Samsung seria KS na 2016r. WSZYSTKO NA TEN TEMAT

JasiQ87

New member
Panowie nie straszmy osób niezdecydowanych :) Pamietam jak sam planowałem zakup tv dla siebie i dla brata , po bardzo długim rozeznaniu padło na 60KS7000 poki nie trafilem na ten wątek, który o mały włos nie spowodował zmieny mojego zdania bo czytając te wszystkie posty to strach kupić cokolwiek marki samsung:) Ja zaryzykowalem i nie żałuje, zarowno u mnie jak i u brata nie ma najmniejszych problemów z tym modelem a obraz po kalibracji jest rewelacyjny. I nie oszukujmy sie w wiekszosci tv w tej cenie otrzymamy dobry obraz(ktory w glownej mierze zalezy od tresci ) Wszystkie watpliwosci znikaja po tygodniu od zakupu i człowiek znów za przeproszeniem ma w dupie cały ten telewizor i wraca do zycia codziennego:) Dla mnie wydanie 6-7 k na tv to i tak za dużo ale zawsze sobie powtarzam , że biednego nie stać na gowno :) domyslam się , że jest tu wielu kinomaniakow ktorzy maja w oczach 100 odcieni koloru białego ale umowmy się normalny czlowiek naparwde bedzie zadowolony z obrazu jaki oferuje kazdy tv w tym przedziale cenowym :) oczywiscie moze miec inne preferencje dotyczace systemu itp itd ale to juz kwestia indywidualna . Poza tym by wykorzystać mozliwosci tych tv trzeba naparwde dobrego zrodla a nie Polsatu w HD :) Ja osobiscie polecam każdemu ten konkretny model gdyz nie mialem z nim najmniejszych problemow (chyba ze za kilka dni rozleci sie na kawalki to o tym wpsomne:)
Panowie i nie porownujcie obrazu na tv wiszącym w sklepie obok siebie :p Mija się to totlanie z celem a tylko może was zbić z tropu :) chyba ze ustawicie tv poprawnie w miare mozliwosci i puscicie swoja tresc, inaczej jest to bezsensowne działanie :)
Jedynie dołączam się do pytania kolegi kilka postow wczesniej a mianowicie jaka klawiature bezpzrewodowa(mała z touchpadem) polecacie? bo wyboru chyba nie ma dużego :p zakupilem logitecha ale jednak z titzenem nie dzialal dobrze na szzcescie w sypialni mam androida to przyda sie na cos :)

Troche przynudzilem :p ale o 5 rano mam prawo:p
 

JasiQ87

New member
ps. oczywiscie ze gdyby moj tv by mial nawet najmniejszy defekt to bym to reklamowal i mial ochote wyp.. przez okno :) wiec tym ktorzy to maja wspolczuje i zgadzam sie ze za takie pieniadze nie ma prawa zdarzyc sie taka sytuacja.
 

Wesley1

Member
Bez reklam
pytanie głupiego:
Jak nagrać coś za dysk zewnętrzny przez USB?
TV to 65ks7000. Do TV podłączony dekoder CP (bez dysku ale jest możliwość podłączenia) jednak chciałbym nagrać bezpośrednio na dysk HDD, który jest podłączony do smart connect. Chciałbym też spróbować nagrać coś np z Netlixa lub HBO Go. Jak mam to do cholery zrobić? :) Po wybraniu na pilocie przycisku "ekstra" oraz czerwonego A nic się nie dzieje. Jakieś wskazówki?
 

Kasio

Member
pytanie głupiego:
Jak nagrać coś za dysk zewnętrzny przez USB?
TV to 65ks7000. Do TV podłączony dekoder CP (bez dysku ale jest możliwość podłączenia) jednak chciałbym nagrać bezpośrednio na dysk HDD, który jest podłączony do smart connect. Chciałbym też spróbować nagrać coś np z Netlixa lub HBO Go. Jak mam to do cholery zrobić? :) Po wybraniu na pilocie przycisku "ekstra" oraz czerwonego A nic się nie dzieje. Jakieś wskazówki?

:hihi: A przeczytaj do cholery instrukcję, to do cholery się dowiesz :razz:


Instrukcja obsługi:

http://downloadcenter.samsung.com/content/UM/201612/20161209100212986/POL-JZDVBEUK-1.1.3.pdf

strona 39

Do tej pory nie wyprodukowano TV który by mógł nagrać z innego źródła niż DVB-T / analog
 
Ostatnia edycja:

Esko

New member
U mnie zaczelo sie pojawiac coraz wiecej przeswietlen, reklamowac? Raczej tak, pytanie co jesli serwisant przywiezie matryce z badem, bandingiem lub jakas inna wada?

