Samsung seria LE(xx) C650 - wszystkie wielkości (32C650 40C650...), wszystko o serii.

blue_voyager

New member
Powtorze sie.

Na wstepie powiem, ze uzylem wyszukiwarki, ale odnalazlem 3 posty na haslo motionflow.

Od wczoraj jestem szczesliwy posiadaczem 40C650 ale mam pytanie wlasnie o ilosc HZ 100/200.

Rozumiem ze w opcjach obrazu jest to opcja Motion Plus, jednakze nie ma tam liczb tylko opisy typu standardowy, wyrazy, wylaczony. Rozumiem ze wylaczony to 50Hz, a jak sie odnosi sprawa do 100 i 200? Ktore wyrazenia odpowiadaja za te wartosci.

Przy ustwawieniu 'standardowe' motion jest jak dla mnie zbyt duzy i obraz jest zbyt "szcztuczny" i zastanawiam sie czy jest to 100 czy 200hz
A skąd Ty wziąłeś te 200hz w C650?
 

falki10

New member
Problem z tuba.fm

Czesc! Pierwszy moj post w tym dziale bo dzisiaj nabylem ten magiczny telewizor, ktory w zasadzie jest komputerem:) zaktualizowalem soft i na aplikacji tuba.fm tv ma ewidentnie jakis blad, obraz sie rozmazuje i tv sie restartuje...;/

Wysłano z HTC HD2 z użyciem Tapatalk

To prawda - coś jest nie tak z aplikacją tuba.fm. Poprzednio miałem wyświetlone podczas słuchania informacje o playliście stacji - o aktualnie nadawanym utworze wraz z okładką płyty, z której on pochodzi, a także zapowiedzi kolejnych przebojów. Teraz te informacje znikły. Również mam problem z restartem tv jak szybko zaczynam przewijać stacje radiowe. Czy ktoś spotkał się również z podobnym problemem?
 

valgir

New member
A skąd Ty wziąłeś te 200hz w C650?

Chodzi mi o motion 200 HZ. Moze zle rozumuje. Z wylaczonym motion plus, TV cvhodzi jako 50 czh 100 HZ? Dodatkowo czym sie rozni motion plus standardowy od np. wyrazny.

Gdy wlaczam film blu ray i przestawie motion plus na standardowy to obraz jest zbyt sztuczny, gdy wylacze lub przestawie na "wyrazny" jest dobrze, dlatego pytam bo juz sie sam gubie.
 
a co z tv kablową którą mam w bloku ?

Jeśli Twoja kablówka udostępnia sygnał DVB-C to masz możliowość odbioru. Na ogół jest to sygnał kodowany przez kablówka, która do odbioru udostępnia moduł warunkowego dostępu z kartą, któr umieszcza się w gniezdzie CI+. O szczegóły musisz zapytać swojego dostawcę kablówki.
 

robsob124

New member
no zobaczę jak to będzie bo w bygoszczy zaczną nadawać 31 marca wiec sie okarze jak to zadziała i jki bedzie tego zasig bo mieszkam ok 30 km od nadajnika
 
Ostatnia edycja:

LoGaN99

New member
Witam!
Niedawno stałem się posiadaczem SAMSUNG LE32C650 i mam kilka pytań:
1.Jakiego typu napisy czyta ten telewizor ? Bo przy jednym filmie z usb czyta napisy a przy drugim już nie. Przy formacie mkv czyta tylko napisy w jednym filmie.Próbowałem już wszystkiego: konwertowałem na srt ,nazywałem plik z napisami tak samo jak film i nadal nic.
2.Mam do niego podpiętego Xboxa 360 przez wejście PC i dwa kable(biały i czerwony) od audio podłączyłem pod wejście audio w TV ale nie mam wdzięku. Co może być przyczyną ?
 

Tom69

New member
Witam!
Niedawno stałem się posiadaczem SAMSUNG LE32C650 i mam kilka pytań:
1.Jakiego typu napisy czyta ten telewizor ? Bo przy jednym filmie z usb czyta napisy a przy drugim już nie. Przy formacie mkv czyta tylko napisy w jednym filmie.Próbowałem już wszystkiego: konwertowałem na srt ,nazywałem plik z napisami tak samo jak film i nadal nic.
2.Mam do niego podpiętego Xboxa 360 przez wejście PC i dwa kable(biały i czerwony) od audio podłączyłem pod wejście audio w TV ale nie mam wdzięku. Co może być przyczyną ?

Ad1. txt format klatkowy, srt. Nie czyta wmuxowanych w mkv, nazwa taka jak film.
Ad2. "od audio podłączyłem pod wejście audio w TV " to pod co podłączyłeś to jest wyjście audio. Podłącz pod PC/DVI AUDIO IN. A najlepiej jak podepniesz Xboxa po hdmi albo Component.
 

