Samsung seria KS na 2016r. WSZYSTKO NA TEN TEMAT

rafcio76r

New member
Bez reklam
Reklamujcie tylko z tytułu rękojmi, za drugim razem można już domagać się zwrotu kasy!

Należy pamiętać, że z tytułu rękojmi zgłaszamy usterkę do sprzedawcy, a nie bezpośrednio do serwisu. Nie należy również słuchać bredni sprzedawcy, że bezpośrednio przez serwis będzie szybciej. No może i będzie szybciej, ale w ten sposób sprzedawca unika odpowiedzialności z tytułu rękojmi. Reasumując, usterkę zawsze zgłaszajmy do sprzedawcy.
 

ernet

Active member
Bez reklam
Należy pamiętać, że z tytułu rękojmi zgłaszamy usterkę do sprzedawcy, a nie bezpośrednio do serwisu. Nie należy również słuchać bredni sprzedawcy, że bezpośrednio przez serwis będzie szybciej. No może i będzie szybciej, ale w ten sposób sprzedawca unika odpowiedzialności z tytułu rękojmi. Reasumując, usterkę zawsze zgłaszajmy do sprzedawcy.

Pracuję w tej branży. Dokładnie, wręcz słowo w słowo, tak jest, jak napisał kolega wyżej.
 

fausto1

New member
Bez reklam
Ktos sie orinetuje ile kurier bedzie kosztowal z wysylka 65 calowego tv ?

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 

kv77

New member
Chciałbym opisać moją przygodę z 49ks7000.
Zakup już opisywałem, ale tak dla przypomnienia. Kupiony w czerwcu pierwszy egzemplarz poszedł do zwrotu (bad piksele i źle osadzona srebrna ramka wokół matrycy). Sklep zamówił dla mnie 3 kolejne sztuki i wybrałem tą z najmniejszymi wadami (1 bad piksel na jasnym tle). Po 2,5 m-ca zgłosiłem odstającą obudowę bo zauważyłem, że u mnie też występuję ten problem opisywany na forum. Obudowa została naprawiona (wystarczyło zapiąć jeden z zatrzasków). Przy okazji miła niespodzianka bo chciałem się "pochwalić" bad pikselem a okazało się, że zniknął. Musze przyznać, że byłem wtedy bardzo zadowolonym posiadaczem tego TV.
A teraz jak wygląda sytuacja po pól roku:
- z czasem zauważyłem coraz większe klatkowanie bardziej dynamicznych scen (próbowałem różnych ustawień upłynniacza i nie pomogło). Sygnał mam z dekodera nc+. Wszystko ustawione ok, na drugim dekoderze z innym TV nie ma problemu.
- pojawiło się też nierównomierne podświetlenie matrycy (wcześniej było minimalne) w dwóch przeciwległych rogach. Niestety jest to bardzo dokuczliwe podczas oglądania filmów z czarnymi pasami. W ogóle to nie wiedziałem, że jest możliwe aby to się powiększało.
- pojawił się bad piksel tym razem widoczny na czarnym tle (nie jestem pewien, ale jest to chyba inne miejsce od tego widocznego wcześniej).
- w ostatnim czasie kilkukrotne zapominanie ustawień pilota uniwersalnego dla dekodera nc+.
- kilkukrotne znikanie obrazu na około 2 sekundy (czarne tło). Dzisiaj podłączyłem kabel do innego złącza i jak na razie spokój (tamto samo się popsuło?).
- w tym tygodniu dwukrotne pojawienie się "śniegu" na ekranie. Pomogło odłączenie kabla od One Connect boxa do TV.
Dzisiaj zgłosiłem niezgodność towaru z umową i zobaczę jak zgłoszenie zostanie rozwiązane przez sklep. Muszę przyznać, że miałem już kilka telewizorów, ale nigdy tak wielu problemów.
Sory, że tak długo ale chciałem się z Wami podzielić swoimi doświadczeniami z tym TV, bo po chwilowym zadowoleniu pojawił się wielki zawód. Najgorsze, że ten TV ma naprawdę dobry obraz. Jednak jeśli będę miał taką możliwość to wybiorę inną markę.
 

