Samsung seria B650 (32b650, 37b650, 40b650, 46b650) test, opinie, wszystko o serii...

czajoza4

New member
Aby ustawić trwałą polską ścieżkę: MENU->USTAWIENIA->NADAWANIE->PREFERENCJE i tam zmieniamy "Podstawowy język ścieżki dźwiękowej" na POLSKI.
 

fantarz

New member
mam pytanie do znawców tematu i telewizorów samsunga serii b.
Jestem (nie)szczęśliwym posiadaczem modelu LE40b650. Sprzedawca z Electro Word powiedział mi dziś, że jest możliwość zmiany softu serii b na serię c. Czy ktoś coś o tym słyszał? Czy ktoś wie jak to się robi? Z góry dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam.f
 

SATAn_

New member
Bez reklam
mam pytanie do znawców tematu i telewizorów samsunga serii b.
Jestem (nie)szczęśliwym posiadaczem modelu LE40b650. Sprzedawca z Electro Word powiedział mi dziś, że jest możliwość zmiany softu serii b na serię c. Czy ktoś coś o tym słyszał? Czy ktoś wie jak to się robi? Z góry dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam.f

chyba tylko po to zebys mogl kupic nowy TV bo tego uwalisz
 

fantarz

New member
czyli nie da się podkręcić sesrii b na c. dzięki za info. przez to lubię fachowców w marketach. znają się na robocie... pozdrawiam.f
 

SATAn_

New member
Bez reklam
czyli nie da się podkręcić sesrii b na c. dzięki za info. przez to lubię fachowców w marketach. znają się na robocie... pozdrawiam.f

U Mnie w MediaExpercie przy TV na plakietkach z informacja o TV jest Tylko ilosc cali a reszta BRAK DANYCH. Uwielbiam taki sklep, gdzie maja w dupie klienta. Spytasz o Cos a taki cep idzie poszukac na stronie producenta TV bo nie wie...i taki dostaje prace a moja dziewczyna, ktora startowala na stanowisko obslugi FOTO, dostala odpowiedz ze nic nie wie o aparatch i lustrzankach bo zamloda (24lata)

Smiech
 

agatomil

New member
Jaki TV w miejsce LE46B651

Cześć koledzy i koleżanki !!!, dawno mnie tu nie było, ale widzę, że forum cały czas ma się dobrze;)
Otóż w mój ukochany (na maxa spatchowany dzięki temu forum ) TV B651 w sierpniu strzelił piorun i dostałem informację od ubezpieczyciela, że idzie do mnie odszkodowanie w wysokości 3700pln. (nie wiem dlaczego takie niskie, ale nie zamierzam z tym walczyć). Mogę dołożyć z 1000zł i chciałbym kupić coś 50-52". Czy moglibyście podpowiedzieć jakieś propozycje? Bo wydaje mi się, że użytkownik B650-B651 najlepiej będzie wiedział co kupić by "nie wymienić na kijek", a jednocześnie wykorzystać 3 lata postępu technologicznego. Oglądałem wstępnie SAMSUNG UE50ES6100W (ma PVR), ale nie chciałbym pierwszego lepszego od razu lecieć i kupować. Z góry dzięki za propozycje.
 

wlodek23-23

New member
Witam wszystkich
Mam tv LE40B651 - wczoraj wgrałem kilka wigetów i tv zawiesił się i wyłaczył.
Obecnie nie działa internet@tv - gdy włącze internet, tv zawiesi się i po około 15 s wykona restart, przywróciłem juz ustawienia fabryczne na kraj UK dział internet ale ja chce mieć ten co był wcześniej, ponownie ustawienie fabryczne i wybrałem kraj inne i nic - to samo, spróbowałem też metody
"Jeżeli Internet@TV nie chce się załadować - odłącz kabel sieciowy, uruchom Internet@TV i gdy załaduje się pusty panel podłącz kabel i uruchom go ponownie."
Nie zadziało wyświetlił się napis brak połączenia - wersja internet@tv 1,066 sprawdziłem zanim wgrałem wigety
Jeśli ktoś miał podobny problem to porszę o pomoc
Pozdrawiam
 

wlodek23-23

New member
Ponowne wgranie firmware nie pomogło, podejrzewam, że przy wgrywaniu nowych widgetów uszkodził sie jakiś plik w tv. może ktoś wie co trzeba usunąć lub zamienic w odpowiednim katalogu w telewizorze?
 

Mike1380

New member
Downgrade a usuwanie katalogów

Czy ktoś już może przetestował tzn..

Po zmianie softu z 3001 na 2005. Czy można usunąć katalogi

Force_fw_back i SamyGo Trojan Horse... Bo mnie np: przeszkadzają i czy to usunięcie będzie miało wpływ na tv.

Oraz czy menu serwisowym można przywrócić funkcje zmieniane podczas downgrade

Dzięki za odp

Mike
 

Mike1380

New member
Pliki po downgrade można usunąć. A do drugiego pytania to czy mógłbyś troszkę jaśniej?


Ok jaśniej :)

Zgodnie z opisem jak przeprowadzić downgrade jest w nim podane aby...



Wyłąz TV [POWER]


Wciskamy kolejno INFO MENU MUTE POWER, po czym po chwili włązy sięTV


Mien w (Control -> Sub Option -> Wise link Write -> On<-off)


Mien w (Control -> Sub Option -> Watchdog -> Off<-on)


Mien w (Control -> Sub Option -> rs232 -> debug<-UART-Logic)
Wyłąz TV [POWER]


I teraz chodzi mi o te zmiany w Control czy przywracam na ustawienia jakie były czy lepiej tego nie ruszac

dzięki za pomoc

pozdrawiam

Mike

 
Ostatnia edycja:

C7_4K

New member
ja z moim le32b650 mam problem taki że SamyGO PVR+ sypie się przy zapisie po LAN-ie
natomiast SamyGO PVR działa - nie chce mi się szukać przyczyny




dowód że ie kłamie
nadusiłem stop podczas nagrywania
PVR + Crash ;/ - YouTube
 
Ostatnia edycja:
Do góry