Samsung seria KS na 2016r. WSZYSTKO NA TEN TEMAT

magiks33

Member
wszystkie słuchawki 5.1 7.1 można miedzy bajki wsadzić nie ma to nic do prawdziwego kina domowego a przez bluetooth to już można całkowicie zapomnieć .
Dobre słuchawki stereo na bluetooth i nie będzie tak źle.
Polecam ten transmiter jeśli masz wyjście słuchawkowe .
Samsung Level Link Transmiter Bluetooth
Obsługuje 2 pary słuchawek ,mam go i jestem bardzo zadowolony

KSy nie mają wyjścia słuchawkowego :)
 
Ostatnia edycja:

ernet

Active member
Bez reklam
Cytat:
Napisał Kasio Zobacz post
Ustaw sobie taki jaki będzie dla Ciebie najodpowiedniejszy i nie patrz na zalecenia innych że np: Tryb Film jest najlepszy ,bo to kompletna bzdura.Dla UPC mam ustawiony tryb Standard oczywiście zmodyfikowany pod moje preferencje,dla filmów mam HDR i Standard zmodyfikowany pod filmy wg. moich preferencji,tryb Film jest dla mnie nie do przyjęcia.Jest w necie sporo expertów zalecajacych profesjonalne ustawienia dla trybu film po którym obraz wyglada jak sprana szmata.

podpisuję się pod tym

Dokładnie ! Ja też. Nawiasem mówiąc ustawienie telewizora "pod siebie" zawsze trwało przy najmniej tydzień ( a miałem kilka ). KS 65 " 8000 mam już ponad rok- dla mnie rewelacja !
 
Ostatnia edycja:

mlody_ha

New member
Witam mam pytanie posiadam telewizor samsung KS7500S nie dawno dostałem pilota magic czy jakos tak
rmctph1ap1
od kumpla pilot działa można go sparować z tv lecz nie wszystkie funkcję a mianowicie nie wyświetla się taka kropeczka działająca jak mysz w kompie i kłopot jest z voice control. Moje pytanie do bardziej zaawansowanych użytkowników czy istnieje jakaś możliwość aby uruchomić tak zwane motion control (myszkę)?
 

mlody_ha

New member
Ok dziękuję a Wiesz może czym jest to sppwodowane iż ta funkcka nie działa (oprogramowanie tel., może samsung zrezygnował z tej funkcji). A odnośnie kotroli głosowej z pilota? W oryginalnym od telewizora działa a wtym pilocie nie. Co może być przyczyną?

A jeszcze jedno pytanie gdybym zakupił coś takiego jak.

Odbiornik IR do pilota SAMSUNG BN96-266528B
pilota
Można to znaleźć na znanym portalu aukcyjnym za grosze.
Z góry dziękuję za odpowiedź.
 
Ostatnia edycja:

mlody_ha

New member
Ok spoko dzięki za odpowiedź dobrze wiedzieć że są jeszcze ludzie na tym świecie którzy potrafią pomódz a nie wyszydzić.
Jeszcze raz wielkie dzięki za pomoc!!!
 

ernet

Active member
Bez reklam
Czy ten model ma IPLA za darmo ?Czytałem,że tak.Ale jak chciałem obejrzeć wybrany film, to muszę wpisać kod zakupu :-(

EDIT: MA
 
Ostatnia edycja:

pablov7

Member
Cześć Panowie:)
Dawno mnie tu nie było i wróciłem z zapytaniem bo mam pewien problem z moim 55KS8000.
Kupiłem miesiąc temu nowego lapka Acer swift 3 i chciałem bezprzewodowo puścić obraz na tv i za nic nie mogę tego ogarnąć. W win10 w ustawieniach gdy daję na ekran bezprzewodowy to nie może go znaleźć a dodam, że KS jak i Acer są podłączone do tego samego routera Netii. Z Note 8 bez problemu puszczam obraz na tv przez smart view a tutaj nie mogę sobie poradzić.
Tak samo szukałem w ustawieniach tv funkcje miracast czy tego screen mirroring i nigdzie ich nie mogę znaleźć.
Jeśli ktoś przerabiał ten temat z KS7000/8/9 to dajcie znać :)
 

magiks33

Member
Cześć Panowie:)
Dawno mnie tu nie było i wróciłem z zapytaniem bo mam pewien problem z moim 55KS8000.
Kupiłem miesiąc temu nowego lapka Acer swift 3 i chciałem bezprzewodowo puścić obraz na tv i za nic nie mogę tego ogarnąć. W win10 w ustawieniach gdy daję na ekran bezprzewodowy to nie może go znaleźć a dodam, że KS jak i Acer są podłączone do tego samego routera Netii. Z Note 8 bez problemu puszczam obraz na tv przez smart view a tutaj nie mogę sobie poradzić.
Tak samo szukałem w ustawieniach tv funkcje miracast czy tego screen mirroring i nigdzie ich nie mogę znaleźć.
Jeśli ktoś przerabiał ten temat z KS7000/8/9 to dajcie znać :)

screen mirriring działa zaje... na żony galaxy s6+ a lapek czy komp wysyła obraz do tv z zakładki rzutuj do urządzenia
 

Kasio

Member
Cześć Panowie:)
Dawno mnie tu nie było i wróciłem z zapytaniem bo mam pewien problem z moim 55KS8000.
Kupiłem miesiąc temu nowego lapka Acer swift 3 i chciałem bezprzewodowo puścić obraz na tv i za nic nie mogę tego ogarnąć. W win10 w ustawieniach gdy daję na ekran bezprzewodowy to nie może go znaleźć a dodam, że KS jak i Acer są podłączone do tego samego routera Netii. Z Note 8 bez problemu puszczam obraz na tv przez smart view a tutaj nie mogę sobie poradzić.
Tak samo szukałem w ustawieniach tv funkcje miracast czy tego screen mirroring i nigdzie ich nie mogę znaleźć.
Jeśli ktoś przerabiał ten temat z KS7000/8/9 to dajcie znać :)

screen mirriring działa zaje... na żony galaxy s6+ a lapek czy komp wysyła obraz do tv z zakładki rzutuj do urządzenia
zapomniałeś dopisać że musi użyć aplikacji win. "Film i TV"

Laptop i TV muszą być w tej samej sieci,to zapewne wiesz.Ustaw kartę Wi-Fi w laptopie na ta takie same parametry jakie ma karta w TV,czyli np tryb B/G/N/ lub AC ,wszystko znajdziesz w ustawieniach karty wifi Wirless Mode.Klikasz WIN+P i duplikuj obraz, i masz pulpit na ekranie Tv
 
Ostatnia edycja:

pablov7

Member
Sprawa załatwiona, nic w ustawieniach nie grzebałem tylko musiałem przełączyć tv jak i laptopa na drugi moduł 2.4ghz bo były oba podłączone na 5ghz :)
Nie wiem czemu na tym szybszym nie chciały się widzieć.
Dzięki za pomoc :)
 

Kasio

Member
Dla KS8000

There isn't a maximum but the TV can support at least 2TB.
However, we can't guarantee the functionality of the HDD if it is too high in capacity.
 
Do góry