Samsung seria LE(xx) C650 - wszystkie wielkości (32C650 40C650...), wszystko o serii.

piteron

Active member
Bez reklam
Ostatnia edycja:

verzich

New member
avatar

Witam.
Na mnie wrażenie zrobił poniższy plik.
Telewizor bez problemu odtwarza film, jak i obydwie ścieżki dźwiękowe.
Co ciekawe, na komputerze obraz się przycina i dźwięk wyprzedza obraz.

E:\Filmy\HD\Avatar.1080p.PL.mkv
General
Complete name : E:\Filmy\HD\Avatar.1080p.PL.mkv
Format : Matroska
File size : 20.1 GiB
Duration : 2h 41mn
Overall bit rate : 17.8 Mbps
Movie name : Avatar.2009.BluRay.1080p.DTS.x264.dxva-EuReKA
Encoded date : UTC 2010-04-26 09:39:02
Writing application : mkvmerge v3.2.0 ('Beginnings') built on Feb 12 2010 16:46:17
Writing library : libebml v0.7.9 + libmatroska v0.8.1
Video #1
ID : 1
Format : AVC
Format/Info : Advanced Video Codec
Format profile : High@L4.1
Format settings, CABAC : Yes
Format settings, ReFrames : 4 frames
Muxing mode : Container profile=Unknown@4.1
Codec ID : V_MPEG4/ISO/AVC
Duration : 2h 41mn
Bit rate : 15.5 Mbps
Width : 1 920 pixels
Height : 1 080 pixels
Display aspect ratio : 16:9
Frame rate : 23.976 fps
Resolution : 24 bits
Colorimetry : 4:2:0
Scan type : Progressive
Bits/(Pixel*Frame) : 0.311
Stream size : 17.5 GiB (87%)
Title : x264 - crf encode @ 55% of the original bitrate
Writing library : x264 core 93 r1542 5b86182
Encoding settings : cabac=1 / ref=4 / deblock=1:0:0 / analyse=0x3:0x113 / me=umh / subme=10 / psy=1 / psy_rd=1.00:0.00 / mixed_ref=1 / me_range=64 / chroma_me=1 / trellis=2 / 8x8dct=1 / cqm=0 / deadzone=21,11 / fast_pskip=1 / chroma_qp_offset=-2 / threads=12 / sliced_threads=0 / nr=0 / decimate=1 / interlaced=0 / constrained_intra=0 / bframes=5 / b_pyramid=2 / b_adapt=2 / b_bias=0 / direct=2 / wpredb=1 / wpredp=2 / keyint=250 / keyint_min=25 / scenecut=40 / intra_refresh=0 / rc_lookahead=40 / rc=crf / mbtree=0 / crf=19.0 / qcomp=0.80 / qpmin=10 / qpmax=51 / qpstep=4 / vbv_maxrate=38000 / vbv_bufsize=30000 / crf-max=0.0 / ip_ratio=1.40 / pb_ratio=1.30 / aq=1:1.00 / nal_hrd=none
Language : English
Audio #2
ID : 2
Format : DTS
Format/Info : Digital Theater Systems
Codec ID : A_DTS
Duration : 2h 41mn
Bit rate mode : Constant
Bit rate : 1 510 Kbps
Channel(s) : 6 channels
Channel positions : Front: L C R, Surround: L R, LFE
Sampling rate : 48.0 KHz
Resolution : 24 bits
Stream size : 1.71 GiB (8%)
Title : DTS - 1536 kbit/sec
Language : English
Audio #3
ID : 3
Format : AC-3
Format/Info : Audio Coding 3
Codec ID : A_AC3
Duration : 2h 41mn
Bit rate mode : Constant
Bit rate : 448 Kbps
Channel(s) : 6 channels
Channel positions : Front: L C R, Surround: L R, LFE
Sampling rate : 48.0 KHz
Stream size : 518 MiB (3%)
Title : AC3 5.1 PL
Language : Polish
Text #4
ID : 4
Format : UTF-8
Codec ID : S_TEXT/UTF8
Codec ID/Info : UTF-8 Plain Text
Title : napisy PL
Language : Polish
 

