Samsung seria E8000 - testy, opinie, wszystko o...

Seba0406

New member
Witam ponownie dziękuję wszystkim za pomoc mam już 64e8000 ogólnie jestem bardzo zadowolony jakosc obrazu wymiata zwłaszcza wieczorami a porównywałem do Sony 65hx920 jedyne co mnie troszkę denerwuje że moja troszkę bzyczy jak sie wsucham to słyszę ale siedze od niej 2.7m.
Mam kilka pytań
1 Wiem jak wejść w serwis menu INFO MENU MUTE POWER chciałem tam sprawdzić czas pracy tv żeby wiedzieć kiedy minie ok 200 godzin [docieranie] ale nigdzie tego nie mogę znaleźć jak wiecie jak sprowadzić czas pracy matrycy dajcie znać.
2 Czy można jakoś szybko przejść do zmiany formatu obrazu w tym tv
3 Prosił bym o jakieś dobre ustawienia obrazu najlepiej dwa na dzień i na wieczór tu się kłaniam do Kikiego on testował wiec jak możesz Kiki to podziel się jak ja ustawiłeś do testów

Dziękuje wszystkim za pomoc
 

jurass

Banned
1 Wiem jak wejść w serwis menu INFO MENU MUTE POWER chciałem tam sprawdzić czas pracy tv żeby wiedzieć kiedy minie ok 200 godzin [docieranie] ale nigdzie tego nie mogę znaleźć jak wiecie jak sprowadzić czas pracy matrycy dajcie znać.
A ja myślałem, że MUTE, 7, 3, 7, ENTER. Ta Twoja kombinacja też działa? Czas pracy - MRT.
 

Seba0406

New member
A ja myślałem, że MUTE, 7, 3, 7, ENTER. Ta Twoja kombinacja też działa? Czas pracy - MRT.
tak moja kombinacja działa jak najbardziej jak użyć twojej to nie mam pojęcia bo jak tylko nacisnę 7 to tv się załącza. Nie mogę znaleźć tego MRT gdzie to jest podaj więcej szczegółów
 

jurass

Banned
Do "mojego" service menu wchodzi się przy włączonym telewizorze. Twoja kombinacja działa też u mnie i daje zupełnie inne menu.
 

msiemin

New member
A możesz nagrać filmik na jakimś programie który idzie na żywo,ze studia.

Witam jak obraz się szybko zmienia bardzo ciężko zauważyć pojedyncze piksele wyłapuję ciężko będzie nagrać, widać też jak uruchomię przeglądarkę, TVN Player lub skype. Będę miał chwilkę to nagram.
Zauważyłem też dziś jak oglądałem film i pojawiło się czerwone tło to efekt taki był na środku ekranu a nie tylko z lewej strony.
 

msiemin

New member
Witam jak obraz się szybko zmienia bardzo ciężko zauważyć pojedyncze piksele wyłapuję ciężko będzie nagrać, widać też jak uruchomię przeglądarkę, TVN Player lub skype. Będę miał chwilkę to nagram.
Zauważyłem też dziś jak oglądałem film i pojawiło się czerwone tło to efekt taki był na środku ekranu a nie tylko z lewej strony.
Tutaj jeszcze kilka zdjęć: https://picasaweb.google.com/msiemi...tryca?authkey=Gv1sRgCPiA7vbF1Z-QaQ&feat=email
 

Seba0406

New member
Hej macie jakieś doświadczenia z reklamowaniem tego buczenia bo troszkę mnie to zaczyna denerwować zwłaszcza wieczorami gdy oglądam sam i jest cicho w pokoju.
Czy jest szansa ze Samsung to jakoś naprawi czy szkoda mojego czasu na reklamacje.
 

tidbit

New member
Witam, zdecydowałem się na kupno samsunga ps64E8000, tylko mam dylemat w jakim sklepie online kupić? możecie coś doradzić, żeby cena była przystępna i sklep był pewny. Nie chciałbym dostać powystawówki ani sprzętu ze zwrotu reklamacyjnego. Pozdrawiam i czekam na info. Mieszkam w Żorach woj. śląskie i niema tutaj w okolicy możliwości podejść i kupić na miejscu.
 

x007

New member
Witam
Czy posiada ktoś może jakieś informacje czy można jeszcze dostać ten TV w jakimś sklepie?
Chodzi mi o model Samsung PS51E8000
 
Ostatnia edycja:
Do góry