 

Attachments

  • led.jpg
    led.jpg
    7,7 KB · Wyś: 33
Ostatnia edycja:

farba

New member
Moim zdaniem przy tego typu prześwietleniach nie ma najmniejszych szans na wymianę matrycy, bo w Samsungach, to norma. Zresztą nie tylko w Samsungach. No chyba, że serwisant ma w tym jakiś interes i podciągnie pod jakąś inną wadę.
 
Ostatnia edycja:

Jareku

New member
Jestem zaskoczony, wiem że to czesta przypadlosc tych matryc ale nie powinny sie pojawiac przeswietlenia ledow na dolnej krawedzi...

Witam od razu to reklamuj nie czekaj na nic. Mi po wymianie matrycy przywiezli wlasnie z takim przeswietleniem jak ty masz na dlugosci gdzies okolo 10cm z prawej strony wymienili mi znowu matryce i bylo ok do czasu bo wyszlo jak na zdjeciu. Tak od dolu mialem tylko raz. Przwaznie mam tak jak na zdjeciu. Teraz jak znowu wyjdzie powiedzieli ze juz wymienia tv na nowy i to bedzie 4 wymiana. Dodam że TV bedzie miec pod koniec listopada rok.

 

Wesley1

Member
Bez reklam
Ja to przez to wszystko już jakaś paranoję mam :( Codziennie sprawdzam z materiałami testowymi czy coś się nie dzieje. Żona powiedziała, że jak nie przestanę to sama go (TV) popsuje żebym już dał spokój :) Jak na razie TV 65KS7000 ma rok i nic złego się nie dzieje.
 
Pojawił się dziś nowy update do windows 10. Dokładnie się to nazywa windows 10 fall creators update. Niestety ja nadal nie mam opcji włączenia opcji HDR w windows 10. Czy u was jest podobnie?
 

Andy33

New member
No i przygoda z ks 49 7000 dobiegła końca. Wczoraj zakupiłem mu 7042 w 55'' i powiem szczerze, że mój model ks to było jakieś wielkie nieporozumienie. Tutaj wszystko śmiga jak należy wi -fi mocniejsze, apki chodzą ok, obraz no tutaj jeszcze nie bawiłem się ustawieniami. Ogólnie jestem zadowolony także mam nadzieję, że wszystkie problemy jakie miałem z KS to przeszłość i że ten model będzie śmigał bezproblemowo.
 
No i przygoda z ks 49 7000 dobiegła końca. Wczoraj zakupiłem mu 7042 w 55'' i powiem szczerze, że mój model ks to było jakieś wielkie nieporozumienie. Tutaj wszystko śmiga jak należy wi -fi mocniejsze, apki chodzą ok, obraz no tutaj jeszcze nie bawiłem się ustawieniami. Ogólnie jestem zadowolony także mam nadzieję, że wszystkie problemy jakie miałem z KS to przeszłość i że ten model będzie śmigał bezproblemowo.

A co zrobiłeś ze starym KS7000??
 

Andy33

New member
Oddany do serwisu postał u nich niecałe 2 tygodnie i wydali mi takie zaświadczenie, że mogę wymienić tv na nowy, jakiejkolwiek marki. A stary ks pojechał pewnie do ich głównego serwisu.
 
Oddany do serwisu postał u nich niecałe 2 tygodnie i wydali mi takie zaświadczenie, że mogę wymienić tv na nowy, jakiejkolwiek marki. A stary ks pojechał pewnie do ich głównego serwisu.
Kurde też bym tak chciał. Teraz jak by mi oddali kasę albo wymienili na inny w mediamarkcie to bym wziął jakiegoś sony. Od samsunga jak najdalej. A co dokładnie się stało z Twoim TV że dostałeś taką opcję wymiany??

Ja u siebie poza tym że szarpie obrazem przy włączonym auto motion plus zauważyłem że w rogach ekranu na białym tle mam niebieską poświatę. Szczególnie w prawym górnym rogu to widzę. Nie wiem tylko czy to norma od podświetlania krawędziowego czy problem z wyświetlaczem. Spotkał się już ktoś z czymś takim?W samych rogach na białym tle to jest dobrze widoczne.
 

Andy33

New member
U mnie chyba bylo wszystko nie tak. Wielokrotnie matryca wymieniana,wymiana wi fi i walniete podswietlenie.Najgorzej jednak to chyba te martwe piksele.Chyba w kazdym ks obraz sie zacina na auto motion plus.Wytrzymal rok czasu i dobrze ze go wymienilem. Ta seria jest chyba jakims felernym wypustem. Jedno sie u mnie dzialo to tylko obudowa nigdy nie odchodzila i tyle.
 
Do góry