User27

New member
Mam do was pytanie jaka jest szerokość modelu 46"LEC650 bo na stronie samsunga pisze na rysunku że, 1301,6 mm a w opisie 1108.6 x 734.5 x 275 mm
Prosze o odzew
 

holoais

New member
Witam,
Od początku śledzę ten watek ponieważ nosze się z zamiarem kupna LE32C650. Ze względu na burzliwość dyskusji ciężko stwierdzić czy LExxC650 to najlepszy produkt w tym przedziale cenowym.
TV potrzebuje przede wszystkim do oglądania AVI SD, MKV HD, kablówki SD/HD + laptop via HDMI. Ze względu na mały pokój TV nie może być większy niż 32”.

Osoby zainteresowane proszę o inf. Czy C650…
- poprawnie odtwarza avi z napisami (USB)?
- MKV z napisami (USB) wbudowanymi w kontener i napisami zewnętrznymi?
- czy obsługuje format napisów MicroDVD (time czy fps)?
- jak sobie radzi z przeskalowaniem obrazu SD po HDMI i scart / komponent?
- jak radzi sobie z przeskalowywaniem zdjęć z czytnika kart?
- co tak naprawdę daje MontionPlus , czy faktycznie polepsza płynność obrazu czy jest tylko zbędnym bajerem, którego nie należy włączać?
- czy przy włączonym MontionPlus pojawiają się przycięcia na materiale SD/HD?
- czy głośniki Graja tak kiepsko jak w 19” LCD Samsunga?
- czy po podłączeniu laptopa via HDMI pulpit jest dopasowany do TV czy jest mniejszy lub większy?
- czy faktycznie kupować tylko z matrycą SQ1 / SQxx Jeśli tak to proszę o inf. w jakim sklepie można zamówić z taką matrycą?
- czy w przedziale cenowym 1900 – 2500 można wziąć lepsze 32” innej firmy?

Z góry dziękuję za odpowiedzi.
 

Jericho24

Member
Bez reklam
Witam,
Od początku śledzę ten watek ponieważ nosze się z zamiarem kupna LE32C650. Ze względu na burzliwość dyskusji ciężko stwierdzić czy LExxC650 to najlepszy produkt w tym przedziale cenowym.
TV potrzebuje przede wszystkim do oglądania AVI SD, MKV HD, kablówki SD/HD + laptop via HDMI. Ze względu na mały pokój TV nie może być większy niż 32”.

Osoby zainteresowane proszę o inf. Czy C650…
- poprawnie odtwarza avi z napisami (USB)?
- MKV z napisami (USB) wbudowanymi w kontener i napisami zewnętrznymi?
- czy obsługuje format napisów MicroDVD (time czy fps)?
- jak sobie radzi z przeskalowaniem obrazu SD po HDMI i scart / komponent?
- jak radzi sobie z przeskalowywaniem zdjęć z czytnika kart?
- co tak naprawdę daje MontionPlus , czy faktycznie polepsza płynność obrazu czy jest tylko zbędnym bajerem, którego nie należy włączać?
- czy przy włączonym MontionPlus pojawiają się przycięcia na materiale SD/HD?
- czy głośniki Graja tak kiepsko jak w 19” LCD Samsunga?
- czy po podłączeniu laptopa via HDMI pulpit jest dopasowany do TV czy jest mniejszy lub większy?
- czy faktycznie kupować tylko z matrycą SQ1 / SQxx Jeśli tak to proszę o inf. w jakim sklepie można zamówić z taką matrycą?
- czy w przedziale cenowym 1900 – 2500 można wziąć lepsze 32” innej firmy?

