Samsung seria LE(xx) C650 - wszystkie wielkości (32C650 40C650...), wszystko o serii.

duber

New member
avis21 dzieki wielkie...temat ma 300 stron a wyszukiwarka...nie zawsze.czyli wychodzi na to ze nie warto szukac adaptera z softem 2001.wywali sie kilkadziesiat zl a po aktualizacji moze byc dupa...i nie pujdzie...hmmm wrrrr wiec chyba trzeba bedzie zaktualizowac i wtedy innego szukac...lub tego drogiego samsunga kupic.w jakims markecie juz za 190 są pytalem.tylko nie pamietam czy to euro agd czy inny.
 

avis21

New member
avis21 dzieki wielkie...temat ma 300 stron a wyszukiwarka...nie zawsze.czyli wychodzi na to ze nie warto szukac adaptera z softem 2001.wywali sie kilkadziesiat zl a po aktualizacji moze byc dupa...i nie pujdzie...hmmm wrrrr wiec chyba trzeba bedzie zaktualizowac i wtedy innego szukac...lub tego drogiego samsunga kupic.w jakims markecie juz za 190 są pytalem.tylko nie pamietam czy to euro agd czy inny.


spoko..
Na Twoim miejscu zrobiłbym tak jak piszesz (skoro masz dostęp do innych adapterów - mało kto ma tak dobrze :)
Tak wiec "zarzuć' nowy spft przez kabel i podłączaj kolejne adaptery.
Jesli faktycznie żaden nie będzie wykrywany to niestety trzeba będzie kupić ten oryginalny..
W neo24 jest za 199zl + wysyka lub 10zł za odbiór osobisty :) Na allegro mozna ciut taniej wyrwać.
 

duber

New member
na allegro juz 4 razy mnie przebili :/ a poczytam zaraz co to za ustrojstwo za 115zl

kumpel robi w sklepie komputerowym i moge na godzinke dwie po 2-3 szt brac na probe...
 

duber

New member
co mnie tylko tam zastanawia to jak mam w tym ustrojstwie wybrać swoją siec.w moim mieszkaniu jest zasięg kilku a tam pisze zero konfiguracji.
 

Wigash

New member
co mnie tylko tam zastanawia to jak mam w tym ustrojstwie wybrać swoją siec.w moim mieszkaniu jest zasięg kilku a tam pisze zero konfiguracji.
jest przycisk do szybkiej konfiguracji (naciskasz na obu urządzeniach i one się parują ze sobą - coś jak telefon i słuchawka BT), ale oprócz tego widzę, że jest zarządzanie przez przeglądarki internetowe więc standardowo.
Jednak bardziej chodzi o to, czy naprawdę warto tak szukać adaptera wifi na USB, zamiast małego AP podłączonego po kablu?
A swoją drogą co z tym Pentagramem Hornet, podobno komuś działał - no dalej przyznać się!
 

skorpion75

New member
ojj chyba to juz nie jest aktualne .. o ile piszesz prawdę, bo ja rejestrowałem sie z 3 tyg temu i do tej pory poza podziękowaniami i reklama (kup aparat Samsunga i wygraj auto) nic innego nie otrzymałem. Mimo ze podałem wszystkie potrzebne dane przy rejestracji.
Aktualne, aktualne. Już kilku tu dostało. Jerycho - prawdę mówie czy nie?
Poczytajcie wątek dokładnie to znajdziecie. Poczekajcie do "po świąt" a jak się nie odezwą to napiszcie do nich z przypomnieniem. :eek:k:
 

piteron

Active member
Bez reklam
Panowie krótkie pytanie
pytacie o adapter,a jaki posiadacie router,bo jeśli w G to proponuje kupić tyle metrów kabla i połączyć to kablem a nie bawić się w radio
Skorpion się w mikołaja zabawia:hihi:
 

Jericho24

Member
Bez reklam
Aktualne, aktualne. Już kilku tu dostało. Jerycho - prawdę mówie czy nie?
Poczytajcie wątek dokładnie to znajdziecie. Poczekajcie do "po świąt" a jak się nie odezwą to napiszcie do nich z przypomnieniem. :eek:k:
Pewnie, ze tak. Moj sasiad dostal adapter WiFi. Mi sie niestety nie udalo, bo TV oddalem w ciagu 10dni do sklepu. Jak kupie go znowu to tez skorzystam z prezentu Samsunga ;)
 

zeNN

New member
samsung le40c650 SQ01 kalibracja kolorów w service menu

Witam.

