Samsung seria KS na 2016r. WSZYSTKO NA TEN TEMAT

barburian

New member
Bez reklam
Czyli śpieszcie się kupować KS-y 8000 / 9000 i 9500 bo to naprawdę bardzo dobre TV ,sam bym kupił KS9500 gdyby nie był krzywy, dlatego wybór padł na Sony XE.
 

Davide

Member
W Samsungu chyba doszli do wniosku, że źle robili z KS7000.

Mam na myśli to, że przez fakt iż jeśli chodzi o obraz i HDR różnice między KS7000, a KS8000 i KS9000 (zakrzywiony) nie były zbyt duże (potwierdzone też restami na rtings) większość ludzi po prostu kupiła tańszy KS7000, a na nim najmniejszy zysk mieli względem droższych KSów.

Dlatego teraz Q7F i MU mają być gorsze żeby droższe modele kupować i aby była różnica między nimi.

Gorzej jak się okaże, że najwyższy Q9F też będzie gorszy od KS7000, to wtedy nie wiem już co nimi kieruje. :D

Inna sprawa, że to są wszystko LCD LED, nazwa 'QLED' nic nie zmienia, które mają swoje problemy i limity, a mało tego moim zdaniem to wolałbym nawet minimalnie gorszą specyfikację od jakiegoś innego TV, ale brak (albo totalne minimum niewidoczne dla oka) cloudingu.

To bardziej irytuje niż jakieś tam minimalne różnice w specyfikacji.

Ciekawi mnie czy QLEDy w trybie PC mają w końcu możliwość zmiany 'Colour Space' w trybie PC. To największy idiotyzm KSa, że wymuszone jest używanie 'Native Colour Space', czyli kolorów strasznie przecukierkowanych. Muszę PC na 'Game Console' zamieniać żeby było dobrze i abym miał wszystkie właściwie możliwości otwarte, w tym zmiany Colour Space na Auto albo Custom.



Zgadzam się z Tobą jak najbardziej we wszystkim :)
 

magiks33

Member
KSy pewnie były wypuszczone na rynek w ramch testu Quantum Dot :) a teraz seria QLED--Quantum LED :) panele pewnie te same tylko może diody mocniejsze :) aby efekt HDR1500 był wyraźny no i wysoki PQI w wyższych modelach
 

pietas

New member
dziadostwo i tyle :) samsung w tym roku polegnie i dobrze o tym wiedza ... oledy od lg i panasonica pewnie będą na czele lg ma patent kodaka , panasonic też rewelka :) a samsung co ? dodali literkę Q od nazwy Quantum dot ... hehe żeby nieświadomi ludzie sobie kupili bo będą myśleli ze to oledy, żerowanie na kliencie :) i trąbią ze w tym roku zainwestują 4 mld w technologie OLED ...
 

FoX88

New member
Czy ktoś się orientuje co wnosi nowa wersja oprogramowania ?

Na NeoGaf wstawili taką informację:
"(...)
- 1. Improved browser performance 2. Improved app performance 3. Improved stability 4. Improved usability of input devices"

Czyli generalnie wszystko i nic, bo punkty bardzo ogólnikowe, generalnie robię te update'y w miarę regularnie, przy okazji 1165 to nawet factory reset zrobiłem, bo tych aktualizacji tyle, że co mi szkodziło na nowo TV ustawić na wszelki wypadek.

Nie zauważyłem jakichś zmian na gorsze po którejś z aktualizacji.
 

lobos

New member
Bez reklam
Przyjechał TV "nówka" z magazynu. Jak przyjechał tak jeszcze szybciej odjechał! :sad:
Jak go zobaczyłem tak zagotowałem! :evil: Pytałem 5 razy w sklepie czy mają NOWE na magazynie?
TAK MAMY 2 SZTUKI NOWE NIE ODPAKOWANE-otrzymałem odpowiedź.
TV bez kompletnie żadnej osłony piankowej! Bez folii z tyłu obudowy! Bez jakiejkolwiek naklejki!
Wyciągają a tył obudowa odchodzi po całości od góry! Prawy górny róg pęknięty! Matryca cała wypalcowana!
Normalnie MASAKRA! BRAWO Media Markt! :eek:k: Witamy w Polsce.
Mnie się to w głowie nie mieści jak można tak na żywca robić takie jaja?! :shock:
Powiedziałem gościom ze spedycji, że będą u mnie tyle razy do póki nie przywiozą nowego TV.
Poprosiłem, żeby powtórzyli to wyżej.
 