Z góry dziękuję za odpowiedzi.
Jesli od poczatku sledzisz ten temat to wszystkie twoje pytania powinny byc dla ciebie jasne. Twierdzisz, ze ten TV w tym przedziale cenowym nie musi byc najlepszym wyborem. W takim razie jaki model przykul jeszcze twoja uwage?
 

mszustak

New member
Dla zainteresowany obsługą adapterów wifi. Mój LE40C650 w żaden możliwy sposób nie akceptował D-Linka DWA-140. Natomiast z miejsca przypadł mu do gustu Edimax EW-7718Un.
 

piteron

Active member
Bez reklam
Osoby zainteresowane proszę o inf. Czy C650…
- poprawnie odtwarza avi z napisami (USB)?
- MKV z napisami (USB) wbudowanymi w kontener i napisami zewnętrznymi?
- czy obsługuje format napisów MicroDVD (time czy fps)?
- jak sobie radzi z przeskalowaniem obrazu SD po HDMI i scart / komponent?
- jak radzi sobie z przeskalowywaniem zdjęć z czytnika kart?
- co tak naprawdę daje MontionPlus , czy faktycznie polepsza płynność obrazu czy jest tylko zbędnym bajerem, którego nie należy włączać?
- czy przy włączonym MontionPlus pojawiają się przycięcia na materiale SD/HD?
- czy głośniki Graja tak kiepsko jak w 19” LCD Samsunga?
- czy po podłączeniu laptopa via HDMI pulpit jest dopasowany do TV czy jest mniejszy lub większy?
- czy faktycznie kupować tylko z matrycą SQ1 / SQxx Jeśli tak to proszę o inf. w jakim sklepie można zamówić z taką matrycą?
- czy w przedziale cenowym 1900 – 2500 można wziąć lepsze 32” innej firmy?

Z góry dziękuję za odpowiedzi.
-tak
-tak
-najlepiej sobie radzi SRT
-bardzo dobrze sobie radzi
-bardzo dobrze sobie radzi
-daje sporo płynności,jedni lubią inni nie lubią,zawsze można sobie ostawić tak jak chcesz sam albo zrobić OFF,ja animacje oglądam na płynnym,fabularne sam ustawiam
-wszystko zależy od sygnału,na dobrym sygnale nic sie nie przycina
-nie wiem jak graja w 19 Samsunga,ale graja tak jak większość w tym przedziale cenowym czyli może być,ale "kina domowego" sie nie spodziewaj
-jest dopasowany,jest funkcja dopasowywujaca
-faktycznie kupować z ta matryca,polecam AV Partner,MediaMax24,sprawdzają matryce przed wysyłką
-można wziąć lepsze,40 caliC650:bober:w necie nie znajdziesz ofert Av partnera,ale kosztuje u nich 2350
 
Ostatnia edycja:

Cylin

New member
Pełne oznaczenie modelu.

Dzięęęki chłopaki. Znalazłem mam SQ01. A tak z czystej ciekawosci co oznaczają numerki w kodzie modelu; u mnie jest LE40C650L1KXXU ?
Pozdro
 

tommek82

New member
Dzięęęki chłopaki. Znalazłem mam SQ01. A tak z czystej ciekawosci co oznaczają numerki w kodzie modelu; u mnie jest LE40C650L1KXXU ?
Pozdro

że trafił Ci się najgorszy złom z możliwych, serioo masz lipę stary:-(:-(

ADMIN gdzie jesteś, przecież połowa tych postów nie wnosi nic merytorycznego do tematu ??
 

tommek82

New member
-najlepiej sobie radzi SRT

nieprawda że napisy SRT są najlepsze, używam prawie od początku napisów w TXT ściąganych z NAPIProjekt i praktycznie zawsze te napisy :
- są w formacie klatkowym czyli:
{1}{100}NapiProjekt - program pobierający napisy do filmów. - nowa jakość napisów.|Napisy zostały specjalnie dopasowane do Twojej wersji filmu.

- są dopasowane pod względem FPS filmu.

Jeżeli w/w 2 punkty są spełnione nie ma bata, napisy będą odtwarzane na C650 bezproblemowo.
 

piteron

Active member
Bez reklam
a ja napisałem że najlepsze?????
napisałem ze najlepiej sobie z nimi radzi tak jak gro nagrywarek,playerów DVD itp
Ty wiesz że trzeba MicroDVD z fps ściągać,dla innych plik TXT to plik TXT ,ściągną TMPlayera bez fps i co??????,i będą pytania na forum,albo co gorsza opinie ze sobie nie radzi z napisami,że rozjeżdża,ze pomocy,że miało być tak świetnie a wyszło po szaajsungowemu
 
Do góry