Zakupiłem dwa miesiące temu le40c650, ale nie do końca jestem zadowolony. Mam kablówkę SD i niektóre kanały da się oglądać innych nie. Na niektórych kanałach przy ruszających się postaciach niektóre ciemne pola mają duże opóźnienie w stosunku do jasnych i na odwrót, przez co obraz jest tragicznie porozmywany. Na sygnale sd lub hd z usb lub z hdmi tak bardzo tego nie widać, ale generalnie motion plus nie da się oglądać, bo wszystko jest tragicznie nienaturalne.

Pytanie do użytkowników, co jest powodem? Sprawdziłem wszystkie ustawienia w menu, kontrast dynamiczny ten efekt pogłębia, ale jego wyłączenie efektu nie eliminuje.
 

Jericho24

Member
Bez reklam
Witam.

Zakupiłem dwa miesiące temu le40c650, ale nie do końca jestem zadowolony. Mam kablówkę SD i niektóre kanały da się oglądać innych nie. Na niektórych kanałach przy ruszających się postaciach niektóre ciemne pola mają duże opóźnienie w stosunku do jasnych i na odwrót, przez co obraz jest tragicznie porozmywany. Na sygnale sd lub hd z usb lub z hdmi tak bardzo tego nie widać, ale generalnie motion plus nie da się oglądać, bo wszystko jest tragicznie nienaturalne.

Pytanie do użytkowników, co jest powodem? Sprawdziłem wszystkie ustawienia w menu, kontrast dynamiczny ten efekt pogłębia, ale jego wyłączenie efektu nie eliminuje.
Rozmazywanie czerni w czasie ruchu przy slabym sygnale? MIalem to samo. Widocznie ten typ tak ma.
 

RHJG

New member
Bez reklam
Witam,to musiałbyc b.słaby sygnał,jest na to b.prosta rada; podłacz platforme cyfrowa,Nke,Cyfre,a kablówce podziekuj.Dobry sygnał= dobry odbior.pozdr.
 

Jericho24

Member
Bez reklam
Witam,to musiałbyc b.słaby sygnał,jest na to b.prosta rada; podłacz platforme cyfrowa,Nke,Cyfre,a kablówce podziekuj.Dobry sygnał= dobry odbior.pozdr.
NIe wiem czy tylko wine ponosi slaby sygnal, bo napisal:
hd z usb lub z hdmi tak bardzo tego nie widać, ale generalnie motion plus nie da się oglądać, bo wszystko jest tragicznie nienaturalne.
Pytanie do użytkowników, co jest powodem? Sprawdziłem wszystkie ustawienia w menu, kontrast dynamiczny ten efekt pogłębia, ale jego wyłączenie efektu nie eliminuje.
 

Frauka

New member
Bez reklam
Ale w Motion Plus to się przecież nie da oglądać bo się czuję jak w teatrze i mnie wtedy obraz wkurza. Bez Motion Plus jeśli chodzi o obraz i analog i SD i H nie mam się do czego przyczepić. Naustawiałam, nakombinowałam, ustawiłam wszystko po swojemu i jestem zadowolona :)
 

piteron

Active member
Bez reklam
Witam.

Zakupiłem dwa miesiące temu le40c650, ale nie do końca jestem zadowolony. Mam kablówkę SD i niektóre kanały da się oglądać innych nie.
pytanie i odpowiedź w jednym
Ja do tej pory nie oglądam TVP1,TVP2 i TVPolonia,a dlaczego ,bo sie nie mogę przyzwyczaić jak przełączam z Polsatu TVN to po prostu te kanały nie grają.Ja co prawda mam cyfrową Vectrę ale nadal uważam ze nadawca za takie transmitowanie kanału powinien być skazany
O Motion Plus napisano juz poematy,o kontraście również
masz regulacje ,to wyreguluj sobie tak jak chcesz,ja np animacje oglądam na "płynnym",ale juz filmy fabularnym na własnym ustawieniu,przede wszystkim zdejmuje redukcje skoków,a pozostawiam płynność,ale o tym mozna wiersze pisac
na koniec napisze wprost
ten tv nie zagra Ci na analogowej kablówce,na cyfrowej wygląda to już lepiej(kanały sd)ale kanaly z dobrym bitratem nawet te SD wyglądają naprawde dobrze,a na pewno dużo lepiej niz w Sony EX500,program "rozmowy Rymanowskiego",czy "Piaskiem po oczach" TVN24 sa wzorcowe,a reszta no cóz,porównaj Sobie F1 na RTL i na naszym Polsacie,oba ida jako SD,a róznica jest KOLOSALNA
O kanałach HD nie bede pisał bo one zawsze dobrze graja nawet w 32 calowym odbiorniku za 999 zl,choc i tu warto wspomnieć że większość kanałów to takie oszukiwanie oczu,ale juz np Luxe TV to oczta,czasami mam ochotę rąbnąć pomarańcze z ekranu obrać i zjeść
 
Ostatnia edycja:
Do góry