Samsung seria LE(xx) C650 - wszystkie wielkości (32C650 40C650...), wszystko o serii.

mario_p

Member
Witam, zadałem to pytanie w wątku C750 ale tam już chyba nikt nie zagląda a w C650 jest menu serwisowe chyba takie samo.

Mam pytanie odnośnie ustawień tego TV.
W Menu-Kanał-Kraj-kanał cyfrowy mam do wyboru tylko Wielką Brytanie i Irlandie. (Tv kupiłem w Redcon i wtedy nie było dvb-t)
Wie może ktoś jak usatwic tam Polske?

Dodam jeszcze że wchodząc w menu serwisowe mam Tuner Sec_T2 (dvb-t2?) i kilka innych opcji do wyboru w tym Auto. Nie chcę jednak czegoś zmieniać na chybił trafił z obawy przed problemami.
Jakie tunery są w polskich wersjach tv? Czy zmiana na inny tuner umożliwi też zmianę kraju w menu ustawień anteny w tv?
 

Seba21

New member
Kolega albo tu kit wciska,albo ma inny model TV, albo jakimś nieprawdopodobnym cudem rzeczywiście mu działa na którymś starym oprogramowaniu. Usunięcie Youtube nie byłoby problemem, bo jest jeszcze nYouTubeHD3D. Pytanie czy oni tylko z Samsung Apps usuną na stałe, czy też zablokują możliwość używania alternatywnych aplikacji. Na nYouTubeHD3D działało 1080p, ale YT tak pozmieniało, że teraz działa tylko 720p. Mogą tak jeszcze pozmieniać, że nie zadziała żadna rozdzielczość.
 

mario_p

Member
Dziwi mnie polityka Samsunga jeśli chodzi o aplikacje, nie ma już Picasa, Google Maps a teraz YT na wylocie.
W Panasoniku dalej u mnie Picasa bez problemu działa a jest to chyba jedyna apka którą często używam a YT też raczej nie usuną.
 

magdaslawek

New member
Witam
Co z tym youtube w C650 ?
Czy jest jakiś alternatywny soft ?
Gdzie go szukać ?
Gdzie znajdę nYouTubeHD3D ?
Chyba jest jakiś alternatywny sposób na oglądanie youtube z naszego telewizora?
W Yahoo działa youtube ale brak możliwości przewijania :-(
Czy w Yahoo też nam wyłączą ?
Prośba do znawców softuf itp. dajcie jakiś konkretny poradnik bo czasu coraz mniej do kwietnia :-(
Dziękuje za pomoc
 

mover2002

New member
Kolega albo tu kit wciska,albo ma inny model TV, albo jakimś nieprawdopodobnym cudem rzeczywiście mu działa na którymś starym oprogramowaniu. Usunięcie Youtube nie byłoby problemem, bo jest jeszcze nYouTubeHD3D. Pytanie czy oni tylko z Samsung Apps usuną na stałe, czy też zablokują możliwość używania alternatywnych aplikacji. Na nYouTubeHD3D działało 1080p, ale YT tak pozmieniało, że teraz działa tylko 720p. Mogą tak jeszcze pozmieniać, że nie zadziała żadna rozdzielczość.

Zdjęcia troche słabej jakości ale wszystko działa bez problemu
 

Attachments

  • 20150113_171721[1].jpg
    20150113_171721[1].jpg
    239,9 KB · Wyś: 209
  • 20150113_171647.jpg
    20150113_171647.jpg
    235,3 KB · Wyś: 524
  • 20150113_171732.jpg
    20150113_171732.jpg
    259,1 KB · Wyś: 211
  • 20150113_171741.jpg
    20150113_171741.jpg
    216,9 KB · Wyś: 141
  • 20150113_171817.jpg
    20150113_171817.jpg
    432,6 KB · Wyś: 177

Artek610

New member
Bardzo proszę o pomoc.
Próbowałem zainstalować w internetTV widget nStreamPlayer.
Po zainstalowaniu telewizor zawiesił mi się. Po wyłączeniu i ponownym włączeniu niby zaczął działać.
Ale od tamtej chwili wyłącza się z niewiadomych powodów co kilka minut i włącza się z powrotem.
Próbowałem przywrócić ustawienia fabryczne (naciskając kilkanaście sekund przycisk exit), ale niestety nie pomaga.
Ma ktoś na to rozwiązanie?
Firmware 3018.

Aha. Wchodziłem też do menu serwisowego (hotelowego). Ale raczej nic tam nie przestawiałem. Nie mogę również wejść w żaden sposób do internetTV, bo telewizor mi się zawiesza.
 
Ostatnia edycja:

rafc1o

New member
odnośnie Yahoo też chce aktualizację, mam soft 3015, ale online nie chce się aktualizaować *
a mam pytanie jak zrobić taki układ wyświetlania jaki ma kolega mover2002 ??
czy jest to jakiś wigdet czy inna plikacja ? bo u mnie Yt wyświetla się pionowo a tam poziomy układ jest kolumn, i przyłączam się do prośby o jakąś zastępczą aplikację skoro Yt nie będzie
 

mover2002

New member
Ja używam normalną aplikację pobraną z samsunga bez żadnej zmiany. Pobrałem ją zaraz po tym jak dowiedziałem się że youtube znika i nic w niej nie zmieniałem. Wszystkie ustawienia są fabryczne a aplikacja działała tak od początku
 

B@nita

New member
Panowie,zapytam jeszcze raz,czy tylko w serii C wycinają youtube ?Czy akcja dotyczy także innych serii Samsunga?
 

holden

New member
Szukałem nowych aplikacji na nasz telewizor i znalazłem ciekawą stronę ht__tps://ulango.tv/?locale=en . Wystarczy się zalogować przefiltrować aplikacje pod konkretna serię i mamy kilka dodatkowych aplikacji. Mam nadzieję , że komuś się przyda.
 

Seba21

New member
Teraz padł vod.tvp.pl, od wczoraj nie działa żaden program, zamiast opisu wszędzie jest undefined. Czyli sami pewnie coś pozmieniali i już nie będzie.
 

Kajtek123

New member
Hej.

Przypadkowo zresetowałem wszystkie ustawienia i chciałem ustawić ponownie możliwe najlepsze do filmów Blu-Ray/DVD/DivX. Pamiętam, że kiedyś natrafiłem na coś takiego w sieci, gdzie mogę znaleźć najnowsze i najlepsze możliwe ustawienia do tego TV? Będę bardzo wdzięczny za pomoc.
 
Do góry