Samsung seria KS na 2016r. WSZYSTKO NA TEN TEMAT

rasdson

New member
Doloze tu swoje dwa grosze. Bedac w salonie samsunga
dowiedzialem ze przez niepoprawne wyjmowanie tv z kartonu można doprowadzić do opisywanych tu problemów z obudowa i ramka.
 

ernet

Active member
Bez reklam
7ca214c75582d2796f0107a12c75484e.jpg


65 cali ramka po wyjściu książkowym z pudelka. Profesjonalny kurier który przewozi sam konkretny sprzęt. Bardzo profesjonalna obsługa klienta. Także nie ma reguły ile cali

5160e0058c8673151eb62f77ee64284b.jpg

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Masakra ! U mnie w najmniejszym milimetrze nic nie odsraje.
 

ernet

Active member
Bez reklam
Aż wstyd mi zapytać, bo mam mojego KS 8000 od czasu,jak się tylko pokazał na rynku, ale...TV 65 KS 8000 + Samsung Galaxy S 7. Obydwa z najnowszym oprogramowaniem.Problem: Smart View ( czyli kopia ekranu mojej komórki ) działa bez większego problemu + mogę odtwarzać w ten sposób zdjęcia i filmy zapisane w telefonie. ALE zupełnie nie działa inna funkcja QuickConnect- komórka widzi TV ale się z nim nie łączy. W czym może być problem ? 2. Czy ten TV ma moduł BT ? Jeśli tak, to do jakich funkcji on służy ?

Pozwolicie Panowie, że podbiję ten mój post ...
 

Aksel

Member
a to ciekawe... Do tej pory wydawało mi się że to właśnie SmartView oferuje wysyłanie zdjęć i filmów bezpośrednio z komórki, oraz pozwala na sterowanie telewizorem.
Natomiast odnośnie klonowania wyświetlacza telefonu to z tego co wiem na tizenie jest to nie możliwe.
Ja używam airdrop poprzez komputer.
 
a to ciekawe... Do tej pory wydawało mi się że to właśnie SmartView oferuje wysyłanie zdjęć i filmów bezpośrednio z komórki, oraz pozwala na sterowanie telewizorem.
Natomiast odnośnie klonowania wyświetlacza telefonu to z tego co wiem na tizenie jest to nie możliwe.
Ja używam airdrop poprzez komputer.
Note 4 plus ks9500 działa bez problemu klonowanie ekranu telefonu i na odwrót tv na telefon [emoji2]

wytapane przez tapanie...
 

pablov7

Member
Występuje u kogoś w KS zjawisko clouding?
Ja teraz gdy się przeprowadzam parę godzin oglądałem swojego 55KS8000 i nie wiem czy przez złe wymycie matrycy, miałem pod ręką żel do ekranów przed nałożeniem folii na ekran smartfońow i chyba za bardzo natłuścilem a chciałem wyczyścić bo ze znajomym wieszaliśmy tv i były odciski palców. Teraz na ciemnym podswietleniu gdy włączę netflixa i mamy wybór użytkownika to na dole na środku i boku jest jak by jasna plama. Natomiast jak włączę test colorów na yt to czarny idealny jest.
Jutro kupię środek typowo do czyszczenia ekranów LCD i sprawdzę czy to cholerstwo zniknie.
Telewizor jest nowy praktycznie nie używany, pod kątem pikseli, obudowy sprawdzałem u siebie w sklepie i wszystko jest ok.
 
Ostatnia edycja:

maniek530

Banned
Występuje u kogoś w KS zjawisko clouding?
Ja teraz gdy się przeprowadzam parę godzin oglądałem swojego 55KS8000 i nie wiem czy przez złe wymycie matrycy, miałem pod ręką żel do ekranów przed nałożeniem folii na ekran smartfońow i chyba za bardzo natłuścilem a chciałem wyczyścić bo ze znajomym wieszaliśmy tv i były odciski palców. Teraz na ciemnym podswietleniu gdy włączę netflixa i mamy wybór użytkownika to na dole na środku i boku jest jak by jasna plama. Natomiast jak włączę test colorów na yt to czarny idealny jest.
Jutro kupię środek typowo do czyszczenia ekranów LCD i sprawdzę czy to cholerstwo zniknie.
Telewizor jest nowy praktycznie nie używany, pod kątem pikseli, obudowy sprawdzałem u siebie w sklepie i wszystko jest ok.

