Samsung seria LE(xx) C650 - wszystkie wielkości (32C650 40C650...), wszystko o serii.

Yossarian

New member
Nie jestem praktykiem w tym temacie niestety, a z specyfikacji widzę, że PS3 ma 4 gniazda USB 2.0. czy ktoś kto posiada PS3 i Tv c650 próbował takiego połączenia?
 

pharaonxp

New member
Witam proszę o poradę.Czekam za le40c650 więc postanowiłem kupić do niego dysk zewnętrzny 2,5 cala seagate 320G po zakupie wyczytałem że potrzebuje podwójny kabel USB do rozruchu bo inaczej lipa.Powiedzcie mi czy to prawda??Muszę kupić dodatkowy kabel??krzychu
 

cypisek_xl

Member
Bez reklam
Witam proszę o poradę.Czekam za le40c650 więc postanowiłem kupić do niego dysk zewnętrzny 2,5 cala seagate 320G po zakupie wyczytałem że potrzebuje podwójny kabel USB do rozruchu bo inaczej lipa.Powiedzcie mi czy to prawda??Muszę kupić dodatkowy kabel??krzychu

Wystarczy ci pojedynczy. Seagate, Samsung, Transcend czy jakikolwiek który używałem potrzebował zwykłego pojedynczego połączenia z USB.
 

kubayashi

New member
Le40c650

Witam przymierzam się do kupna 40c650. Gdzieś w temacie wyczytałem o nieszczęsnych typach matryc. Wiem już, żeby szukać tych z symbolem sq. W jednym z postów ktoś pisał, iż w 40 calówkach montowane są wlaśnie matryce sq. Czy ktoś mógłby to potwierdzić? Nie wiem czy mogę kupować w ciemno z netu czy szukać po miejscowych sklepach i sprawdzać sam.
 

grzewoj

New member
Tak też myślałem. Słyszałem że spory o to która jest lepsza przypomina spór między wyższością Ledów krawędziowych nad porządnymi TV z podświetleniem tradycyjnym.
 

Yossarian

New member
Sklep niestety nie ma obowiązku przyjęcia/wymiany sprzętu.
A czy coś się Tobie nie podoba w wyświetlanym obrazie? Jeżeli jest wszystko ok, to nie ma co się zamartwiać.
 
niestety sklep:( czy te matryce są aż tak badziewne?

Nic się nie łam. Po prostu zadaj sobie pytanie, czy jesteś z niej zadowolony ?
A przypuszczam, ze jesteś.
Ja czasami odnoszę wrażenie, że jest to dyskusja tak jak pomiędzy kilkoma audiofilami.
"- czy w danym sprzęcie dźwięk w środkowym zakresie tonów średnich jest ciepły, czy bardziej wyrazisty ? "
Dla większości ludzi nie ma to znaczenia i jest niesłyszalne. Tak samo dla nas... różnice w codziennej eksploatacji matryc, jeśli są, to są pewnie pomijalne i dla większości niezauważalne.
Tak sobie myślę.
Ale jeśli bardzo Cię to denerwuje i niepokoi, to wybierz się do któregoś z media-sklepów i porównaj obraz (tylko pamiętaj, ze zazwyczaj dają tam sygnał wzorcowy i często parametry są podkręcone na maksa).
 

kubayashi

New member
dziękuję za tyle odpowiedzi. Widzę, że co niektórym znów podniosłem ciśnienie. Podejrzewam że gdybym nie wiedział o temacie z matrycami na pewno nie zauważyłbym różnicy, ale teraz nie pozostaje mi nic innego jak tylko męczące poszukiwania tej z symbolem SQ01.
 

falkon77

New member
Nic się nie łam. Po prostu zadaj sobie pytanie, czy jesteś z niej zadowolony ?
A przypuszczam, ze jesteś.
Ja czasami odnoszę wrażenie, że jest to dyskusja tak jak pomiędzy kilkoma audiofilami.
"- czy w danym sprzęcie dźwięk w środkowym zakresie tonów średnich jest ciepły, czy bardziej wyrazisty ? "
Dla większości ludzi nie ma to znaczenia i jest niesłyszalne. Tak samo dla nas... różnice w codziennej eksploatacji matryc, jeśli są, to są pewnie pomijalne i dla większości niezauważalne.
Tak sobie myślę.
Ale jeśli bardzo Cię to denerwuje i niepokoi, to wybierz się do któregoś z media-sklepów i porównaj obraz (tylko pamiętaj, ze zazwyczaj dają tam sygnał wzorcowy i często parametry są podkręcone na maksa).
dzięki za słowa pociechy:)
wkurza mnie tylko fakt, że producent robi takie numery. Dla mnie osobiście konkretny model powinien mieć takie same parametry a nie co mi się trafi!!!!!!!!!!!
 
Do góry