Samsung seria KS na 2016r. WSZYSTKO NA TEN TEMAT

Kasio

Member
Jaka jest szansa ze wywalcze zwrot gotowki? Czy serwis samsunga jest godny zaufania i warto go naprawic i zostawic?

Reklamacje na podstawie gwarancji - obowiązują postanowienia zawarte w karcie gwarancyjnej.

Reklamację na podstawie ustawy :

REGULACJE PRAWNE DOTYCZĄ WYŁĄCZNIE UMÓW

ustawa o prawach konsumenta 2016

http://forumprawne.org/prawa-konsume...rzeczytaj.html

Jestem na etapie walki z Electroluxem o wymiane pralki (kilka awarii w przeciagu dwóch miesiecy) i niestety wszystkie firmy trzymają sie swoich zasad gwarancji.
 
Ostatnia edycja:

ernet

Active member
Bez reklam
Może trochę nie na temat, ale skoro to dotyczy mojego telewizora... :)
Czy zauważyliście,że Youtube dodało nową funkcję " Odtwórz na telewizorze " ? Działa rewelacyjnie ! Szczególnie materiały w 4K !

Na przykład ( dla interesujących się motoryzacją )

https://www.youtube.com/watch?v=oAF3X9ZKS5g
 
Ostatnia edycja:

strazakp

Banned
Oczywiście jeśli "wada" zostanie potwierdzona !
Ja bazuje na własnym doświadczeniu z przed kilku dni. Kupiłem Sony z Eurortvagd, po 3tyg pojawiły się dziwne pasy na ekranie, nie salem do serwisu a oddalwm do sklepu w ramach reklamacji rękojmi. Po 11dniach otrzymałem info ze mogę dostać zwrot kasy. Oczywiście wziąłem kasę i kupiłem Panasonica. Jestem zadowolony.
Szczerze to nie myslalem ze oddadzą mi kasę. Jak dzwoniłem do serwisu sony to powidziano mi ze matryca do wymiany i ze wymienia mi to w domu ale nie gwarantują nowej a może byc po regeneracji.
 

Cybant

New member
Witam wszystkich jestem tu nowy i nie wiem czy dobrze zamiescilem to pytanie bo cale google przeszukalem i nic nie moge znalezc wiec postanowilem napisac tu. Chodzi mianowicie o tv Samsung UE55KS7000 i NC+ odkad kupilem ten telewizor nc+ na dekoderze WiFi premiumbox nie dziala po podlaczeniu przez HDMI bezposrednio z one connect box jest problem HDCP i nic z tym nie mozna zrobic a przez kabel IHDMI i splitter 4k jest czarno i nawet nie ma listy kanalow. Jesli ktos by mogl pomoc lub podeslac jakis link jak juz byl ten problem omawiany to byl bym bardzo wdzieczny. Dziekuje i pozdrawiam.
 

roni_71

New member
Przeglądając temat odnośnie KS7000, zdecydowałem się na 49KS8000.Ale im więcej czytam na ten temat tym mam więcej wątpliwości. Jakaś alternatywa do KS8000 ???
 

Login

Member
Wydaje mi sie ze teraz jest najgorszy moment za zakup telewizora. Tegorocznych modeli jeszcze jest bardzo malo a zeszloroczne modele to juz przewaznie same zwroty i powystawowe.
 

lobos

New member
Bez reklam
Wydaje mi sie ze teraz jest najgorszy moment za zakup telewizora. Tegorocznych modeli jeszcze jest bardzo malo a zeszloroczne modele to juz przewaznie same zwroty i powystawowe.
Mają jeszcze nowe, stare tylko sklep musi je zamówić w Samsungu.
Tak było w moim przypadku. Mieli ekspozycje, ale zamówili 2 sztuki nowe.
Trwało to co prawda tydzień, ale przyszły i wczoraj dostarczyli mi sztukę do domu.
Wisi już na ścianie i cieszy oko :) Nówka, elegancki, bez żadnych wad.
Opiłem go od razu przy meczu, więc powinien świecić jak należy :p
 

Wesley1

Member
Bez reklam
Taki problem:
Wymieniłem ostatnio dekoder Cyfrowego Polsatu na nowy (HD5500s) i treaz jak go włączam lub wyłączam to TV nie reaguje, tzn nie włącza się/wyłącza razem z nim. Wcześniej wszystko działało :( Nie potrafię też odszukać w TV opcji ponownego skonfigurowania dekodera tak jak to miało miejsce na początku. Proszę o pomoc.
 

xgrzesx2

New member
Mam pytanie dotyczące materiałów 4k na Youtube. Wyszukuje sobie takie materiały ale przy odtwarzaniu obok tytułu wyświetlany jest symbol "HD". Czy dla materiałów 4k na YT powinien być wyświetlany znaczek "4K" ?

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
 

lobos

New member
Bez reklam
Mam pytanie dotyczące materiałów 4k na Youtube. Wyszukuje sobie takie materiały ale przy odtwarzaniu obok tytułu wyświetlany jest symbol "HD". Czy dla materiałów 4k na YT powinien być wyświetlany znaczek "4K" ?

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
Nie koniecznie. Znaczek w rogu o niczym nie świadczy. W info o pliku powinno być wszystko nt. rozdziałki.
Z resztą 4K od HD różni się gołym okiem ;-)

P.s. Oglądnąłem Życie Pi w 4K i powiem tylko tyle: MIAZGA!!! :shock: :-D
Na pierwszy ogień poszedł właśnie ten film, ponieważ już w 1080p zrobił na mnie duże wrażenie.
Oczywiście nie fabułą tylko kolorami i ogólnym wrażeniem ;-)
W 4K jest PETARDA straszna! Bajki również robią MEGA wrażenie!
Ogólnie po dwóch wieczorach użytkowania stwierdzam, że KS8000 to świetny TV.
Smart śmiga błyskawicznie. YT bomba. Fazowe jest to głosowe wybieranie.
Trzeba tylko wyraźnie mówić, bo źle zrozumie ;-)
Bardzo pozytywne wrażenie zrobiła na mnie jakość dźwięku.
Jak na głośniki wbudowane w TV jest na prawdę przyjemnie :eek:k:
Muszę ogarnąć jeszcze dobre ustawienia obrazu, ale chyba skuszę się na profesjonalną kalibrację.
Ustawiłem na razie wg. podpatrzonych parametrów, ale to jeszcze nie jest TO.
Nie widzę żadnych martwych pixeli ani tym bardziej odstającej choćby na 1mm ramki.
Nie szukam też wad na siłę tylko cieszę się z przepięknej jakości obrazu ;-)
 

RHJG

New member
Bez reklam
Gratulacje,wygląda na to,że KS8000 jest lepszy od Q7,który ma swoje problemy,mam nadzieję,że to są choroby wieku dziecięcego,choć sprzedaje się jak ciepłe bułeczki.
 

Davide

Member
Podpowie mi ktoś z kolegów lub może skieruje bezpośrednio do konkretnego tematu. Kupilem mieszkanie i chce powiesic tv.Nie chce maskownicy a chce kable w scianie,ale tak zebym kable mogl w kazdej chwili wyjac.Nie wiem wlozyc jakas rure? ogolnie zeby szedl tylko kabel zasilajacy oraz ten od connect box w ks 7000:) z gory dziekuje za odpowiedz
 
Do góry