strazakp

Banned
A ja właśnie dzis napaliłem sie na ten model ale 55cali. Napaliłem sie bo obecnie w MM jest on za 4500zł!!! Telewizor raczej przez wiekszosc wychwalany za dobry wybór zarówno do filmów jak i gier. Tv który oprócz 4K HDR posiada 120Hz!!!
Zaniepokoiła mnie twoja recenzja :-(((
Obudową sie nie przejmuje bo wiekszosc osob ktora ma z nia problem poprostu źle/nieprawidłowo wyjmuje go z kartona ;-) Ale niepokoją mnie pozostałe twoje opisy/wady :-(
Byłem napalony na Panasonic 58dxm710 który kosztował 4000zł ale teraz też jest w MM tanszy bo 3600zł. Panas jest super ale ma tylko 60Hz i nie wiem czy przy tak dzym rozmiarze da sobie rade z płynnościa w sporcie i grach na konsoli.....
zmartwiłes mnie ;-((((

Chciałbym opisać moją przygodę z 49ks7000.
Zakup już opisywałem, ale tak dla przypomnienia. Kupiony w czerwcu pierwszy egzemplarz poszedł do zwrotu (bad piksele i źle osadzona srebrna ramka wokół matrycy). Sklep zamówił dla mnie 3 kolejne sztuki i wybrałem tą z najmniejszymi wadami (1 bad piksel na jasnym tle). Po 2,5 m-ca zgłosiłem odstającą obudowę bo zauważyłem, że u mnie też występuję ten problem opisywany na forum. Obudowa została naprawiona (wystarczyło zapiąć jeden z zatrzasków). Przy okazji miła niespodzianka bo chciałem się "pochwalić" bad pikselem a okazało się, że zniknął. Musze przyznać, że byłem wtedy bardzo zadowolonym posiadaczem tego TV.
A teraz jak wygląda sytuacja po pól roku:
- z czasem zauważyłem coraz większe klatkowanie bardziej dynamicznych scen (próbowałem różnych ustawień upłynniacza i nie pomogło). Sygnał mam z dekodera nc+. Wszystko ustawione ok, na drugim dekoderze z innym TV nie ma problemu.
- pojawiło się też nierównomierne podświetlenie matrycy (wcześniej było minimalne) w dwóch przeciwległych rogach. Niestety jest to bardzo dokuczliwe podczas oglądania filmów z czarnymi pasami. W ogóle to nie wiedziałem, że jest możliwe aby to się powiększało.
- pojawił się bad piksel tym razem widoczny na czarnym tle (nie jestem pewien, ale jest to chyba inne miejsce od tego widocznego wcześniej).
- w ostatnim czasie kilkukrotne zapominanie ustawień pilota uniwersalnego dla dekodera nc+.
- kilkukrotne znikanie obrazu na około 2 sekundy (czarne tło). Dzisiaj podłączyłem kabel do innego złącza i jak na razie spokój (tamto samo się popsuło?).
- w tym tygodniu dwukrotne pojawienie się "śniegu" na ekranie. Pomogło odłączenie kabla od One Connect boxa do TV.
Dzisiaj zgłosiłem niezgodność towaru z umową i zobaczę jak zgłoszenie zostanie rozwiązane przez sklep. Muszę przyznać, że miałem już kilka telewizorów, ale nigdy tak wielu problemów.
Sory, że tak długo ale chciałem się z Wami podzielić swoimi doświadczeniami z tym TV, bo po chwilowym zadowoleniu pojawił się wielki zawód. Najgorsze, że ten TV ma naprawdę dobry obraz. Jednak jeśli będę miał taką możliwość to wybiorę inną markę.
 

