Samsung seria LE(xx) C650 - wszystkie wielkości (32C650 40C650...), wszystko o serii.

Mateuszw

New member
Odnośnie filmów z dźwiękiem AC3 odtwarzanych z pendrive, to dzwoniłem na infolinię Samsunga i uzyskałem informację, że po optyku będzie również dźwięk wielokanałowy, natomiast w przypadku HDMI jak już ktoś wyżej zauważył - nie.

Acz z drugiej strony po co podłączać dźwięk do TV a następnie do ampli jak można bezpośrednio pod ampli podpiąć ? :)

W USB takiej opcji nie ma, więc i dźwięk leci w 5.1
 

ferryth

New member
AA-AUO Taiwan--matryca raczej na tym samym poziomie co SQ.W tym przypadku nie ma co się martwić tylko cieszyć się dobrym TV.:)Dobrze że nie trafił się tv z matrycą CN


A dlaczego dobrze, ze nie CN?

Mam taka prosbe.

Czy ktos moglby pokrotce scharakteryzowac matryce wystepujace w 40C650 ?
AA, SQ, CN ?

W czym jedna jest lepsza od drugiej?
W czym gorsza ?

Pozdrawiam
 

marder

Member
Mam problem z plikami z kamery HD (Panasonic TM700). Zmieniam ich rozszerzenie z .m2ts na .mkv, telewizor je odtwarza z pena, ale nie płynnie, obraz i dźwięk co chwilę przeskakują. Czy ktoś się spotkał z tym problemem i wie, co może być tego przyczyną? Posiadam LE40C650.
 

Jericho24

Member
Bez reklam
Mam problem z plikami z kamery HD (Panasonic TM700). Zmieniam ich rozszerzenie z .m2ts na .mkv, telewizor je odtwarza z pena, ale nie płynnie, obraz i dźwięk co chwilę przeskakują. Czy ktoś się spotkał z tym problemem i wie, co może być tego przyczyną? Posiadam LE40C650.
Niekompatybilnosc kodekow? Poprobuj z innymi rozszerzeniami, moze TV wtedy lepiej dobierze kodeki.
 

DarPe

New member
marder napisał:
Mam problem z plikami z kamery HD (Panasonic TM700). Zmieniam ich rozszerzenie z .m2ts na .mkv, telewizor je odtwarza z pena, ale nie płynnie, obraz i dźwięk co chwilę przeskakują. Czy ktoś się spotkał z tym problemem i wie, co może być tego przyczyną? Posiadam LE40C650.

Spróbuj z rozszerzeniem .ts
 

robert17

New member
LE32C650 i połączenie do routera przez kabel

Witam,
Mam problem z podłączeniem tv do sieci przez połączenie kablem tv z routerem. InternetTV działa, ale co zrobić żebym mógł odtwarzać filmy i zdjęcia z komputera. Zainstalowałem PC Share Manager ale nawet się nie uruchamia. W jaki sposób trzeba to skonfigurować?
 

marder

Member
Spróbowałem różnych rozszerzeń: .ts, .avi, .divx, .mpg, .mp4, wcześniej .mkv. Bez efektu, filmy nie odtwarzają się tak płynnie jak na komputerze :sad:. Chyba dlatego te Samsungi nie wspierają oficjalnie AVCHD. Wadę telewizora raczej wykluczam, bo inne kodeki odtwarza bez problemu.
 

marder

Member
Powinien się uruchamiać, to w tym programie wybierasz pliki wideo, muzyczne i zdjęcia, które mają być udostępnione telewizorowi. Spróbuj zainstalować ponownie ten program, jeśli masz XP, Vistę lub 7 musi działać. I włącz opcje udostępniania wchodząc do Centrum sieci i udostępniania w Panelu sterowania Windows.
 

robert17

New member
Zainstalowałem jeszcze raz i nie pomogło, klikam na ikonę programu i nie uruchamia się. Mam win XP. Nie mam czegoś takiego jak Centrum sieci i udostępniania w Panelu sterowania Windows.
Dodam że komputer z routerem jest połączony przez wifi. Proszę o dalsze wskazówki jak rozwiązać ten problem.
 

marder

Member
Zainstalowałem jeszcze raz i nie pomogło, klikam na ikonę programu i nie uruchamia się. Mam win XP. Nie mam czegoś takiego jak Centrum sieci i udostępniania w Panelu sterowania Windows.
Dodam że komputer z routerem jest połączony przez wifi. Proszę o dalsze wskazówki jak rozwiązać ten problem.
Ściągałeś z tej strony:
http://www.samsung.com/pl/consumer/detail/detail.do?tab=support&group=tv-audio-video&dType=D&type=televisions&menu=download&vType=&model_nm=LE32C650L1W&model_cd=LE32C650L1WXXH&language=&subtype=lcd-tv&mType=SW&prd_ia_cd=02010100&disp_nm=LE32C650&cate_type=all
Ja sam mam Siódemkę i program się zainstalował bez problemu. Może odezwie się ktoś, kto korzysta z XP i będzie wiedział w czym problem. A jeśli nie, to zadzwoń do serwisu Samsunga i opisz sprawę.
 

robert17

New member
Ściągnąłem program z angielskiej wersji strony i pomogło program się uruchamia i wszystko działa ale mam jeszcze jedno pytanie: czy to normalne że przy odtwarzaniu filmów przez pc share manager nie można ich przewijać? przy odtwarzaniu z pendriva można przewijać.
 

marder

Member
Ściągnąłem program z angielskiej wersji strony i pomogło program się uruchamia i wszystko działa ale mam jeszcze jedno pytanie: czy to normalne że przy odtwarzaniu filmów przez pc share manager nie można ich przewijać? przy odtwarzaniu z pendriva można przewijać.
To normalne, tak niestety jest.
 

skorpion75

New member
Witam serdecznie. Jestem nowy na tym forum. Chciałem się zapytać (bo nie znalazłem) który temat dotyczy konkretnie LCD LE(xx)C650? Widze że w tym temacie/wątku sporo się o nim pisze ale tytuł nie wskazuje na to jednoznacznie. Więc jak to jest?
 

mrq

New member
Wspolpraca C650 z Hyundai MBox

Witam,

Czy któryś z forumowiczów mial okazje kozystac z odtwarzaczy HD marki Hyundai?

Czytalem o nich dosc duzo dobrego- ale wszystko na stronie producenta :)

Zstanawiam sie nad zakupem modelu:
MBox R650 (w ww. humanmedia. pl / mBox_R650 . h tml) /usunac spacje/
lub
R3150S (w ww . humanmedia. pl / mBox_R3150S . h tml) /usunac spacje/

Wszelkie opinie (lub rady jaki inny odtwarzacz HD, współpracujący bezproblemowo z C650) mile widziane.

Pozdrawiam!
 

pedro_78

New member
Bez reklam
A mnie się wydaje że kolega skorpion75 ma trochę racji. Patrząc tutaj Samsung - HDforum nie można jednoznacznie stwierdzić, że to jest główny temat o C650. Można by poprosić admina o przyklejenie tematu i zmianę tytułu, wtedy będzie się wyświetlać razem z tematami o innych modelach.
Jericho24 to raczej Ty nie przeczytałeś pytania skorpiona75 ze zrozumieniem.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry