Samsung seria KS na 2016r. WSZYSTKO NA TEN TEMAT

rafcio76r

New member
Bez reklam
a gdzie sie spodziewasz nowych promo w tym roku na TV ? Saturn już jest po promocji technologicznej [ mają raz w roku ] Chyba że będzie to samo w MM tylko czy już nie mieli ?
Pytam bo nie wiem

Spodziewam się promocji w Media Markt w grudniu 15% taniej. W Saturnie były już dwie takie akcje - teraz i we wrześniu. W MM było tylko raz - w październiku w ramach akcji "wymień stare na nowe". W grudniu czas na ruch ze strony MM. W ubiegłym roku takie promo było w MM w dn. 27-31 grudnia, a w Saturnie przez ostatni tydzień grudnia. Tyle, że w MM było wówczas 15% na wszystkie TV, a w Saturnie było tylko do 15% taniej, czyli na jedne modele było np. 15%, na inne 12% a na jeszcze inne 9% taniej. Oprócz tego Saturn stosuje promo z kuponami do Piotra i Pawła a MM kupony na stacje BP. Mnie osobiście interesują wyłącznie zniżki cenowe, a nie kupony.
Jeśli ruszy takie promo, to i wówczas - wzorem ostatnich akcji - zrobią zapewne podobne ceny w Matrximedia, w Sony Center i Samsung Brand Store. Tymczasem mamy już połowę listopada i grudzień tuż tuż :)
 
Ostatnia edycja:

rafcio76r

New member
Bez reklam
MM i SATURN to ta sama firma. Też tylko promo -15% ceny mnie interesują.
Tylko Dolar i Euro idą do góry :/

Teraz kurs idzie do góry, a za jakiś czas tendencja się odwróci. Jak sklepy wywalą ceny w kosmos, to zwyczajnie spadnie sprzedaż, szczególnej w segmencie średnim i z wysokiej półki. Jak komuś "padł" stary TV, albo po przeprowadzce w nowym domu/mieszkaniu nie ma w ogóle TV, to wiadomo, że nie ma na co czekać. Mój stary TV działa dobrze, fakt przekątna ekranu stała się zbyt mała, ale spokojnie mogę poczekać na lepsze ceny. Będzie cholernie drogo, to nie kupię i tyle, płakał nie będę:) Tendencja drożyzny wcześniej czy później się odwróci. Oczywiście jak ktoś nie ma innych życiowych wydatków niż nowy TV, to zapewne nie będzie miało dla niego znaczenia czy ten sam model kupi za 5500 zł czy za 6500 zł, na zasadzie tysiąc w tą czy w tamtą, co za różnica.
 
Targujcie się w stacjonarnych Mm tylko potrzebny jest kierownik. ... mi udało się dostać 5lat gwarancji w cenie plus montaż i transport. .... no i raty 0%

wytapane przez 910C
 

pablov7

Member
Wczoraj sprzedałem (rtv euro agd) klientowi 65KS8000 za 8900zł wraz z soundbarem HW-K550 wartym 1299zł w cenie 1zł, szkoda że do mojej 55" nie dodawali tego soundbara to za 1000zł bym opylił.
Załapał się gość w ostatniej chwili na tą akcję.
Jak coś to tą sztukę klient może sprzedać.
 
Ostatnia edycja:

rafcio76r

New member
Bez reklam
Wczoraj sprzedałem (rtv euro agd) klientowi 65KS8000 za 8900zł wraz z soundbarem HW-K550 wartym 1299zł w cenie 1zł, szkoda że do mojej 55" nie dodawali tego soundbara to za 1000zł bym opylił.
Załapał się gość w ostatniej chwili na tą akcję.
Jak coś to tą sztukę klient może sprzedać.

Cena za 65" z soundbarem bardzo dobra. Co do soundbara, to sprzedać raczej nie będzie tak łatwo, bo zamiast sounbarowego wynalazku w promocjach można wyrwać zestaw amplituner Pioneera plus 5 głośników. Taki amplituner funkcjonalnością i jakością nagłośnienia zjada na śniadanie soundbara.
 

desix

New member
Cześć.
Mam problem ze swoim 65KS7000, przeszukałem internet, ale nic konkretnego nie znalazłem na ten temat.
Telewizor nowy, kupiony w tym tygodniu. Co ważne, z magazynu producenta, bo sklep nie miał. Od wyjęcia z pudełka miałem z nim różne, dziwne problemy. Na start był ustawiony język angielski i sparowany z jakimś innym urządzeniem/telewizorem bodajże. Możliwe, że do testów, przeprowadziłem konfigurację na nowo. Gdy już wszystko "działało" podpiąłem pendrive, oprócz rozpoznania go po nazwie nic więcej się nie działo, mielił animację ładowania nawet 20 minut. Tak było z wszystkimi 5 pendrivami i 3 dyskami zewnętrznymi, które testowałem. Okazało się, że wypięcie z prądu i ponowne podpięcie pomogło, teraz czyta wszystko.
Nie działa klawiatura smart, ani microsoft ani logitech. Mam dostęp do sklepowych telewizorów, na którym klawiatura logitech działa bez problemu, ten sam egzemplarz na moim nie działa. Nie działa dodatkowo żadna klawiatura, nawet przewodowa. Po prostu mogę stukać i stukać, a żadne literki w przeglądarce się nie pojawiają. Problem dalej istnieje.
Nie działa również rozpoznawanie mowy, po prostu wciskam przycisk i nic się nie dzieje, nie pojawia się żaden ekran, nic. W ustawieniach wszystkie opcje są włączone, także sam już nie wiem co jest.
Poza tym ramka jest spasowana super, matryca jest okej, obraz żyleta.
Jestem umówiony na zdalną diagnostykę z Samsungiem, zobaczą czy sprzętowo coś go nie boli. Bo trochę głupio czekać na telewizor 2 tygodnie, by po kilku dniach go reklamować...
Może ktoś z Was spotkał się z czymś takim?
Pozdraawiam
 

Aksel

Member
Czy Wam też się pojawiły reklamy "sprzętowe" w telewizorze? Póki co mam tylko film dotyczący użytkowania pilota ale martwi mnie napis "AD".
 

itepe

Klub HDTV.com.pl
VIP
Tak, na moim KS7000 też się reklama pojawiła. Obejrzałem, ale żeby coś nowego wniosła...
Cóż, kupujesz drogi sprzęt, a producent i tak daje coś, co jest niezgodne z umową.
Z ciekawości, chyba zareklamuję w serwisie ten stan rzeczy :p
 

itepe

Klub HDTV.com.pl
VIP
Sprawdzę i dam znać. W serii ES6800 reklama pojawiała się w Smart Hubie również, ale nienahalnie, w prawym, górnym rogu.
 

King

New member
Witam

Czy ktoś instalował wersję oprogramowania 1150. Nie wiem co daje, wszystko mi ładnie chodzi i nie chce sobie pogorszyć?
 

itepe

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja mam tę wersję. Co mogę powiedzieć? Chyba lepiej u mnie się zachowuje Smart HUB, jest szybszy, poprawili w subiektywnym odczuciu płynność ruchu (pisałem o tym wcześniej - jakby zamrażanie fragmentów obrazu, które nie nadążały za dynamiczną sceną). Na pewno nie ma problemów z dyskami podłączonymi do TV (gasną szybciej), TV sam się znienacka nie wybudza po wyłączeniu, lepsza stabilność sieci (ja mam po kablu, a i tak TVN Player co chwila mi wyświetlał błąd połączenia z serwerem), przeglądarka jakby płynniejsza, nawet na takich stronach ja onet.pl czy wp.pl (przeładowane flashem i innymi śmieciami). I najważniejsze w obrazie (dla mnie): przykład: poprzednio pasek informacyjny na TVN24 ciągle się zamrażał, przeskakiwał lub wyglądał jak poszarpany w poziomie, jakby linie obrazu się poprzestawiały - teraz jest całkiem płynnie zarówno w HD jak i SD.
Co się niewiele poprawiło? Przykład: kończy się program, np. jakiś szoł na Polsacie czy TVNie, obraz jest po lewej stronie obrazu, a napisy końcowe przesuwają się w górę po prawej; od dołu obrazu przez środek litery są płynne i idealnie wyraźne, przesuwając się w górę ekranu, na wysokości ok. 3/4 obrazu dostają powidoku czyli w tym przypadku jakby ktoś przekręcił fokus w kamerze i są rozmazane, tak jakby były litery i o grubość znaku dostawały przesunięcia w górę, ale półprzezroczyście. Testowałem to wielokrotnie nagrywając kawałek programu i - Stopklatka. Jak żona nie skasowała, to zamieszczę jakieś foto, może coś będzie widać. Dzięki Samsungowi, to jedyna irytująca rzecz w tym i poprzednim sofcie.
Oczywiście nie testowałem wszystkiego, ale obraz JAK DLA MNIE odczuwalnie ładniejszy w odbiorze :)
 
Do góry