Samsung seria LE(xx) C650 - wszystkie wielkości (32C650 40C650...), wszystko o serii.

User27

New member
Chiałem sie dowiedziec jak sie spisuje przy plikach 1080p mkv o pojemnosci np 12 GB, nie reklamuje ale może ktoś go używa tu na forum.
 

pedro_78

New member
Bez reklam
Chiałem sie dowiedziec jak sie spisuje przy plikach 1080p mkv o pojemnosci np 12 GB, nie reklamuje ale może ktoś go używa tu na forum.
Powiem tak, musiałbyś mieć strasznego pecha, żeby trafić na pena który nie będzie współpracował z tym TV. Osobiście mam w domu 2 kingstony, 2 sandiski i 1 no-name, wszystkie działają. Ten który chcesz kupić jest produkowany przez dosyć dobrą firmę Good Ram, więc nie martw się na pewno będzie działał, a jego prędkości odczytu są wystarczające na filmy mkv w fullHD.
 

Wigash

New member
Nie mam takiego pendrive ale podejrzewam, ze sobie poradzi jesli bedzie go mozna sformatowac na ntfs. Wydaje mi sie ze FAT32 obsluguje pliki do 3 lub 4 giga tylko.
Moim zdaniem najlepszym rozwiazaniem jest zakup dysku, jesli wystarcza Ci 16 GB i nie możesz zwiększyć budżetu to kup najtańszy dysk zewnętrzny np:
NOWY DYSK ZEWNĘTRZNY 60 GB NA USB 2,5" to jest 3 i pół razy więcej miejsca
lub DYSK PRZENOŚNY 2,5" 80GB HITACHI tu masz 5 razy więcej miejsca

Jak dodasz 100 zł do swojego budżetu to możesz mieć coś takiego WD Caviar My Passport Essential 250GB a to juz jest 15 razy więcej miejsca w porównaniu do tego pendriva, nie bedziesz musial szybko kasowac filmow, tylko nagrasz sobie na zapas
 

cvbs

New member
Witam
Zarejestrowałem 3 dni temu na stronie samsunga TV ale do tej pory nie dostałem żadnego meila potwierdzającego ani meila z linkiem do gratisów wie ktoś o co chodzi ?
 

Adrianox360

New member
Do 13 muszę wybrać telewizor. Czy obraz w sony 40ex500 jest lepszy w HD i SD od Samsunga le40c650 i tak samo czy 46ex500 ma lepszy obraz pod HD i SD od le46c650. Jest to dla mnie bardzo ważne bo muszę wybrać jeden z tych tv.

proszę tylko o odpowiedz
 

skorpion75

New member
Witam
Zarejestrowałem 3 dni temu na stronie samsunga TV ale do tej pory nie dostałem żadnego meila potwierdzającego ani meila z linkiem do gratisów wie ktoś o co chodzi ?


Hehehe. czekaj, czekaj!

Św. Mikołaj osobiście wręczy ci list gratulacyjny od Samsunga w dniu 24 grudnia!


p.s. Zupełnie o Tobie zapomniałem. To był żart!
 

cvbs

New member
Dostałem meila z podziękowaniami za zakup ich produktu ale żadnego linka aktywacyjnego nie było

Chciałbym Pani/Panu osobiście podziękować za zakup produktu firmy Samsung oraz za dokonanie rejestracji na naszej stronie internetowej.

Jeżeli będzie Pani/Pan mieć dodatkowe pytania dotyczące obsługi urządzenia lub szukać informacji o innych produktach firmy Samsung, zapraszamy na naszą witrynę internetową SAMSUNG Poland - Main .
Dla wygody zamieściliśmy tam również adresy naszych innych serwisów internetowych, które mogą Panią/Pana zainteresować.

Jeszcze raz dziękuję za wybór firmy Samsung i mam nadzieję, że zostanie Pani/Pan naszym stałym Klientem.

Z poważaniem,

Choi Kyung Sik

Prezes i Dyrektor Generalny Samsung Electronics Polska.
 

User27

New member
Samsung ma lepszy obraz.

Pare dni mam telewizor i widze że, tvn nadaje w formacie 4:3 bo pasy na dole i na górze mam, normalnie nie chce mi się wierzyć.

Słuchajcie puściłem sobie napisy do filmu mkv i nie wyświetla mi polskich znaków diaktrycznych.
 

Pikuu

New member
Chciałem podłączyć jakieś głośniki do mojego 32C650. Nie mam miejsca na kino domowe , chodzi mi o jakieś dwa głośniczki żeby basik był i wogóle lepszy dźwięk. Ewentualnie jakiś zestaw 2+1(niskotonowy + dwie satelity). koszt do 150 zł max.jak wogóle wygląda sprawa podłączenie głośników? i może polecacie jakieś głośniki. Pozdrówki
 

leo_rex

New member
Samsung LE40C650 - internet.

