Samsung seria LE(xx) C650 - wszystkie wielkości (32C650 40C650...), wszystko o serii.

Doczu

New member
Czy masz połączony tv z dekoderem tym marnej jakości kabelkiem dołączanym do urządzenia?
Ja miałem, i do puki nie kupiłem nowego to miałem buczenie na wszystkich kanałach, ścinanie obrazu, a nawet pikseloze.
Teraz jest super, jakość może nie jak w HD, ale obraz jest bardzo ładny.

ja nie mogę w Vectrze tanio wymienić dekodera, bo aktywacja 99 pln i miesięczna opłata 10 pln. Oczywiście w trakcie trwania umowy.
Zostaje mi więc narazie połączenie scart i nie narzekam na jakość.
W planach przesiadka na N

pzdr
No ale bez sensu jest kupowanie nowego przewodu SCART, skoro za niewielką (nie wiadomo jaką) dopłatę może mieć dekoder HD. Różnica będzie przynajmniej jak VHS przeciw DVD. Nie ma się więc co zastanawiać tylko zamieniać.
 

BadBoy475

New member
Panowie, mam film w formacie .mkv ,który waży 7,32GB na dysku... i teraz problem. Za cholerę on nie może wejść mi na PenDraka 8GB (SanDisk) gdzie faktycznie mam do dyspozycji 7,46GB. Normalnie głupieję... może miec wplyw formatu partcji po PenDrak ma FAT32 a dysk twardy gdzie film lezy to NTFS ?

Co w takim razie robić ?

konwertuj partycję na system plików NTFS.Start >>> Uruchom >>> cmd >>> wpisujesz >>> convert X: /fs:ntfs gdzie X to litera dysku (pendriva).
W Windows XP można także uaktywnić opcję formatowania dysków USB na NTFS.
W tym celu należy wejść właściwości naszego dysku USB (prawym klawiszem myszy klikamy na dysku i wybieramy właściwości) -> wybrać zakładkę sprzęt ->z listy wybrać nasz dysk USB -> właściwości -> zakładkę zasady i tam zaznaczyć optymalizację wydajności
 

bojka

New member
Nie ma takiej możliwości bez wyciągnięcia z kartonu.

i to jest dla mnie bardzo dziwne. Kupowanie teraz sprzętu to tzw kupowanie kota w worku.
Sprawdzić, czy działa, można dokonać po zapłaceniu ..... jeśli coś będzie nie tak, to trzeba oddać do naprawy? Czy wymienić na nowy, dobry?

Dziwi mnie, że prawo na to pozwala.
 

piteron

Active member
Bez reklam
ale co w tym dziwnego?
kupujac auto jezdzisz autem demonstracyjnym,a nie autem docelowym
to samo tu,ogladasz TV na półce o kupujesz zapakowany
 

ruski99

New member
Witam,
Wczoraj zamontowałem Edimaxa wifi w tv. Sieć chodzi jak trzeba tylko nie do końca. Mam problem z dlna. Laptop nie widzi urządzenia. Ktoś miał taki problem?
 

lochoo

New member
infi i jak sprawdzałeś input lag w c550? TV nadal nie kupiłem - nadal waham się między c550 a c650 (poza tym czekam aż sprzeda mi się moja stara karta graficzna na allegro co by dociułać parę stówek) jednak jeśli sprawdziłeś i input lag naprawdę jest tak niski jak twierdzą to chyba klamka zapadnie :)
 
Ostatnia edycja:

darekhifi

New member
Ustawienia

witam,
czytam ten wątek, czytam i siły mnie opuszczają, do rzeczy:

może już było, a może przyda się innym, ustawienia obrazu dla każdego typu podłączenia robi sie w tym tv osobno, dziś ze zdziwieniem zauważyłem że osobno robi się też ustawienia dla plików video i obrazów (sprawdzone na usb) !!!!! (ustawiałem sobie obraz na jakiś planszach testowych, potem na znanych mi zdjęciach i efekt do akceptacji, odpalam video i coś nie tak, sprawdzam ustawienia a one całkiem inne od tych zrobionych 5 min wcześniej, wracam do fotek a tam wszystko ok.....wniosek ustawiania w tym tv jest od groma !!!!!!! )
 
Do góry