Samsung seria H6850 - czyli tani wykrzywiony telewizor

Karpaj

New member
Bez reklam
Wygląda na to że mamy tutaj tylko delikatnie słabszą wersję modelu H8000.
be-fr_UE55H6850AWXXN_005_Front_black_thumb

Nie mogę znaleźć tego modelu nawet na ceneo, a w MediaMarkcie już stoi, wersja 48" za 4499zł. Wygląda na to że mamy UCP, 600CMR (100hz natywne), oczywiście zakrzywienie, dual tuner dvb-s, smart, 3d etc.
Design podobny do serii H8000, ramka trochę grubsza niż w całej serii 6, ale wykonana z dużo lepszego tworzywa niż błyszczący plastik.
Panel w porównaniu do H6400 ma zdecydowanie lepszą czerń, nie ma problemów z niedoświetlonymi rogami. Na pierwszy rzut oka nie zauważyłem także bandingu, cloudingu nie miałem jak sprawdzić. Jest także zdecydowanie jaśniejszy niż przedstawiciele serii 6, jasnością maksymalną przewagę miała tylko Toshiba L7453, ale to jest żarówka z 700cd/m2.
m18790085_872673.jpg

Czyli to co przewidywałem na listopad/grudzień producent wprowadza delikatnie szybciej.
 
Ostatnia edycja:

DeeBass

New member
Bez reklam
I miał ktoś styczność z serią H6850?? Jakieś opinie, komentarze?? To zakrzywienie coś daje??
Ciągle szukam i motam się między panasem a samsungiem H6700, H6850, AS640, AS650... Dzięki
 
Ostatnia edycja:

dochtor

Member
Ja jednak stwierdziłem (po obejrzeniu w sklepie), że wolę lepszy obraz od bajeru jakim jest zakrzywienie. (Bo to raczej chwyt marketingowy, tania wersja oled) .
Ostatecznie kupiłem Sony w829b i jestem zadowolony.
 
Do góry