Użyj zwykłego płynu do mycia szyb (często są z alkoholem który usunie ewentualne tłuste plamy) + miękka bawełniana szmatka - pamiętaj aby płyn nanieść tylko na szmatkę - nigdy nie na matrycę !
Ja to stosuję i ekran jest czysty.
 

Aerofan

Member
Od wczoraj jestem posiadaczem 65KS7000 i muszę przyznać, że po 2 Soniaczach 50W829 i 55W805 przejście na Samsunga okazało się mniej bolesne niż sądziłem. Przede wszystkim dużo lepszy dźwięk przy fabrycznych głośnikach, po drugie szybsze reakcje na cokolwiek (włączenie, lagi podczas poruszania się po menu). Trochę brakuje Androida, ale jego wady też nie były bez znaczenia.

Nic się nie odkleja, nie odstaje, nie ma bad pixeli, bandingu, cloudingu, jest podświetlenie równomierne :) HDR na PS4 Pro przepiękne (Fifa 17, BF1).

Na razie jedyny minusik to brak jakiegokolwiek odtwarzacza Video poza systemowym. Można tam zainstalować Kodi czy cokolwiek innego ? Niby na nim większość rzeczy działa, ale np. eksportuję prezentacje w Full HD mpg 1080p i na tym Samsungu działają z czkawką..
 

84adrian

New member
Od wczoraj jestem posiadaczem 65KS7000.

Nic się nie odkleja, nie odstaje, nie ma bad pixeli, bandingu, cloudingu, jest podświetlenie równomierne :) .

Albo Ty miałeś wyjątkowe szczęście albo ja wyjątkowego pecha.
Po piątym egzemplarzu zrezygnowałem i czekam na zwrot kasy od dystrybutora - matrixmedia z Suchego Lasu. Mają sprawdzić czy nie ma uszkodzeń mechanicznych zrobionych przeze mnie i przelać pieniądze.
Przerażony wykonaniem Samsungów, które trafiły w moje ręce, mimo że mam do firmy sentyment, zrezygnowałem.
Teraz w drodze do mnie jest Panasonic dx750. Wykonanie zupełnie inne.
 
Ostatnia edycja:

Aksel

Member
Dzisiaj byłem złożyć reklamacje z rękojmi w euro i dowiedziałem się ciekawych rzeczy...
Raz ze matryce do szajsunga przychodzą z 3 różnych miejsc i są 3 różne poziomy jakości, co innego na wystawie co innego klient końcowy.
Dowiedziałem się że lepiej nie kupować Panasonica bo od przyszłego roku Panas zmieni soft i ten już nie będzie aktualizowany.
Philipsy znowu kaplica z systemem wiesza się, problemy z hdmi itd.
Generalnie polecał mi LG ale też widziałem po nim że mówi to bez przekonania.
 

84adrian

New member
za ile i ile cali kupiłes panasa ?
Po rabacie wyszło 5864 za 65 cali.
Szkoda tylko, że tutaj mam gwarancję dwuletnią, a przy ks7000, 65 cali, za 7118 miałem 4 lata.
Ale z drugiej strony co mi z tej gwarancji, skoro od początku jest coś nie tak.
Nawet godziłem się na naprawę ramki w pierwszej sztuce bez bad pixeli, ale jak serwis z Poznania powiedział, że zajmie im to do tygodnia czasu to podziękowałem. Myślałem, że przyjadą i zrobią na miejscu.
Później analizowałem i chyba wstyd kleić coś w obecności klienta
Trochę nie tak, że po rozpakowaniu oddajesz telewizor na tydzień .
Jakbym zapłacił 50% ceny to bym się godził, ale nie przy takiej kwocie
 

84adrian

New member
Obyś był zadowolony, oglądałem w sklepie DX750 i 800 i one mają tragiczne kąty. Lekkie zejście z osi i kolory giną.
To prawda. Tez zauważyłem, ale biorąc pod uwagę, że będę siedział na wprost telewizora, raczej ten problem mnie nie dotyczy. VA w samsungu ma dużo lepsze kąty niż panasonic
 
Do góry