Samsung seria KS na 2016r. WSZYSTKO NA TEN TEMAT

Metrolog

New member
Myślę że jesteś jedynie kolejnym dowodem na to że polskim kontrolerom jakości na Słowacji słabo płacą albo tak się boją o robotę że przepuszczą każdy bubel :)
 
Ostatnia edycja:

pietas

New member
hehe :)tragedia ... do tego odkryłem ze gdzieniegdzie mam RYSKI na panelu jak zacząłem świecić latarką!!! załamka , jeszcze na całym obwodzie ramki wygląda tak jakby panel się rozwarstwiał w środku czy co ?? , problem w tym ze panele do serwisów też made in slovakia , żeby nie wyszło że przez 2 lata to będą mi matryce wymieniać :((( jak ktoś pisał że już 4 wymieniają i dalej lipa... albo kolega Aksel w jakim stanie odebrał tv:(((( wo-gule to zobaczymy co powie serwis ... mam nadzieje ze nie będą robić problemu ...
 

pablov7

Member
Panowie jak macie podłączone dekodery konsole itd? Czy jest różnica jak UPC podłącze pod hdmi 1 i PS4 PRO pod HDMI 2 (PC/DVI) lub odwrotnie?
Jakim płynem czyścicie panel?
 

Felix

New member
Panowie jak macie podłączone dekodery konsole itd? Czy jest różnica jak UPC podłącze pod hdmi 1 i PS4 PRO pod HDMI 2 (PC/DVI) lub odwrotnie?
Jakim płynem czyścicie panel?

Ja podłączyłem PS4 Pro na 1, Komputer na 2, Xbox One S na 3, ale szczerze mówiąc wątpie żeby ta kwestia DVI na 2 miała jakieś znaczenie.

Na avforums też parę osób o to pytało i polecali bardzo Ecomoist, przyszło mi z Amazon.de z 2 dni temu, już czyściłem ekran i żadnych smug i problemów. Skład faktycznie bardzo delikatny. Z tym, że oczywiście brałem inną rzecz akurat też z Amazona, tak to słabo sam płyn z wysyłką.

https://www.amazon.de/Ecomoist-Bild...=UTF8&qid=1483698300&sr=8-1&keywords=ecomoist

https://www.amazon.de/EcoMoist-Clea...=UTF8&qid=1483698300&sr=8-2&keywords=ecomoist
 

rasdson

New member
Witam wszystkich!
Od 9 rano czytam na temat 60ks7000 i juz sie poddałem. Niby dobry a ramka sie odkleja i bad pixele i wychodzi ze nie taki dobry.
Powiem szczerze ze 6 tys za telewizor to duzo i myslałem ze bede spał spokojnie ale wychodzi że nie!!!!!!
Miał byc telewizor za 4 tys i mało 5 tys mało 6 tys mało.
Czytam i czytam i sam już nie wiem co kupic?
W gre wchodzi tylko 60"- 65" oby dobrze hulał z konsolą play station 4 Pro może za 7 tys bedzie taki z którym nie bedzie wiekszych problemów.
Pomocy!!!!!
 

RHJG

New member
Bez reklam
Witam idź do sklepu i wybierz sam,jak nie trafisz na dobrego Samsunga 60KS7000 to polecam Panasonica 58DX750
 

rasdson

New member
Dziekuję za odpowiedz.
Panasonica 58DX750 jest za mały bo mam przygotowane miejsce w rozmiarze 140 - 146 cm.

Samsung 60ks7000 ma bolączki o których była mowa wczesniej, a czy w przypadku samsunga 65ks7000 tez tak jest? cena ponad tysiąc zł wyżej.
 

morlinek92

New member
Dziekuję za odpowiedz.
Panasonica 58DX750 jest za mały bo mam przygotowane miejsce w rozmiarze 140 - 146 cm.

Samsung 60ks7000 ma bolączki o których była mowa wczesniej, a czy w przypadku samsunga 65ks7000 tez tak jest? cena ponad tysiąc zł wyżej.

Możliwe to w końcu ta sama seria.
Ja jestem mega zadowolony z mojego 49KS7000 kupionego w euro z 2 tyg temu. 1 bad pixel i poza tym 0 problemów z ramka, przebarwieniami itp rzeczami...

Kolega 2 miesiące temu kupił (w media) 60ks7000, 3 bad pixele i poza tym również chwali, jest mega zadowolony. Z tego co czytałem to ks7000/8000 idealnie nadają się do konsol ze węglu na rewelacyjny input lag.

Przygotuj sobie materiały testowe na penie idź do sklepu sprawdź, obejrzyj na modelu który chcesz kupić.
Ewentualnie zamów internetowo 14 dni na zwrot w razie w masz.

Z doświadczenia wiem, że im dłużej się czyta co jest nie tak, tym trudniej podjąć decyzję. Nagle okazuje się, że wszystko jest do du...y :blagam:
 

rasdson

New member
Niestety mam cisnienie bo sprzedałem stary tv i lipa. Jedyne co mnie przekonuje do samsunga 60ks7000 to cena! - w Saturnie za 5999 i tylko do 8 stycznia.
 

dunker

New member
Dziekuję za odpowiedz.
Panasonica 58DX750 jest za mały bo mam przygotowane miejsce w rozmiarze 140 - 146 cm.

