Samsung seria LE(xx) C650 - wszystkie wielkości (32C650 40C650...), wszystko o serii.

Jericho24

Member
Bez reklam
Na kompie buforowanie i tak nie wiele pomaga jak filmik jest dobrej jakosci, bo pasek postepu odtwarzania z reguly szybko dogania pasek buforu. Najlepiej dac play i jak zacznie odtwarzac to od razu pauza. Poczekac az bufor sie zapelni i wtedy mozna plynnie ogladac bez zadnych przerw. Poza tym jak juz ktos wpsomnial na C650 nie ma mozliwosci wlaczenia wyzszej jakosci filmiku, wiec szybkie lacze tez nie jest potrzebne. Wydaje mi sie ze 1Mb powinno wystarczyc.
 

doppelangel

New member
Dzień dobry.
Przeglądnąłem ten wątek w większości [ciepło jest więc to o co pytam mogło mi umknąć]. Mam 40C650 z nie sprawdziłem jaką matrycą. Być może moje pytanie okaże się zbyt błache ale specem nie jestem od tego. Mianowicie chodzi o podświetlenie matrycy - w momencie gdy przełączę na kanał w kablówce który jest zakodowany, wyświetlany jest brak sygnału i czarny obraz. W tym momencie są ledwo widoczne lampy odpowiednio w każdym rogu mniej więcej 7 cm od każdego rogu tv. lampy są w 4 małych ćwierc-kołach i dają bladą poświatę. Kablówka jest jak na razie antenowa. Czy jest to normalne zachowanie tv, by one były widoczne w takim momencie? Nie jest to widoczne przy oglądaniu/graniu, zastanawia mnie jedynie ta kwestia [jestem wyczulony na takie rzeczy jeśli chodzi o elektronikę]

Edit: temperatura zeszła to i znalazłem odpowiedź w wątku obok o B650. Zatem tyle ode mnie.

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

wdx

New member
czy kupując przez net 40c650 miał ktoś możliwość sprawdzenia rodzaju matrycy przed? fajna cenę znalazlem - 2330, ale z matrycą AA, a chciałbym SQ01 (bez wchodzenia w lepsiejszowatość jednej nad drugą :)). W stacjonarnych sklepach sieciowych cena od 2600. Na ceneo sklepy z najniższą ceną nie otwierają kartonu...
z góry dzięki!
 

klemensior

New member
Witam czy miał ktoś taki problem z 40" c650 ,że przy niektórych kanałach czy nawet programach tv tak jakby pyka nie jest to bzyczenie jak na filmie na youtubie jednego z użytkowników raczej takie właśnie pykanie? Czy naprawa pomoże? Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi. Pozdrawiam.
 

Cybe

New member
znowu mam problem z tym Tv. włączam film z dysku usb albo przez dlna i spoznia sie glos. wie ktos co z tym zrobic ??
 

BartekS1979

New member
Witam
Mój pierwszy post na forum :) Myślę o zakupie TV LCD 46', mój wybór padł na Samsunga, monitor tej firmy całkiem nieźle się spisuje. Na TV mam około 3.500 PLN, waham się pomiędzy modelami LE46B650 i LE46C650. Ten drugi jeśli dobrze wyczytałem jest konstrukcją nieco nowszą, ale sposób w jaki oba są opisane na stronie producenta nie bardzo pomaga w ich porównaniu. Który TV będzie wygodniejszy ? Dla mnie, żony i rocznego berbecia :)
 

Mateuszw

New member
...

A ja miałbym jeszcze pytanie odnośnie gwarancji...

Dostałem taką niebieską książeczkę a5, ale nie ma tam żadnej pieczątki ani daty, podpisu etc.
Oraz fakturę. TV zamawiałem w OleOle.pl , czy to wystarczy ?

Na gwarancji jest miejsce na podpis kupujacego i pieczątkę sprzedawcy. Powinienem im to podesłać żeby podbili ?
 

pedro_78

New member
Bez reklam
znowu mam problem z tym Tv. włączam film z dysku usb albo przez dlna i spoznia sie glos. wie ktos co z tym zrobic ??
Miałem tak kiedyś, ale tylko z jednym filmem i do dzisiaj nie wiem co było przyczyną. Ściągnąłem inną wersję tego filmu i było ok. Natomiast czasami jak mi się film zatnie przy oglądaniu przez sieć to gubi się synchronizacja, ale po przewinięciu do przodu, lub do tyłu wraca do normy. Czy u Ciebie dzieje się tak z każdym filmem? Próbowałeś użyć innego nośnika danych?
 

Artek610

New member
Dostałem taką niebieską książeczkę a5, ale nie ma tam żadnej pieczątki ani daty, podpisu etc.
Oraz fakturę. TV zamawiałem w OleOle.pl , czy to wystarczy ?

Na gwarancji jest miejsce na podpis kupujacego i pieczątkę sprzedawcy. Powinienem im to podesłać żeby podbili ?

Facet, który dostarczył mi telewizor powiedział, że gwarancję można podbić w każdym sklepie Rtv Euro Agd (sklep Oleole.pl należy właśnie do nich).
 

ferryth

New member
Witam,

Ja mam pytanie dotyczące buczenia telewizorow C650.
Czy wada ta dotyczy tylko modeli 37" czy innych tez ?

Pozdrawiam
 

odgdog

New member
Witam wszystkich :)
Dzisiaj nabyłem LE37C650.
Po ustawieniu kanałów zająłem się internetem ;)
I nie chodzi mi FB, ani YT. Pojawia się komunikat, że jest "update" i należy wyłączyć TV i włączyć jeszcze raz. Tak też robiłem, ale nic to nie dało :(
YT usuwałem i instalowałem ponownie, ale to również nic nie dało.
FB nawet nie ma na liście zainstalowanych aplikacji.
Update się - ileś aktualizacji się pobrało, ale to również nie dało efektów.
Jakieś pomysły?
HELP! :)

edit: właśnie zauważyłem, że podobnie jest z picassą.
 

mrpower

New member
Skalowanie Divx/MKV

Witam

Czy ktos wie jak mozna powiekszyc odtwarzany film DIVX/MKV w przypadku gdy film jest w formacie gdzie wiekszosc ekranu zajmuja czarne pasku u gory i dolu? Z tego co widze to mozna rozciagnac obraz w pionie - przez to wszystko jest znieksztalcone, ale nie ma opcji powiekszenia przy ktorej film zajmowalby caly ekran a obciete bylyby "boki" wyswietlanego filmu.

Grzesiek
 

squibosh

New member
Witam, mam pytanie od osób korzystających z Motion Plus minimum na poziomie "standardowy". Czy zauważyliście podczas oglądania filmów, że co jakiś czas na kilka sekund się wyłącza?
 
Do góry