pietas

New member
Witam , dzisiaj miałem telefon z serwisu ze za 30 min będą u mnie po tv , a miał być technik we wtorek oglądnąć usterkę, przełożyłem na przyszły tydzień bo mi tv na weekend potrzebny , trochę mnie to zmartwiło bo będą mi tak targać tv nowy ?a jak technik stwierdzi że nie widzi usterki? bo ta plama jest widoczna tylko na bardzo ciemnych tłach ? i na darmo wożenie po 50 km mojego tv? Myślałem że załatwią to w domu... miejsce jest ... a jak mi oddadzą z badingiem i cloudingiem zostawia i pojada ? podłączam a tu bach prześwietlenia , bading ? i teraz pytanie jak ponagrywam telefonem na co tv będzie reklamowany , że nie ma badingu ani cloudingu , tylko tą plamkę (ją to bardzo ciężko zauważyć przy oglądaniu normalnej tv, raczej na ciemnych jednolitych ciemnych tłach) przed oddaniem do serwisu , to później jakby coś jakiś bading albo clouding to mogę na podstawie takiego nagrania żądać panelu bez wad albo żeby był przynajmniej w takim stanie jak oddałem do serwisu???bez badingu i cloudingu ???? 55ks7000
 

Malix7

Member
Strażak kupuj tego Samsunga on zagra lepiej niż Panasonic, porównywałem w sklepie z dx780 tylko nie widziałem jak zwykła tv na nim działa. Zawsze się ktoś trafi komu wpadnie jakiś pechowy egzeplarz. Gdybym nie kupił dopiero tv to sam bym go zakupił.
 

fausto1

New member
Bez reklam
Problemy z ramka sa glownie w modelu ponizej 65 cali oraz glownie przez ludzi ktorzy nie potrafia rozpakowac telewizoru ani go przewozic - info z dosc preznego sklepu z tv

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 

sturnus

New member
Panowie, każdy tv czy marka ma swoje wady - sony i philipsy sie wieszaja przez adka, panasonic ma pseudo smart tv, samsungi odchodzaca obudowe... naczytalem sie sporo na róznych forach... Kupiłem w listopadzie 60ks7000 za 5450pln i jestem w sumie zadowolony mając na uwadze to ze idealnego tv po prostu nie ma hehe i tak za 3-5 lat bedzie wymiana;] a to bo hdmi 2.1 wchodzi a to ze jasniejsze hdry... kazdy bedzie czekał aby Wasz tv sie popsul aby mieć pretekst dla zony, dziewczyny, matki (skrajne przypadki) aby kupić nowy:p wiec jak to sie mowi jeden martwy piksel w oczy nie kole:p pozdrawiam
 

dunker

New member
Problemy z ramka sa glownie w modelu ponizej 65 cali oraz glownie przez ludzi ktorzy nie potrafia rozpakowac telewizoru ani go przewozic - info z dosc preznego sklepu z tv

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka



7ca214c75582d2796f0107a12c75484e.jpg


65 cali ramka po wyjściu książkowym z pudelka. Profesjonalny kurier który przewozi sam konkretny sprzęt. Bardzo profesjonalna obsługa klienta. Także nie ma reguły ile cali

5160e0058c8673151eb62f77ee64284b.jpg






Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

strazakp

Banned
Przeczytalem skokowo ok 60% tego wątku. Kurde!!! Myślałem że ks7000 to już jest super TV a tutaj się okazuje że jednak NIE :-/
Tak jak wspominałem, jest teraz w MM dobra promocja i 55ks7000 kosztuje 4500zl. Cena mega kusi ale niby TV dobry a więcej wpisów dotyczących wad.
Wracając do mojego drugiego wyboru Panasonic 58sxm710 (w MM teraz 3600zl) to ten już nie ma tylko negatywów na forum. Wiem że słaby smart i tylko 60Hz ale czy wąsy Samsunga nie są gorsze????
 

maniek530

Banned
Pietas nie da sie czytac tego co i jak piszesz - to moja uwaga.
To ze obudowa odchodzi to nie problem transportu czy wyjmowania z kartonu (choc niewykluczone ze nieraz i to moze byc juz przyczyna) ale zatrzaski po prostu puszczaja najprawdopodobniej pod wplywem temp. i naprężeń.
 
Do góry