Samsung seria KS na 2016r. WSZYSTKO NA TEN TEMAT

Davide

Member
Saturn nie ma telewizorów już żeby mi wymienić,Samsung po wysłaniu im tych zdjęć stwierdzili ze to normalne i nie mogą wysłać technika chyba ze na mój koszt......
 

pietas

New member
https://zapodaj.net/9680a854529bb.jpg.html

tutaj widać ten odcień w rogu od czyszczenia?Widać tylko pod światło.. Da to rade doczyścić?bo nie chce kombinować żeby jeszcze bardziej rozmazac..gdzieś na zagranicznym forum czytałem że "moth eye" czyścili tylko płynami na bazie alkoholu..


tak wygląda mniej więcej jak po czyszczeniu , po zdjęciu dokładnie nie widać, teraz to już musisz pojechać cały panel żeby to zlikwidować i długie ruchy szmatką , czym to czyścisz? chyba nie woda?
 

pietas

New member
Saturn nie ma telewizorów już żeby mi wymienić,Samsung po wysłaniu im tych zdjęć stwierdzili ze to normalne i nie mogą wysłać technika chyba ze na mój koszt......

dobrze wszystko im opisałeś? dziwne...! , oddać do sklepu , kasa do kieszeni , szukać w innym sklepie , jak nie będzie możne jakiś panasonic dx??
 

Artison

New member
czyściłem szmatką z mikrofibry z dodatkiem czystej wody..właśnie tak myślałem jak napisałeś że musiałbym już cały panel wyczyścić..:) Nic no zostawie to tak jak jest ..ale masakra technologia idzie do przodu a coraz to wszystko delikatniejsze ect..
 

pietas

New member
czyściłem szmatką z mikrofibry z dodatkiem czystej wody..właśnie tak myślałem jak napisałeś że musiałbym już cały panel wyczyścić..:) Nic no zostawie to tak jak jest ..ale masakra technologia idzie do przodu a coraz to wszystko delikatniejsze ect..

jak cię nie dręczy ze jest tam zamaż to nie ruszaj , szkoda rysować panelu :)
no i nie wodą własnie taki efekt daje woda na tym panelu:) parę stron temu kolega pisał i podawał linka do żelu który czyści lux ten panel i nie zostawia żadnych smug proszę :
https://pl.hama.com/000496450000/hama--el-czyszcz-cy-lcd-plasma-+-chusteczka
ja zamówiłem jeszcze nie dotarł
 

Davide

Member
dobrze wszystko im opisałeś? dziwne...! , oddać do sklepu , kasa do kieszeni , szukać w innym sklepie , jak nie będzie możne jakiś panasonic dx??

Tak wszystko dobrze....Clouding przy takim podświetleniu i subpixele.Skierowali mnie żebym zadzwonił i zamówił techników.Po czym dzwonię a Pani powiedziała żebym poczekał i po 8 minutach ze rozmawiała z technikami i jest to normalne
 

pietas

New member
Tak wszystko dobrze....Clouding przy takim podświetleniu i subpixele.Skierowali mnie żebym zadzwonił i zamówił techników.Po czym dzwonię a Pani powiedziała żebym poczekał i po 8 minutach ze rozmawiała z technikami i jest to normalne

wiesz co? to chyba coś im źle przekazała , albo powiedziała o cloudingu? ... jak dzwoniłeś to mówiłeś ze masz zawieszonego czerwonego pixela i ze świeci na każdym tle a zwłaszcza na ciemnych scenach i ze nie możesz tego znieść bo przecież w panelach Quantum Dot sub pixel czerwony na czarnym ekranie jest nie dopuszczalny ? porób jeszcze raz zdjęcia z dalszej odległości tego pixela tak ja na fotkach robiłem co linki wczoraj dawałem i jeszcze raz , może trafisz na kogoś bardziej kompetentnego ? poopisuj ze widać na każdym tle itd ...
albo daj sobie spokój , oddaj ,weź kasę , szukaj gdzie indziej , albo coś innego weź
 

xgrzesx2

New member
jak cię nie dręczy ze jest tam zamaż to nie ruszaj , szkoda rysować panelu :)
no i nie wodą własnie taki efekt daje woda na tym panelu:) parę stron temu kolega pisał i podawał linka do żelu który czyści lux ten panel i nie zostawia żadnych smug proszę :
https://pl.hama.com/000496450000/hama--el-czyszcz-cy-lcd-plasma-+-chusteczka
ja zamówiłem jeszcze nie dotarł
Ja polecalem ten żel. U mnie się sprawdza. Mialem plamę której mikrofibra z wodą nie usuwała a tym żelem zeszła bez problemu. Nie daje jednak gwarancjj jak bedzie u innych bo zródła plam moga być różne.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
 

