Samsung seria LE(xx) C650 - wszystkie wielkości (32C650 40C650...), wszystko o serii.

gotronk

New member
witam,
od razu przeproszę, nie przejrzałem prawie 300 stron wiec nie karćcie mnie od razu,
po prostu zapytam, co jest powodem że napisy są opóźnione w stosunku do filmu gdzie na komputerze są idealnie? (LE40C650)

dziękuje za odpowiedź
 
Ostatnia edycja:

marcinbert1

New member
witam,
od razu przeproszę, nie przejrzałem prawie 300 stron wiec nie karćcie mnie od razu,
po prostu zapytam, co jest powodem że napisy są opóźnione w stosunku do filmu gdzie na komputerze są idealnie? (LE40C650)

dziękuje za odpowiedź

spróbój usunać napisy i ponownie sciagnąć pasujace do filmu. polecam stronę napi- projekt. mam zainstalowany ten programJa robię w ten sposób, że zaznaczam prawym przyciskiem myszy film, następnie pokaż opis filmu, wybieram odpowiednie napisy z zakładki i pobieram, później konwertuję je do srt programem subtile workshop, wstawiam do folderu z filmem i działa. Wczesniej tez miałem problem z synchronizacją napisów w/w czynności pomogły
 

daro0778

New member
koledzy testuje rozne adaptery wifi mam mozliwosc brania z sklepu i oddania jak nie trybi.po czym najszybciej poznac w tv ze adapter dziala.
ja patrze w ustawieniach-siec-i czy sie pojawia poza kabel inna funkcja.a na dole nie jest podswietlone lan...
mozna w ten sposob?

Jeżeli masz możliwość sprawdzenia tych adapterów to podpowiedziałbyś mi który kupić. Napisz też na jakim TV i z jaką wersją Softu bo to też ważne.
 

Miras33

Member
Od niedawna jestem posiadacze 40C650 i prościutkie pytanko.Czy z rejestracji na stronie Samsunga wynikają jakieś wymierne korzyści dla użytkowników wyżej wymienionego telewizora.

Pozdrawiam.
 

User27

New member
Próbowałem podłączyć telewizor bezpośrednio z kartą sieciową w komputerze i musiałem się poddać, nic nie działa. Moja karta ASUS fast ethernet ciagle pokazuje że, nic nie jest podłaczone, ciagle brak połączenia. A chciałem oglądać tylko filmy mkv w ten sposób bez internetu, kabel skrosowany mam soft telewizora z sierpnia ale to chyba nie ma znaczenia.
 

avis21

New member
duber: masz na mysli allshere i w ustawienia?
Już wcześniej sam się o to pytałem..

Avis21
Hey,

Mam pytanie co do sieci i wifi...
Czy na LCD pojawia się jakiś komunikat po podłaczniu adaptera karty WIFI pod USB?
Pytam bo dorwałem na chwile karte USB-wifi firmy TECHNISAT. Chciałem spróbować czy w ogole będzie jakaś komunikacja miedzy ta kartą a LCD.

W moim przypadku nic sie nie pojawiło na LCD, a w 'Ustawienia' -> 'Siec' -> 'Typ sieci' mam wybrane Kablowa i nie mogę tego zmienić ani wyłączyć (nie ma innej pozycji do wyboru) :/
Też tak macie jak nie ma podłączonego wifi adaptera lub po prostu ten adapter nie jest wykrywany przez LCD?

Dodam ze adapter WIFI TECHNISAT bez problemu wykrywany jest przez laptopa i wspopracuje z TP-Linkiem.

A odpowiedzią było:
Tak pojawia się i zaczyna wykrywanie ......

Kolejne moje pytanie ktore moze Ci pomoc:
Dzięki mensir67pl.
Czyli pewnie jak LCD nie współpracuje z karta USB-WIFI to nie będzie komunikatu....tak jak u mnie.

Proszę jeszcze o odpowiedz na pytanie:
w 'Ustawienia' -> 'Siec' -> 'Typ sieci' mam wybrane Kablowa i nie mogę tego zmienić ani wyłączyć (nie ma innej pozycji do wyboru) :/
Czy nie powinno być tam jakaś dodatkowa pozycja np "brak sieci"?

a odpowiedź:
nie współpracuje
Dodam ze testowałem jeszcze na TV .. adapter Pentahram WU61S i tez dupa blada.

Wczoraj miałem już zamówić w necie za 209zł (z przesyłka) tego samsunga .. ale cholera to prawie tyle kosztuje co i mój niedawno kupiony odkurzacz zelmera :/
Z drugiej strony nawet jak sie uda "wynaleźć" adapter na sofr 2001 to będziemy skazani na ten soft juz do czasu kupna adaptera sajszunga :/
 

avis21

New member
ojj chyba to juz nie jest aktualne .. o ile piszesz prawdę, bo ja rejestrowałem sie z 3 tyg temu i do tej pory poza podziękowaniami i reklama (kup aparat Samsunga i wygraj auto) nic innego nie otrzymałem. Mimo ze podałem wszystkie potrzebne dane przy rejestracji.
 
Do góry