Samsung seria KS na 2016r. WSZYSTKO NA TEN TEMAT

Felixo

New member
Może się więc okazać, że np. po 5 wymianach w zakupach na odległość w przypadku KS7000, pozostajemy "z rękoma w nocniku", tj. bez TV i z kosztami odsyłek + frustracja z powodu braku TV.

A w którym sklepie rozpakują telewizor, podłączą i pozwolą ocenić przed zakupem? Pytałem w Media Markt i nie ma takiej opcji. Rozpakować mogę tylko w domu.
 

rafcio76r

New member
Bez reklam
A w którym sklepie rozpakują telewizor, podłączą i pozwolą ocenić przed zakupem? Pytałem w Media Markt i nie ma takiej opcji. Rozpakować mogę tylko w domu.

Widoczne trafiłeś na gburów w Media Markt. Sam sprawdzałem 60KS7000 przed Euro w Neonecie i nie było żadnego problemu z rozpakowaniem TV i jego podłączeniem. Podobnie sprawa wygląda w takich sklepach jak: Media Expert, RTV Euro, Saturn, Media Markt, Samsung Brand Store. Wiem, ponieważ się pytałem. TV w dużej przekątnej to nie tablet, nikt nie chce jeździć do sklepu i wymieniać po kilka razy skoro na stanie mają po kilka sztuk danego modelu.
 

Tvmania

New member
Bez reklam
Zapraszam do siebie do rtv agd możesz podpiąć konsole wszyatko soboe sprawdzić i pomacac kierunek Sochaczew.
 

rafcio76r

New member
Bez reklam
Na rynku mamy prawdziwych sprzedawców oraz "marnych handlarzyków". Ci pierwsi nigdy nie robią problemów ze sprawdzeniem przez klienta TV, bo dana sztuka może przecież mieć uszkodzenia mechaniczne np. pęknięta matryca czy obudowa. Ci drudzy, to szkoda nawet na nich słów...żenada...
 

ashigara

New member
Spoko. Jak ramka? Nie odstaje? Martwe piksele sprawdzałeś?

Brak martwych pikseli ale ramka odstaje na kilka mm w prawym dolnym rogu. Ledwo to widac i gdyby nie to forum pewnie nie zwrocilbym na to uwagi. Na infolinii samsunga kazali mi przeslac zdjecie. Neonet zarzeka sie ze gdyby byly martwe piksele to wymieniaja lub zwrot tv w ciagu 14 dni
 

BelYaal

New member
Sluchajcie, a jakie tunery DVBT2 dali w modelach 65KS7500/65KS8000 i 65KS9000? Pytam o ich moc, bo u mnie na wiosce podczas niektorych warunkow pogodowych kiepsko z odbiorem naziemnej jest
 

rafcio76r

New member
Bez reklam
Brak martwych pikseli ale ramka odstaje na kilka mm w prawym dolnym rogu. Ledwo to widac i gdyby nie to forum pewnie nie zwrocilbym na to uwagi. Na infolinii samsunga kazali mi przeslac zdjecie. Neonet zarzeka sie ze gdyby byly martwe piksele to wymieniaja lub zwrot tv w ciagu 14 dni

Przy zamawianiu przez infolinię lub sklep internetowy neonetu masz prawo zwrotu bez podania przyczyny, także łaski nie robią :) Dotyczy to również zamówienia z odbiorem w wybranym neopunkcie.
Serwis samsunga zapewne przyśle Ci technika, który zdejmie obudowę TV i obklei ją od środka taśmą dwustronną, żeby obudowa nie odłaziła. Zastanawiam się tylko, czy pod wpływem ciepła wydzielanego przez pracujący TV, taśma nie będzie z czasem puszczała i znów ramki będą odchodziły. W każdym razie samsung się zbłaźnił ze sposobem montowania ramek w KS7000.
 
Ostatnia edycja:

rafcio76r

New member
Bez reklam
Dziś byłem w media i rtv euro i we wszystkich ks7000 odstawały plecy w prawym górnym rogu masakra

I dlatego właśnie nie skorzystałem z promocji 60KS7000 w neonecie za 6690 zł, bo dwa neopunkty w mojej okolicy sprowadzają ten model tylko na zamówienie, nie ma więc tak jak w MM czy Euro, że sobie można przebierać wśród kilku sztuk. Poza tym, nie ma gwarancji, że nawet jak się wypatrzy się egzemplarz z dobrą obudową, to czy ta obudowa nie zacznie z czasem się rozłazić pod wpływem temperatury pracy TV. Nie wyobrażam sobie wydać na TV blisko 7k z rozłażącą się obudową. Tandeta w wykonaniu i tyle.
 
Do góry