Samsung seria LE(xx) C650 - wszystkie wielkości (32C650 40C650...), wszystko o serii.

gutekbull

Member
Dzięki SierzantHarris zaskoczyłem ,że plik trzeba wpierw rozpakować ;-)

Czy jest jakakolwiek możliwość ,aby TV czytał napisy do filmów z sieci , u mnie czyta - widzi napisy dołączone do filmów z dysku z USB, a już z laptopa mimo instalacji oprogramowania Samsunga nie widzi napisów ? ;-(

Może i jest gdzieś odpowiedz na forum ,ale przy tak rozbudowanych watkach mimo wyszukiwarki można szukać cały dzień ;-)
 

evilblizz

New member
Czy jest jakakolwiek możliwość ,aby TV czytał napisy do filmów z sieci , u mnie czyta - widzi napisy dołączone do filmów z dysku z USB, a już z laptopa mimo instalacji oprogramowania Samsunga nie widzi napisów ? ;-(

Może i jest gdzieś odpowiedz na forum ,ale przy tak rozbudowanych watkach mimo wyszukiwarki można szukać cały dzień ;-)[/QUOTE]



żeby tv przez sieć czytał napisy, filmy trzeba wrzucać pojedynczo, czyli folder po folderze w programie samsung pc share manager...
 

gutekbull

Member
Mam program SAMSUNG PC Share Manager, który kompletnie nie działa ;-(
Nie wiem co robię źle ,ale ten program jakby nic nie robił ???

Działa za to nieźle zwykłe udostępnianie folderów pod Windows 7 !
Tylko jest problem z dużymi plikami typu BluRay raz widziałem w sieci i było ok. po czym wszystko (duży plik zniknął ) i chyba nie tylko ten ......
Panowie szukam odpowiedzi na forum ,ale naprawdę w tak rozbudowanych watkach jest problem ;-(
 

evilblizz

New member
jaki masz dokladnie problem z aplikacją samsung pc share manager? moze nie potwierdziles IP telewizora w opcji "Udostępnij/Ustaw Zabezpieczenia Dla Urządzenia" ...
 

michalmichalmic

New member
pamietaj ze np w XP trzeba w zaporze windows dodac ten program zeby przepuszczal a jak jest w tym sofcie co masz, moze wlasnie to ten problem. Poza tym trzeba czasami odswiezac udostepnione tresci w programie. Albo wgrac program od nowa i tyle.
 
Ostatnia edycja:

gutekbull

Member
Chyba za szybko się ucieszyłem.
Wprawdzie pokazał się folder PC Share Manager a nim filmy wrzucone przeze mnie,
ale plik z filmem 20Gb jest w środku pusty .......... ? ;-(
 

evilblizz

New member
Chyba za szybko się ucieszyłem.
Wprawdzie pokazał się folder PC Share Manager a nim filmy wrzucone przeze mnie,
ale plik z filmem 20Gb jest w środku pusty .......... ? ;-(


ja podobne trzaski mialem gdy dodalem jeden folder w ktorym miescily sie wszystkie filmy, czyli np "c:/rózne/filmy" zeby program dzialal poprawnie filmy trzeba wrzucac pojedynczo folderami, i za kazdym razem gdy obojetnie co sie doda, trzeba nacisnąć ikone "ustaw zmieniony stan"
 

Mariu

Member
A ja mam taka prozbe.
Moze ktos zmierzyc ile cm ma od dolnej krawedzi do konca podstawki.Chodzi o to czy zmiesci mi sie glosnik centralny.

Z gory dziekuje :)
 

gutekbull

Member
Mariu=>
Mam na ścianie ;-( ale na stronie Samsunga można to chyba precyzyjnie wyliczyć z wymiarów.

No cóż ja walczę z TV , wgrałem film 20Gb na dysk twardy i zero jakichkolwiek problemów,
a w sieci widzi plik i w środku pustka mimo,że zrobiłem jak podawaliście, mniejsze pliki ok. ;-(

Spróbowałem wczoraj programu Wild Media Server,- było prawie wszystko ok. nawet duże pliki były widoczne ,ale był problem z odtwarzaniem - ciął się przy odtwarzaniu - transkodował , - po co ? Nie wiem skoro z dysku twardego z USB idzie bez zająknięcia ten sam film ( Blu-ray) ?
 

ChrisB

New member
Mariu=>

Spróbowałem wczoraj programu Wild Media Server,- było prawie wszystko ok. nawet duże pliki były widoczne ,ale był problem z odtwarzaniem - ciął się przy odtwarzaniu - transkodował , - po co ? Nie wiem skoro z dysku twardego z USB idzie bez zająknięcia ten sam film ( Blu-ray) ?

A skonfigurowałeś program (ustawiłeś odpowiedni typ urządzenia)? Jakie rozszerzenia miał ten plik?
 

gutekbull

Member
ChrisB=>
Tak ustawiłem w Wild Media Server model TV Samsung , a plik to mkv wielkość 20Gb.
I cały czas transkodował i przycinał ? ;-(
Dziwne bo z dysku z USB jest ok. ?
 

ChrisB

New member
Jeśli chodzi o przycinanie to raczej na pewno wina leży po stronie wifi - za mała przepustowość. A co do transkodowania to zobacz w opcjach programu czy wszystko jest ok (obsługiwane rozszerzenia plików, przetwarzanie przy znalezieniu napisów itp.)
 

slawko_23

New member
Bez reklam
Jeśli chodzi o przycinanie to raczej na pewno wina leży po stronie wifi - za mała przepustowość. A co do transkodowania to zobacz w opcjach programu czy wszystko jest ok (obsługiwane rozszerzenia plików, przetwarzanie przy znalezieniu napisów itp.)


wifi w samsungu pracuje w standardzie n. Kwestia jaki transfer masz w kompie, g może być za słabe, do tego ram.

:)
 

gutekbull

Member
A co jeśli sieć mam ustawioną na "N" ;-) ?
TV z routerem D-Link DIR-655 kablem (1gbit), a laptop po wi fi "N"

I dlaczego standardowy program Samsunga wyświetla pusty plik filmu mkv wielkość 20Gb.,
a komercyjny program widzi go dobrze ,gorzej z odtwarzaniem - chciałem go kupić ,ale interfejs po ang. i do tego rwie się ;-(
 
Do góry