Samsung seria LE(xx) C650 - wszystkie wielkości (32C650 40C650...), wszystko o serii.

ferryth

New member
Pozwolcie, ze odswieże temat...

Ja mam odleglosc do telewizora ok 2,5 do 3m i zastanawiam sie czy wybrac 37" czy 40"

prosze o rade :)

pozdrawiam
 

Jericho24

Member
Bez reklam
Będzie na pewno wysyłał sygnał audio, taka jego rola. Obawiam się natomiast, że na scarcie będzie tylko dźwięk programu oglądanego z anteny naziemnej.
Bedzie wysylal jesli to bedzie wyjscie, a to jest tylko wejscie na sygnal z zewnetrznych odbiornikow/urzadzen. Chyba ze zastosowac jakas przejsciowke/rozdzielacz sygnalu.
 

pedro_78

New member
Bez reklam
Bedzie wysylal jesli to bedzie wyjscie, a to jest tylko wejscie na sygnal z zewnetrznych odbiornikow/urzadzen. Chyba ze zastosowac jakas przejsciowke/rozdzielacz sygnalu.

Proponuję zapoznać się najpierw ze specyfikacją złącza scart, a potem pisać na forum. Scart jest wejściem i wyjściem sygnału audio-video w jednym. Wystarczy użyć tej przejściówki http://img.tomshardware.com/us/2005/11/23/pc_interfaces_101/scart2.jpg i sprawdzić, albo bezpośrednio przylutować kable do pinów 1,3 i 4. http://www.leadsdirect.co.uk/images/technical/scartdiag.gif
 

Jericho24

Member
Bez reklam
Przyznaje sie do tej niewiedzy o scart. Ale jakos nikt wczesniej w tym temacie na podobne pytanie i odpowiedz nie potwierdzil rozwiazania ze scartem. Z drugiej strony jesli sygnal zostanie podany przez HDMI to scart moze byc nieaktywny i nie pusci sygnalu.
 

vqsoft

New member
C650 i dlna po lanie

Witam
czy ktoś z was podłączał ten telewizorek po lanie z obudowa sieciową
Zyxel NSA21 ?
jak to działa? prosze o porady
pozdrawiam

 

Razio1

New member
Witam!
Mam problem z funkcją INTERNET@TV. Internet dostaję z Netii 6mb/s (router). Rano podłączyłem kablem zamówionym na Allegro (router - TV 10m). Rano miałem transfer, według aplikacji w/w, 1,5 mb/s. Lecz po południu transfer spadł do 250 kb/s, około godz 18 112 kb/s. A teraz to pokazuje informację o tym, że jest błąd w połączeniu. Czy ten "gadżet", ma jakiś limit? Ale AllShare wszystko jest OK, chociaż długo trzeba czekać aby telewizor powiadomił, że znalazł kompa. Może problem w tym tkwi, że dla "estetyki", lepiłem kabel z ścianą klejem SuperGlue? Czy ten klej mógł "przebić się" do kabelków?
Za odpowiedź z góry dziękuję!
 
Ostatnia edycja:

madak4

New member
Oto link do wątku o C550 dużo się od waszych nie różni i powinno to rozwiać wszelkie wątpliwości. Scart jest zablokowany w czasie oglądania czegoś z zewnętrznego źródła (USB, HDMI). Tak więc osobom, które nie posiadają ampli z wejściem optycznym zostaje podpięcie się pod wyjście słuchawkowe.

Witam
Mam LE32C650 z tyłu jest dwa wejścia SCART oznaczone 1 RGB i 2 AV,
na tym drugim AV jest analogowy sygnał audio przy odtwarzaniu z USB jak
i z HDMI ze źródła zewnętrznego, sprawdziłem osobiście, na pierwszym oznaczonym RGB nie ma.
Można kupić kabelek SCART RCA, tylko musi być audio out,
a nie tylko audio in na RCA.

Pozdrawiam
Madak4:???:
 

Jericho24

Member
Bez reklam
Witam
Mam LE32C650 z tyłu jest dwa wejścia SCART oznaczone 1 RGB i 2 AV,
na tym drugim AV jest analogowy sygnał audio przy odtwarzaniu z USB jak
i z HDMI ze źródła zewnętrznego, sprawdziłem osobiście, na pierwszym oznaczonym RGB nie ma.
Można kupić kabelek SCART RCA, tylko musi być audio out,
a nie tylko audio in na RCA.
:???:
To jak sie to ma do :
Oto link do wątku o C550 http://www.hdtv.com.pl/forum/samsung/54265-le42c550-podpiecie-do-analgowego-ampltunera.html dużo się od waszych nie różni i powinno to rozwiać wszelkie wątpliwości. Scart jest zablokowany w czasie oglądania czegoś z zewnętrznego źródła (USB, HDMI). Tak więc osobom, które nie posiadają ampli z wejściem optycznym zostaje podpięcie się pod wyjście słuchawkowe.
 
Do góry