Samsung seria KS na 2016r. WSZYSTKO NA TEN TEMAT

misiak44

New member
odnosnie wymiany matrycy to wygladalo tak, zakupilem tv w pazdzierniku dokladnie model 55ks7500 udalo misie bo w promocji za ok 5900, ale co z tego... ogladalem i trzask nke ma obrazu zgasil sie, brak podczerwieni i cos pachnie ebonitem :)Chodzil rowne 6 dni. Zglosilem do naprawy, po 6 dniach byl z powrotem. Folia na matrycy, nowa, pachnaca i co najwazniejsze dziala. Odnosnie tylnej klapy to dupka z jednej strony pieknie osadzona trzyma zas z drugiej nie. Dociskalem ale to na tasmie dwustronnej sam koles mowil co zlapie to sie odklei dalem spokoj 2 mm nie robia duzo. Szkoda ze sprzet kosztujacy 6k okazuje sie taka lipa... Jednak co trzeba przyznac obraz rekompensuje niedorobki, ale niesmak pozostaje...
 

MaxPayne

New member
dlaczego nadal nie czytacie tego tematu , tylko lecicie do sklepu kupujecie KS 7000 a potem wystawiacie zdjęcia opisy o tandetnym tv za dużą kasę......

czy są nagrody dla kupujących KS7000........
 

RHJG

New member
Bez reklam
Z bardzo prostej przyczyny,nie w każdym TV są jakieś wady,które zdarzają się w modelach wszystkich firm bez wyjątku !
 

pablov7

Member
Żadne głupoty facet ma rację,ramka (obudowa) jest na zatrzaski !

Nie zrozumiałeś w ogóle tego co napisałem!
To, że jest na zatrzaskach to wiem od samego początku, tylko chodzi o to ze trzeba dłonią docisnać mocno na srodku pleców i obudowa się sama prostuje, wskakuje z powrotem.
 

pablov7

Member
Kupiłem właśnie w euro agd za 3750 :) Polowałem na niego przez 4 miesiące i upolowałem :bober:
Dokładnie 26.12.2016. Pracownicy sami byli w szoku, że zrobili rabat z 4650 (-900zł) i nic o tym nie wiedzieli (podobno pare dni wcześniej kolega sprzedawcy kupił i żałował, bo taka okazja...) 27.12 przyjechałem odebrać TV i kosztował 4250.

Ja osobiście zrobiłem 3 zwroty znajomym bo mieli 14 dni na to, oczywiście telewizora nie oddawali tylko kwestia dokumentów i mieli potem cenę na 3750zł bo też kupili po 4600zl.
 

gae

New member
Mam ks 8000 od 5 miesięcy. Obraz b. dobry, nic nigdzie nie odstaje, brak bad pixeli. Natomiast inna ciekawostka, po włączeniu hdr+ obraz staje się zielony (przy dekoderze nc+) i fioletowy na netflixie. Co ciekawe przez parę dni gra ok potem się "psuje". Sprawdzone na dwóch wejściach hdmi i na 3 różnych kablach. Zresztą netflix nie jest z kabla. Co ciekawe na naziemnej, z pendriva czy np. youtube obraz jest normalny.
 

Malix7

Member
Ja jakby mnie było stać to bym kupił i żadne ramki by mi nie przeszkadzały, co ja pod telewizorem siedzę żeby odstające ramki oglądać? :) Obraz się liczy!
 

fausto1

New member
Bez reklam
Wchodz na strone i zamawiaj. Ja zamowilem z dostaww do domu w ciagu 4 dni za 6875 :)

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka
 

ernet

Active member
Bez reklam
Aż wstyd mi zapytać, bo mam mojego KS 8000 od czasu,jak się tylko pokazał na rynku, ale...TV 65 KS 8000 + Samsung Galaxy S 7. Obydwa z najnowszym oprogramowaniem.Problem: Smart View ( czyli kopia ekranu mojej komórki ) działa bez większego problemu + mogę odtwarzać w ten sposób zdjęcia i filmy zapisane w telefonie. ALE zupełnie nie działa inna funkcja QuickConnect- komórka widzi TV ale się z nim nie łączy. W czym może być problem ? 2. Czy ten TV ma moduł BT ? Jeśli tak, to do jakich funkcji on służy ?
 

84adrian

New member
Witam
Długo czytałem forum i w końcu zdecydowałem się na ks7000 w rozmiarze 65.
I powiem tak. Obraz przepiękny, ale jakość wykonania pozostawia wiele do zyczenia.
Pierwsze sztuka rozklejała się, na drugiej bad pixele, trzecia i czwarta ramka odchodzi.
Piąta wydawała się być ok. Zabrałem do domu i co? i pixele...

Jakaś alternatywa?
teraz czytam i panasonicu dx750 i philipsie 65PUS6521 ..
Nie wiem czy mam za wysokie wymagania, ale wydając 7000 na tv mam prawo oczekiwać, że powinien być w stanie nienagannym

Tyle , że na samsunga mam 4 lata gwarancji, a te o których piszę powyżej to tylko dwa.
Widząc co się dzieje ze sprzętem chciałbym mieć jednak tą dłuższą...
 
Do góry