy "USB is not connected, chek the USB connection and try again" (tym się nie przejmuj) zatwierdzamy "OK"
5) Wciskamy Return (cofneliśmy się) przechodzimy na "SUB OPTION" (i tu jedziemy w dół, aż dojedziemy do "PVR SUPPORT" ( i w prawo) Zmieni się z "PVR Support OFF" na "ON"
6) Wciskamy przycisk Return, aż cofniemy się do opcji "HOTEL MODE" i zmieniamy z "ON" na "OFF"
7) Wyłączamy TV
Włączamy i wszystko jest, oprócz ustawień ( u mnie się zresetowały).
Mój soft 2001
Po włosku --> .youtube.com/watch?v=jtZfmjUuN1M

Czy taka zmiana nie powoduje utraty gwarancji?
 

1Saracen

New member
witam .czytam te forum i bym chciał się dowiedzieć czy te informacje odnoszą się też do telewizorów z podswietleniem ledowym tzn UE**C6500 . chodzi mi o firmware , udostępnienie usługi PVR , itd .dziękuje za uwagę i oczękuję na odpowiedź
 

hukubuskur

New member
Od 3 miesięcy mam Samsunga LE40C630K1WXXH (matryca SQ03, soft 2010/09/06_001002).

Od paru dni jest problem z napisami - nie wczytują się automatycznie, ręcznie też nie da rady. Kiedy konwertuję na srt mam zablokowaną możliwość przesuwu filmu a napisy i tak się nie wczytują. Na początku wszystko śmigało aż miło.

Pomóżcie dobrzy ludzie
 

mensir67pl

Member
Bez reklam
Od 3 miesięcy mam Samsunga LE40C630K1WXXH (matryca SQ03, soft 2010/09/06_001002).

Od paru dni jest problem z napisami - nie wczytują się automatycznie, ręcznie też nie da rady. Kiedy konwertuję na srt mam zablokowaną możliwość przesuwu filmu a napisy i tak się nie wczytują. Na początku wszystko śmigało aż miło.

Pomóżcie dobrzy ludzie

:hmm:

rest TV był .....
 

nightfaler

New member
Garść pytań.
1. Zaraz po włączeniu tv zaczyna on bzyczeć, w sposób jaki chyba nie powinien. Korzystając z media play czy urządzeń podłączonych przez HDMI tego kłopotu nie uświadczyłem, więc w czym problem?
2. Będzie kiedykolwiek planowana dodana obsługa kodeków odpowiedzialnych za .flac?
3. Widzę wymianę zdań na temat firmware`u, tzn, że istnieją custom firmaware dla TV? I jak wgranie takowego ma się do gwarancji?
4. Przez cały temat widuje się też rozmowy o różnych matrycach zamontowanych w telewizora tej serii, czy AA01 naprawdę bardzo traci się przy innych?
 

sqizzy

New member
Panowie mam problem z połączeniem TV z internetem. Mam stałe IP, i w konfiguratorze routera muszę je wpisywać. Telewizor nie widzi sieci automatycznie i muszę wpisywać wszystko ręcznie. Lokalne IP ( czyli już przydzielane przez router) rozpoczyna się od 192.168.1.1 a maska 255.255.255.0 bramka nie ma lokalnego numeru, lecz po wpisaniu bramki i DNS ze stałego IP telewizor podczas "testu sieci" zatrzymuje się na "Pakiet dla bramy" co powinienem wpisać w bramie i DNS w TV żeby połącznie było ok?
 
Do góry