Samsung seria LE(xx) C650 - wszystkie wielkości (32C650 40C650...), wszystko o serii.

Mushasi_

New member
W menu TOOLS przy odpalonym pliku z dysku pojawia się zakładka Dźwięk: Język 1, Język 2, Język 3.... Język x i wybierając po kolei zmieniam język na każdy dostępny.
 

jaguli

New member
PVR a płyta główna.

Chciałem tylko potwierdzić, że rzeczywiście po wymianie płyty głównej nagranych programów już nie obejrzymy.
Pliki co prawda są widoczne ale próbując je uruchomić wyskakuje komunikat "Nie można odtworz. Treść jest chroniona przez DRM. "
Miałem telewizor w serwisie( Toruń) i właśnie poszła płyta główna.
W poniedziałek zawiozłem w czwartek mogłem odebrać.
 

Miras33

Member
Samsung konkretnie ma w dupie klientów .Jak mija rok kalendarzowy (40c650)
- Brak wsparcia dla internetu , 2009 rocznik to przerabiał ;(
Już coś wyrabia z tym netem.

No nie wiem wszyscy użytkownicy łączcie się i zasypać samsunga skargami i prośbami ( co innego zostaje).
Ps.
Ciekawe jak ta sprawa wygląda u innych producentów TV ?
 

balast

New member
PC przez HDMI

Siema ludzie.. jest pytanie.. kupilem sobie ostatnio nowa karte Nvidie do mojego PC bo miala wyjscie HDMI wiec chodzilo oto bym mogl sie podpiac wreszcie po kablu HDMI to Samsunga LE40C650.
Na poczatku bylo ciezko bo obraz podawany byl wiekszy niz ekran ale po walce udalo sie ustalic ze w opcjach source w Samsungu trzeba dane wejscie HDMI zdefiniowac jako PC i wszystko zaczelo grac.
Obraz ostry jak cholera az oczy bola.. ale mniejsza oto.. wszystko dzialalo jak nalezy do pewnego momentu.. az po kilku godzinach obraz zaczal skakac.. moze nie tyle skakac.. co zaczely sie pojawiac zaklocenia na ekranie az zaczelo byc widac ze jeden i ten sam obraz troche przezroczysty naklada sie na drugi..

czym predzej wiec przepialem sie z HDMI na kabel DVI i podlaczylem PC do Samsunga po staremu..

pytanie wiec za 100 punktow.. co jest nie tak? wykluczam drivery do Nvidii bo sa najnowsze i system dzialal ok pare godzin.. wykluczam karte graficzna jako taka.. choc byc moze wyjscie HDMI padlo w nowej karcie po paru godzinach.. watpliwe.. zapewne wiec kabel HDMI.. chyba ze ma ktos lepszy pomysl? czekam na propozycje :)
 

ChrisB

New member
T-VALDEUC-3006.2 ciekawe co nowego i co zmienione !
To co napisali:
1. Title
2010 Model Firmware for self-upgrade
2. Applicable Model
LE**C6, 7, 8 Series
3. Description
* T-VALDEUC-3006.2

. Power On error when CAM is inserted
(especially, Samsung CAM, T-REX CAM, Orecrypt CAM, Boxer CAM)
. Audio is cut off when playing recorded TV with specific stream in Poland
. Add ''Nordic'' region in PnP step with T2 Tuner
. Add Yahoo widget(Internet @TV)
. ''Digital text'' menu is not showed when selecting ''Estonia'' as country. (Estonia)
. Latch up sometimes when entering ''3D Optimisation'' with 3D ''on''
. [PDP TV] Judder with 3D ''smooth'' mode (24Hz => 60Hz)
. Recorded TV is stopped if TF1 widget is played on TF1 channel.
. When watching and turning off/on several times, network setting is failed.
(Mac address error)
. Add the requirement of SkyD (Germany)
. Add Slovenian
 

Damianoo2x

New member
Witam jestem zainteresowany kupnem modelu: 40c650 tylko czytałem coś o tych matrycach i chciałbym się dowiedzieć gdzie i jak można odczytać że dany model ma ta matryce SQ01,02,03.. ?
 

infi

New member
Witam jestem zainteresowany kupnem modelu: 40c650 tylko czytałem coś o tych matrycach i chciałbym się dowiedzieć gdzie i jak można odczytać że dany model ma ta matryce SQ01,02,03.. ?

lenistwo to jeden z grzechow glownych:) temat tyle razy poruszany na forum, ze wstyd o to pytac, tylko w tym temacie byl ponad 10 razy o tym!! za uzywanie szukajki nie ma zadnych kar!.
 

sote2

New member
szybkie pytanie - czy do le40c650 podepne kazdy dysk twarty na usb?
Chce kupic jakis 2,5" (500GB) i chcialbym czasem go podlaczyc do telewizora.

z gory dzieki za pomoc:)
 
Do góry