Davide

Member
wiesz co? to chyba coś im źle przekazała , albo powiedziała o cloudingu? ... jak dzwoniłeś to mówiłeś ze masz zawieszonego czerwonego pixela i ze świeci na każdym tle a zwłaszcza na ciemnych scenach i ze nie możesz tego znieść bo przecież w panelach Quantum Dot sub pixel czerwony na czarnym ekranie jest nie dopuszczalny ? porób jeszcze raz zdjęcia z dalszej odległości tego pixela tak ja na fotkach robiłem co linki wczoraj dawałem i jeszcze raz , może trafisz na kogoś bardziej kompetentnego ? poopisuj ze widać na każdym tle itd ...
albo daj sobie spokój , oddaj ,weź kasę , szukaj gdzie indziej , albo coś innego weź

Napisze jeszcze raz.On raz jest biały raz czerwony.....on jest bardzo malutki jak ukłucie igiełką do szycia wiec boje się ze powiedzą mi ze z tej odległości tego nie widać.nie wiem już co robić.......
 

Artison

New member
Jaki typ plamy usuwales?W sumie to odbarwienie mam tylko nw rogu ekranu pod swiatlo i pytanie czy nie musialbym calego panelu czyscic tym zelem zeby znowu byl jednolity..hmm kurde boje sie ekspertmentowac.moze jak panel bardziej sie zabrudzi to sprobuje go wtedy calego wyczyscic..dziekuje za rady chlopaki!
 

pebe86

Member
Bez reklam
Teraz już się robi krucho z KS7000. Wchodzą nowe serie, obawiam się że te które zostały w sklepach to już w większości mogą pochodzić ze zwrotów.

A tak z innej beczki, bo tu same narzekania- mój 60KS7000 trzyma się (póki co) bardzo dobrze, żadnych bad pixeli czy cyrków z obudową. A telewizor oferuje naprawdę dobrą jakość obrazu.
Jedyny irytujący feler to youtube, który często wylogowuje- w sumie to nie wiem czemu. Raz robi to co 2 dni, a czasem nawet po 2-3 razy dziennie :/
Co prawda logowanie przez kompa lub komórkę jest bardzo szybkie, ale i tak potrafi to być irytujące.
 

RHJG

New member
Bez reklam
Wg mnie to jest KS9000 wersja europejska lub bardziej prawdopodobne KS9500 wersja USA.To nie ważne,istotne jest to,że różnicy w obrazie praktycznie nie ma żadnej na tym fragmencie,ciut ciemniej jest na Q8. ALE to nie upoważnia Samsunga do takiej różnicy w cenie,oj szybko zostaną z ręką
w nocniku,rynek to zweryfikuje i żaden marketing nie pomoże !
 

barburian

New member
Bez reklam
Tv

Wg mnie to jest KS9000 wersja europejska lub bardziej prawdopodobne KS9500 wersja USA.To nie ważne,istotne jest to,że różnicy w obrazie praktycznie nie ma żadnej na tym fragmencie,ciut ciemniej jest na Q8. ALE to nie upoważnia Samsunga do takiej różnicy w cenie,oj szybko zostaną z ręką
w nocniku,rynek to zweryfikuje i żaden marketing nie pomoże !


Dokładnie, mam podobne spostrzeżenia - ciemniej na Q8, ale to nie powód by tak windować cenę.
Jeśli Samsung poprawił Serię MU jako następcę KS to QLEDy będą miały problem by się sprzedać.
 

pebe86

Member
Bez reklam
Słuchajcie czy mieliście podobny problem z aplikacją youtube na KS7000:
Pomijam fakt że bardzo często wylogowuje, ale teraz mam taki problem- chcę się zalogować, odpalam aplikację na tv, przepisuję kod w urządzeniu mobilnym (laptop/komórka), pyta mnie o zgodę na dostęp i... Nic. Mimo akceptacji ekran z kodem na tv nie znika, a do aplikacji nie udało mi się zalogować.

Resetowałem modem, reinstalowałem YT w TV, niestety bez skutku.
 

Davide

Member
Skoro trzy telewizory są wadliwe.Zastanawiam się czy po prostu nie isc i im nie zwrócić odstępując od umowy kredytu.....30 dni od zakupy mija 3 kwietnia.Ale nie wiem jak już teraz dawałem znać Samsungowi że z telewizorem się coś dzieje czy teraz nie będzie problemu.Drugi problem jest taki,że TV kosztował 5000zł a wpłacone na kredyt już zostało 4500zł i jak odstąpię od umowy kredytu to do 30 dni będę czekał na zwrot 4500zł które już wpłaciłem....Tyle mogę być bez telewizora:( Kup u Kikiego? Tak teraz bym zrobił to z chęcia bo bym miał kalibrację oraz zapewne nie wysłał by mi tv z cloudingiem tylko sprawdził wcześniej z 5 razy;) Muszę się zastanowić co zrobić i jak to rozegrać
 
Do góry