Samsung seria KS na 2016r. WSZYSTKO NA TEN TEMAT

pietas

New member
Co Ty chlopie za bzdury opowiadasz. Chyba nie posiadasz tego telewizoru w ogole albo mylisz z jakims niszowym hitachi. Mam telewizor od miesiaca, wczoraj wymieniono mi cala matryce bo w samym rogi ekranu byly dwie kropko o srednicy 2mm. Ramka nie odstaje w zadnym miejscu. Moze mialo to miejsce we wczesniejszych partiach gdyz pisalo juz tutaj kilka osob ze tez niema z tym problemu. Motion plus radzi sobie doskonale z uplynnianiem filmow, chyba ze jako zrodlo wlaczasz sobie plik rmvb. Ja mam filmy po 20 az po 60gb film w 4k i zadnych artefaktow nie zauwazylem . Czy 3 klasy lepszy to bym nie powiedzial. O klase napewno. Ks8000 nie rozni sie praktycznie niczym procz glosnikow lepszych i cos tam przy jakosci obrazu. Pewnie gdyby postawic obok siebie ks 7000 i 9000 to jakas tak roznica bylsby widoczna ale zeby doplacac 4k zl do tego- nie sadze

Chyba jakis idiota Cie zapewnial gdyz clouding wystepuje w kazdym modelu tv do 10k zl. Mlze byc mniejszy, wiekszy. Nawet w ks9000 gdyz niema podswietlania strefowego. Bad pixele rowniez moga byc w kazdym. Jesli Ci soe taki trafil to po.to masz gwarancje. A najlepiej kup sobie jakiegos sony xd93 albo najlepiek zd93 za 20k i ciesz sie tym jaki jest idealny choc kazdy ma jakies mankamenty

Wysłane z mojego SM-G928C przy użyciu Tapatalka

mam ten tv już 3 miesiące .... i wiem co pisze ... sam mówisz ze masz miech i miałeś wymieniana matryce bo dwie kropki a co to było panie ? pewnie pixele ... , ja miałem wymieniane 3 w ciągu 3 miechów to chyba coś nie tak ? obudowa odstawała w 2 dzień po zakupie a po 1 wymianie panelu zaczęła odłazić po 3 dniach, teraz poprosiłem o mocna taśmę ... Kolego 7 wspaniałych 60gb z dużym bit rate klatkuje nie da się oglądać... co do cloudingu to wiem ze głupoty gada ale nie chciałem się z nim kłócić... taka cecha led ... po za tym na gówno mi tv tylko do idealnych źródeł ... przecież większość czasu ogląda się zwykła tv i są artefakty przy szybkich scenach ... no albo po prostu jesteś mniej wymagający niż ja ... a poza tym z tego co wiem to samsung specjalnie oddelegowuje od siebie do serwisów specjalistów od ksow bo maja strasznie dużo reklamacji , gość z serwisu mi tak powiedział ze maja chłopa prosto z samsunga u siebie do tych kaesow i tylko on je naprawia bo masowo zwożą je na serwis ...
 

pietas

New member
W ogóle,w ogóle to szkoda gadać-lipa Panie !

W ogóle,w ogóle - zakodowałem :p po za tym to ty chyba pisałeś w którymś poście ze ks 9000 jest czy klasy lepszy od ks 7000 wiec się wzorowałem na twojej wypowiedzi ... myślałem ze wiesz co mówisz ? jak tak ostro wspierasz forum i samsunga
 

WuMike

New member
Bez reklam
nie wiem jak ks9000, podobno 3 klasy lepszy od ks 7000 , a co do ks7000 to jest to konstrukcyjna katastrofa .... wo gule sobie nie radzi z szybkimi scenami nawet z dobrego źródła... artefakci przy upłynnianiu ruchu , nawet logo stacji potrafi przeskakiwać ... nawet na niskich ustawieniach auto motion ... obudowy , bad pixele , sub pixele , plamy na panelach ,clouding (a gość od samego samsunga mnie zapewniał że w tych matrycach clouding i bading nie występuje i nawet nie ma o tym mowy jak mi wymieniali 1 panel )hehe niedługo pewnie znów coś w nim padnie to im pokaże jak nie ma cloudingu...) , wyczyścić go na igłę to chyba niemożliwe ... klapa ... no ale za ta kasę to nic lepszego nie kupi raczej ... ja juz mam 3 matryce i dalej dużo jej brakuje do ideału

Jak to się nic lepszego nie kupi? Za tą kasę masz o wiele mniej problematycznego 65DX750. Obrazem nie odstaje od serii KS. Jedynie co na minus to nieco mniej nitow ma w trybie HDR.
 

WuMike

New member
Bez reklam
nie wiem jak ks9000, podobno 3 klasy lepszy od ks 7000 , a co do ks7000 to jest to konstrukcyjna katastrofa .... wo gule sobie nie radzi z szybkimi scenami nawet z dobrego źródła... artefakci przy upłynnianiu ruchu , nawet logo stacji potrafi przeskakiwać ... nawet na niskich ustawieniach auto motion ... obudowy , bad pixele , sub pixele , plamy na panelach ,clouding (a gość od samego samsunga mnie zapewniał że w tych matrycach clouding i bading nie występuje i nawet nie ma o tym mowy jak mi wymieniali 1 panel )hehe niedługo pewnie znów coś w nim padnie to im pokaże jak nie ma cloudingu...) , wyczyścić go na igłę to chyba niemożliwe ... klapa ... no ale za ta kasę to nic lepszego nie kupi raczej ... ja juz mam 3 matryce i dalej dużo jej brakuje do ideału

Za tą kasę masz 65 DX750, któremu raczej pixele nie wypadają, a już na pewno obudowa jest skręcana, a nie klejona. Obrazem nie odstaje od serii KS. Jedynie co na minus to nieco mniej nitow ma w trybie HDR. Za to Panasonic ma ciut lepszą czerń natywną.
 

RHJG

New member
Bez reklam
Na 100% polecam DX750,racja piksele nie wypadają,a w razie czego włoży się z powrotem i jest w ogóle o trzy klasy lepszy !
 

fausto1

New member
Bez reklam
Mial ktos problem z netflixem , ze caly czas jest czarny ekran po wlaczeniu? Tak jakby sie zawiesil

Wysłane z mojego SM-G928C przy użyciu Tapatalka
 

dunker

New member
Mial ktos problem z netflixem , ze caly czas jest czarny ekran po wlaczeniu? Tak jakby sie zawiesil

Wysłane z mojego SM-G928C przy użyciu Tapatalka



Miałem też zawieszke dokładnie sam nie wiem jak się odblokowło. Puścilo po jakimś czasie. Spróbuj może przytrzymać dłużej strzałke "back" na pilocie.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 
Do góry