LoGaN99

New member
Ad1. txt format klatkowy, srt. Nie czyta wmuxowanych w mkv, nazwa taka jak film.
Ad2. "od audio podłączyłem pod wejście audio w TV " to pod co podłączyłeś to jest wyjście audio. Podłącz pod PC/DVI AUDIO IN. A najlepiej jak podepniesz Xboxa po hdmi albo Component.
Dzięki za odpowiedz!
Napisy nazwałem tak jak film,zmieniłem na srt. Mimo tego TV nie widzi odczytuje napisów które są w folderze razem z filmem.
Co do Xboxa to moja wersja nie ma hdmi. Ale mam kabel VGA tylko już próbowałem wetknąć we wszystkie wejścia audio o kolorze białym i czerwonym i nadal nie mam dźwięku.
 

pedro_78

New member
Bez reklam
Dzięki za odpowiedz!
Napisy nazwałem tak jak film,zmieniłem na srt. Mimo tego TV nie widzi odczytuje napisów które są w folderze razem z filmem.
Co do Xboxa to moja wersja nie ma hdmi. Ale mam kabel VGA tylko już próbowałem wetknąć we wszystkie wejścia audio o kolorze białym i czerwonym i nadal nie mam dźwięku.
Napisy muszą działać, użyj opcji kopiuj/wklej żeby film i napisy miały tą samą nazwę, wtedy unikniesz błędów.Chyba że masz strasznego pecha i twój tv nie lubi napisów:mrgreen:
Dzwięk z Xboxa musisz podłączyć tak jak już Tom69 pisał pod PC/DVI AUDIO IN, czyli potrzebujesz przejściówkę RCA>Jack 3,5mm.
 

rappek

Member
telewizja naziemna

witam może ktos mi wytłumaczy dlaczego jak zmieniłem kraj w przekazie cyfrowym na Francja w tv naziemnej to tv wyszukał mi dodatkowo jeszcze 7 programów tj: cartoon network (po polsku), tvp seriale, tvp hd tv trwan, tv kultura, tv polonia a gdy zmieniam na inny to niestety ale tych kanałów nie znajduje nawet gdy zmienie na Polskę mam podłączona kablówke może ktoś wie dlaczego tak jest i od czego to zależy na dzień dzisiejszy w poblizu miejsca zamieszkania nie nadaje jeszcze dvb-t
 

Korniszon

New member
Witam -czy TV samsung LCD 32 650 i lcd 40 650 - sa przystosowane do odbioru telewizji cyfrowej z kablówki po wykupieniu modulu (karty)
 
Witam -czy TV samsung LCD 32 650 i lcd 40 650 - sa przystosowane do odbioru telewizji cyfrowej z kablówki po wykupieniu modulu (karty)

Jeśli są to modele serii B i C oraz kablówka na to pozwala i udostępnia moduły warunkowego dostępu z kartą to można odbierać sygnał cyfrowy. Telewizory posiadają tuner DVB-T/C MPEG4.
 

Korniszon

New member
Witam - samsung 32 650 ma " LE 32A 650A" natomiast 40 ma "LE 40C 650L 1WXXH. Gdyby sie okazalo,ze tv.nie ma tun.do kablówki cyfrowej czy będę mógł wziąsć od kablówki jakis dekoder który mi umożliwi odbiór cyfowego sygnalu. Teraz mam dekoder, ale sygnał cyfrowy idzie tylko do dekodera i dalej mam połączenie dekoder TV Euro-Euro-czyli mam sygnał analg.Pozdr.
 
Ostatnia edycja:

alf88

New member
miałem podlaczonego l32c650 do laptopa po kablu (ethernet) a w laptopie uruchomione udostepnianie internetowe - filmy po DLNA szybko się ladowały i mozna bylo je przewijać tak samo jak po USB

kupiłem adapter wifi samsunga, wszystko dziala ale filmy (DLNA) wczytuja sie długo a o przewijaniu nie ma mowy, macie jakies pomysły?

przecież to ta sama sieć - powinno chodzic tak samo ? ustawienia w TV mam na auto
 

minoor

New member
Tuner DVB-C

Mam Samsunga 40C650 podłączonego bezpośrednio do sygnału z kablówki cyfrowej. Przy powyższym połączeniu występują ścięcia dźwięku i obrazu. Sygnał z kablówki sprawdzałem na dwóch innych telewizorach z DVB-C (Sharp, Bravia) - na nich wszystko jest ok. Czy ktoś spotkał się z takim problemem czy to usterka mojego egzemplarza.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
może być konflikt tunera z telewizorem. Skoro sprawdziłeś na innych telewizorach to jeszcze sprawdź sam tuner u sąsiadów. Wówczas będzie wiadomo co robić.
 

pedro_78

New member
Bez reklam
miałem podlaczonego l32c650 do laptopa po kablu (ethernet) a w laptopie uruchomione udostepnianie internetowe - filmy po DLNA szybko się ladowały i mozna bylo je przewijać tak samo jak po USB

kupiłem adapter wifi samsunga, wszystko dziala ale filmy (DLNA) wczytuja sie długo a o przewijaniu nie ma mowy, macie jakies pomysły?

przecież to ta sama sieć - powinno chodzic tak samo ? ustawienia w TV mam na auto
Po kablu zawsze będzie szybciej. Temat był już poruszany w tym wątku.
 
Do góry