pietas

New member
buuuu

Przyjechał TV "nówka" z magazynu. Jak przyjechał tak jeszcze szybciej odjechał! :sad:
Jak go zobaczyłem tak zagotowałem! :evil: Pytałem 5 razy w sklepie czy mają NOWE na magazynie?
TAK MAMY 2 SZTUKI NOWE NIE ODPAKOWANE-otrzymałem odpowiedź.
TV bez kompletnie żadnej osłony piankowej! Bez folii z tyłu obudowy! Bez jakiejkolwiek naklejki!
Wyciągają a tył obudowa odchodzi po całości od góry! Prawy górny róg pęknięty! Matryca cała wypalcowana!
Normalnie MASAKRA! BRAWO Media Markt! :eek:k: Witamy w Polsce.
Mnie się to w głowie nie mieści jak można tak na żywca robić takie jaja?! :shock:
Powiedziałem gościom ze spedycji, że będą u mnie tyle razy do póki nie przywiozą nowego TV.
Poprosiłem, żeby powtórzyli to wyżej.

brawo media markt ! żeby ci kasę oddali jak coś ... bo tych dwóch nówek raczej nie ujzysz...:?:?:?
 

strazakp

Banned
Przyjechał TV "nówka" z magazynu. Jak przyjechał tak jeszcze szybciej odjechał! :sad:
Jak go zobaczyłem tak zagotowałem! :evil: Pytałem 5 razy w sklepie czy mają NOWE na magazynie?
TAK MAMY 2 SZTUKI NOWE NIE ODPAKOWANE-otrzymałem odpowiedź.
TV bez kompletnie żadnej osłony piankowej! Bez folii z tyłu obudowy! Bez jakiejkolwiek naklejki!
Wyciągają a tył obudowa odchodzi po całości od góry! Prawy górny róg pęknięty! Matryca cała wypalcowana!
Normalnie MASAKRA! BRAWO Media Markt! :eek:k: Witamy w Polsce.
Mnie się to w głowie nie mieści jak można tak na żywca robić takie jaja?! :shock:
Powiedziałem gościom ze spedycji, że będą u mnie tyle razy do póki nie przywiozą nowego TV.
Poprosiłem, żeby powtórzyli to wyżej.
Szok!!!!!!!!!!
Ja już bym dał sobie spokój z tym TV i tym sklepem...chciałbym kasę z powrotem.
 

lobos

New member
Bez reklam
Jutro tam jadę i zrobię rozpierduchę!
Zapytam kierownika czy to on daje przyzwolenie na robienie takiego gówna magazynierom?
Równie dobrze mogli wysłać puste pudło z myślą, że może przejdzie?
Nie chce mi się użerać z nimi, ale niestety zostałem zmuszony.
Takiego gnoju nie popuszczę!
P.s. co mi z kasy jak chciałem, żeby KS8000 zawisł dzisiaj na ścianie :-(
Nie mam alternatywy. KS7000 są, ale tego to dopiero loteria trafić dobrą sztukę. KS9000 są krzywe a takiego nie chcę.
Q7 gorszy od KS8000... Spieprzyli mi cały dzień.
 

pietas

New member
Jutro tam jadę i zrobię rozpierduchę!
Zapytam kierownika czy to on daje przyzwolenie na robienie takiego gówna magazynierom?
Równie dobrze mogli wysłać puste pudło z myślą, że może przejdzie?
Nie chce mi się użerać z nimi, ale niestety zostałem zmuszony.
Takiego gnoju nie popuszczę!
P.s. co mi z kasy jak chciałem, żeby KS8000 zawisł dzisiaj na ścianie :-(
Nie mam alternatywy. KS7000 są, ale tego to dopiero loteria trafić dobrą sztukę. KS9000 są krzywe a takiego nie chcę.
Q7 gorszy od KS8000... Spieprzyli mi cały dzień.

no nie dziwie sie :(
 
Do góry