Samsung seria KS na 2016r. WSZYSTKO NA TEN TEMAT

magiks33

Member
a jak u was jest z połączeniem z kontem samsung bo ostatnio nie chce się logować automatycznie i jak dam zaloguj to wyskakuje błąd 172 i muszę wszystkie dane klepać od nowa i jest ok do wyłączenia tv po włączeniu to samo :( po resetch tv i smart huba jest tak samo
 

magiks33

Member
a jak u was jest z połączeniem z kontem samsung bo ostatnio nie chce się logować automatycznie i jak dam zaloguj to wyskakuje błąd 172 i muszę wszystkie dane klepać od nowa i jest ok do wyłączenia tv po włączeniu to samo :( po resetch tv i smart huba jest tak samo

sprawa załatwiona dwa restarty tv i smart huba :eek:k:pod rząd i się loguje z automatu :)
 

pablov7

Member
Ja mam podłączony cały czas 1TB WD Ultra do 55KS8000 i nigdy nie było problemu.
Mogę zaraz podłączyć i sprawdzić czy podejdzie 4TB Seagate który ostatnio kupiłem dedykowany do PS4 PRO.
Prz okazji, mam do Was pytanko, czy da się w jakiś sposób odpalić na KSie film który nie jest w formacie MKV tylko np jak ściągam film i mam kilka folderów po wypakowaniu przez program Jdownloader np. taki = > Jestem Legendą / I Am Legend (2007) 2160p.UHD.Blu-ray.HEVC.DTS-HD.MA.5.1-NIMA4K.
I nie wypakowuje jak inne filmy w jeden plik MKV tylko mam 2 foldery BDMV i CERTIFICATE.
 

czarek46

Banned
Ja mam podłączony cały czas 1TB WD Ultra do 55KS8000 i nigdy nie było problemu.
Mogę zaraz podłączyć i sprawdzić czy podejdzie 4TB Seagate który ostatnio kupiłem dedykowany do PS4 PRO.
Prz okazji, mam do Was pytanko, czy da się w jakiś sposób odpalić na KSie film który nie jest w formacie MKV tylko np jak ściągam film i mam kilka folderów po wypakowaniu przez program Jdownloader np. taki = > Jestem Legendą / I Am Legend (2007) 2160p.UHD.Blu-ray.HEVC.DTS-HD.MA.5.1-NIMA4K.
I nie wypakowuje jak inne filmy w jeden plik MKV tylko mam 2 foldery BDMV i CERTIFICATE.
A jak ściągasz te filmy 4k ? bo film np. 60gb ściągałem przez serwery hostingowe ale to porażka jest ...... konto np. rapidu.net z limitem pobierania 10-15gb na dobę...wiec taki film 50-60 gb to na kilka razy .......
 

czarek46

Banned
A jak ściągasz te filmy 4k ? bo film np. 60gb ściągałem przez serwery hostingowe ale to porażka jest ...... konto np. rapidu.net z limitem pobierania 10-15gb na dobę...wiec taki film 50-60 gb to na kilka razy .......
Lepszego sposobu jak film w MKV chyba nie ma . Jdownloader robi ci całą robote
 

czarek46

Banned
Masz pliki m2tms I z niego odpalasz. A filmy 60 gb z torrentow

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
z TORRENTÓW,,,,, A później wjazd na chatę Policji o nielegalne rozpowszechnianie ,,,,, już paru moich kumpli tak miało .....wole pliki MKV z serwisów takich jak rapidu i spokój .....
 

fausto1

New member
Bez reklam
z TORRENTÓW,,,,, A później wjazd na chatę Policji o nielegalne rozpowszechnianie ,,,,, już paru moich kumpli tak miało .....wole pliki MKV z serwisów takich jak rapidu i spokój .....
No jak się bawili w publiczne trackery to pewnie , na zamkniętych takich akcji nie ma. Głupich nie sieją :)

Wysłane z mojego SM-G955F przy użyciu Tapatalka
 

Kasio

Member
PLIKI ODTWARZANE PRZEZ TV SAMSUNG

2015 TV Video Specifications
2016 TV Video Specifications
2017 TV Video Specifications
2018 TV Video Specifications


-------------> KLICK <-------------
 

andrzeej

Member
Czy ktoś z użytkowników spotkał się z taką sytuacją iż tv po włączeniu praktycznie tak zamula że korzystanie z funkcji smart staje się nie możliwe, wejście w ustawienia tv to prawdziwe wyzwanie jak już netflix się odpali to film leci raz z fonią po chwili bez i tak w kółko po jaimś czasie tv wraca do "formy". Zazwyczaj taka sytuacja jest gdy tv rano włączam do prądu(tak na noc cały sprzed odłączam od zasilania)
Poniżej film z końcowej fazy tego stadium
https://www.youtube.com/watch?v=APO5fKyv0xk&feature=youtu.be
 

hitokuineko

New member
Czy ktoś z użytkowników spotkał się z taką sytuacją iż tv po włączeniu praktycznie tak zamula że korzystanie z funkcji smart staje się nie możliwe, wejście w ustawienia tv to prawdziwe wyzwanie jak już netflix się odpali to film leci raz z fonią po chwili bez i tak w kółko po jaimś czasie tv wraca do "formy". Zazwyczaj taka sytuacja jest gdy tv rano włączam do prądu(tak na noc cały sprzed odłączam od zasilania)
Poniżej film z końcowej fazy tego stadium
https://www.youtube.com/watch?v=APO5fKyv0xk&feature=youtu.be
To zupełnie normalna sprawa jeśli odcina go od prądu. W sumie powinieneś być przeszczesliwy że nie konfigurację Ci wszystkiego od początku. Musi przecie uruchomić wifi. Nawiązać połączenie z kontem Samsung. Itp. To jak uruchomienie laptopa z trybu uśpienia, hibernacji a zupełnie wyłącznego... Nie traktuj TV jak TV tylko bardziej jak komórkę, laptopa albo konsolę...
Ciesz się, że nie masz UPC bo byś musiał od nowa pilota i wszystko updatować.

Wysłane z mojego STF-L09 przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnia edycja:

andrzeej

Member
Hmm, tylko że ten tv mam od prawie roku i nigdy tak się nie działo. Może przez pierwsze 2 sek po włączeniu było spowolnienie. Ale teraz to z 5 min tak to przebiega.
 

magiks33

Member
Hmm, tylko że ten tv mam od prawie roku i nigdy tak się nie działo. Może przez pierwsze 2 sek po włączeniu było spowolnienie. Ale teraz to z 5 min tak to przebiega.

Szczerze mówiąc nie zwracałem na to uwagi ale prawie cały czas mój 7500 jest stand-by nawet jak resetowałem dwa razy do fabryki i z sieci wypinałem--bo był problem z zalogowaniem do konta samsung to nie przypominam sobie żeby miał takie spowolnienia
 
Do góry