Samsung 60ks7000 ma bolączki o których była mowa wczesniej, a czy w przypadku samsunga 65ks7000 tez tak jest? cena ponad tysiąc zł wyżej.



Mam 65 cali też ramka odchodzi szczerze nie przeszkadza mi to ogólnie mało widać. Jak zacznie bardziej odstawać to zgłoszę Później wstawię fotki jak to wygląda


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

rasdson

New member
Dzieki za info 65"
Zastanawiałem sie czy to, ze odchodzi obudowa i z czasem zacznie zbierac sie kurz nie spowoduje jakiś innych usterek.
 

dunker

New member
Tzn mnie odchodzi ta ramka srebrna z przodu lewy boku.



lepsza jakość:


 

Attachments

  • Zrzut ekranu 2017-01-06 o 5.18.30 PM.jpg
    Zrzut ekranu 2017-01-06 o 5.18.30 PM.jpg
    5,6 KB · Wyś: 70
  • Zrzut ekranu 2017-01-06 o 5.18.42 PM.jpg
    Zrzut ekranu 2017-01-06 o 5.18.42 PM.jpg
    6,4 KB · Wyś: 53
  • Zrzut ekranu 2017-01-06 o 5.18.52 PM.jpg
    Zrzut ekranu 2017-01-06 o 5.18.52 PM.jpg
    5,9 KB · Wyś: 49
Ostatnia edycja:

pablov7

Member
Możliwe to w końcu ta sama seria.
Ja jestem mega zadowolony z mojego 49KS7000 kupionego w euro z 2 tyg temu. 1 bad pixel i poza tym 0 problemów z ramka, przebarwieniami itp rzeczami...

Gdzie kupiłeś?
Ja w tym czasie miałem po 3750zł 49KS7000 w rtv euro.
Wczoraj z ciekawości poszedłem do konkurencji posłuchać co mówią :D i gość w Medla Markt mówił mi od Samsunga że tylko pierwsze sztuki miały odstające ramki :D to raz a dwa to to, że jak odstaje ramka to UWAGA: ok 10-15 centymetrów z tyłu od krawędzi mocno palcami dociskamy i wówczas jak twierdzi, zatrzaski wskakują i już jest dobrze.. większej głupoty nie słyszałem. Jak mu powiedziałem że pracuje w rtv euro agd to zaraz się mnie pytał czy bym mu załatwił 49KS7000 za 3750zł :D
 

barburian

New member
Bez reklam
Ramka

Mam 65 cali też ramka odchodzi szczerze nie przeszkadza mi to ogólnie mało widać. Jak zacznie bardziej odstawać to zgłoszę Później wstawię fotki jak to wygląda


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Mnie np. szlak trafia jak widzę takie niedoróbki, płacimy za to kupę pieniędzy a tu coś odstaje, albo wypalone piksele, albo odstająca obudowa o 2-4 mm.
Jak byś kupował auto w salonie np. mercedesa i tylne drzwi by Ci odstawały z uwagi na złe spasowanie
i wiatr i woda by się lała do środka to tez byś powiedział że mi to nie przeszkadza, eee tam mało widać bo jadę z przodu i mi nie wieje :)
 

cris6

New member
AsJa mam 65 nic nie odstaje. Tv rewelka z wad 1 bad piksel ale komu to przeszkadza mi nie. Jedynie co brakuje to treści UHD bo materiały z Astry śmigają aż miło. Dla zainteresowanych kolejny kanał fta z Hotbirda Travelxp 4K. Oglądając takie kanały dopiero widzimy jak ten tv pięknie świeci
 

morlinek92

New member
Gdzie kupiłeś?
Ja w tym czasie miałem po 3750zł 49KS7000 w rtv euro.
Wczoraj z ciekawości poszedłem do konkurencji posłuchać co mówią :D i gość w Medla Markt mówił mi od Samsunga że tylko pierwsze sztuki miały odstające ramki :D to raz a dwa to to, że jak odstaje ramka to UWAGA: ok 10-15 centymetrów z tyłu od krawędzi mocno palcami dociskamy i wówczas jak twierdzi, zatrzaski wskakują i już jest dobrze.. większej głupoty nie słyszałem. Jak mu powiedziałem że pracuje w rtv euro agd to zaraz się mnie pytał czy bym mu załatwił 49KS7000 za 3750zł :D

Kupiłem właśnie w euro agd za 3750 :) Polowałem na niego przez 4 miesiące i upolowałem :bober:
Dokładnie 26.12.2016. Pracownicy sami byli w szoku, że zrobili rabat z 4650 (-900zł) i nic o tym nie wiedzieli (podobno pare dni wcześniej kolega sprzedawcy kupił i żałował, bo taka okazja...) 27.12 przyjechałem odebrać TV i kosztował 4250.
 
Ostatnia edycja:
Do góry