Witam.

Od kilku dni usiluje podlaczyc mojego Samsunga LEC650 do internetu i niestety bez rezultatu....
Kupilem modem/router Pentahram Cerberus ADSL Lite, podlaczylem kablem RJ11 do zrodla/gniazda Neostrady w scianie, a wyjscie z routera kablem RJ45 do TV.Wszedlem do ustawien sieci w menu TV i probowalem na poczatku ust. automatycznie.Potem probowalem ustawic siec recznie.Uzyskalem dane z komputera wpisujac w wierszu poleceń (cmd.exe) komendę ipconfig /all - adres IP, brama, podsiec, DNS i.........nic.W teście sieci za kazdym razem mam info, ze jest zly adres MAC /00000/.Co robic, bo mnie zaraz nagła krew....!!!!!

Pozdrawiam.

P.S. Jestem poczatkujacym uzytkownikiem sieci jesli chodzi o konfiguracje, więc prosze o konkretna pomoc i nieodsylanie na inne fora, czy linki.
 

madrej

New member
Witam.

Od kilku dni usiluje podlaczyc mojego Samsunga LEC650 do internetu i niestety bez rezultatu....
Kupilem modem/router Pentahram Cerberus ADSL Lite, podlaczylem kablem RJ11 do zrodla/gniazda Neostrady w scianie, a wyjscie z routera kablem RJ45 do TV.Wszedlem do ustawien sieci w menu TV i probowalem na poczatku ust. automatycznie.Potem probowalem ustawic siec recznie.Uzyskalem dane z komputera wpisujac w wierszu poleceń (cmd.exe) komendę ipconfig /all - adres IP, brama, podsiec, DNS i.........nic.W teście sieci za kazdym razem mam info, ze jest zly adres MAC /00000/.Co robic, bo mnie zaraz nagła krew....!!!!!

Pozdrawiam.

P.S. Jestem poczatkujacym uzytkownikiem sieci jesli chodzi o konfiguracje, więc prosze o konkretna pomoc i nieodsylanie na inne fora, czy linki.

Routher Pentagrama.
Mi też internet nie działał od razu tu jest rozwiązanie:
1. Wszystkie opcje w telewizorze odnośnie sieci po kablu na AUTO.
2. Kabel musi być krosowy od rutera do telewizora.
3. Mi działa tylko na 3 wejściu w ruterze na innych nie widzi telewizorka, spróbuj u siebie na wszystkich wejściach jak nie zobaczy na 3, czasami od razu nie widzi i trzeba wyłączyć i włączyć telewizor.
 

Wigash

New member
Chciałem podłączyć jakieś głośniki do mojego 32C650. Nie mam miejsca na kino domowe , chodzi mi o jakieś dwa głośniczki żeby basik był i wogóle lepszy dźwięk. Ewentualnie jakiś zestaw 2+1(niskotonowy + dwie satelity). koszt do 150 zł max.jak wogóle wygląda sprawa podłączenie głośników? i może polecacie jakieś głośniki. Pozdrówki
za taką kwotę to możesz spróbować jakieś głośniki komputerowe podłączone do wyjścia słuchawkowego.
Witam.
Od kilku dni usiluje podlaczyc mojego Samsunga LEC650 do internetu i niestety bez rezultatu....
Kupilem modem/router Pentahram Cerberus ADSL Lite, podlaczylem kablem RJ11 do zrodla/gniazda Neostrady w scianie, a wyjscie z routera kablem RJ45 do TV.Wszedlem do ustawien sieci w menu TV i probowalem na poczatku ust. automatycznie.Potem probowalem ustawic siec recznie.Uzyskalem dane z komputera wpisujac w wierszu poleceń (cmd.exe) komendę ipconfig /all - adres IP, brama, podsiec, DNS i.........nic.W teście sieci za kazdym razem mam info, ze jest zly adres MAC /00000/.Co robic, bo mnie zaraz nagła krew....!!!!!
Jeśli jesteś początkujący to najlepiej zrobić wszystko na auto czyli po DHCP. Zaloguj się do routera i zobacz czy jest włączony DHCP i czy nie ma ograniczenia ilościowego adresów (może mieć np że tylko 4 urządzenia będą mogły mieć przypisany adres po dhcp a jesli masz jakieś laptopy po wifi to moze już TV nie dostaje adresu).
Czy obraz w sony 40ex500 jest lepszy w HD i SD od Samsunga le40c650 i tak samo czy 46ex500 ma lepszy obraz pod HD i SD od le46c650???
mam chyba deja vu
 
Do góry