Samsung seria B650 (32b650, 37b650, 40b650, 46b650) test, opinie, wszystko o serii...

szuineg

New member
Koledzy, czy ktoś mógłby, krok po kroku (jak dla lamera) poinstruować jak sprawić aby aplikacje SamyGo uruchamiały się na starcie?
Wiem że trzeba zmodyfikować soft i potem są schody bo są jakieś dwie metody, jakieś skrypty no i nie jarzę tego. Chciałbym uruchamiać: Remote LAN Control, PVR+, ScreenCap, Bigger Yellow Font, Mouse and Keyboard. Czy uruchomienie tylu aplikacji nie "zamuli" TV?
 

muny

New member
Koledzy mam taki problem.Kupiłem dysk samsunga 1 TB 2 ,5" i mój telewizor go nie widzi. Co mam zrobić żeby ruszył . Może ktoś miał podobny przypadek.
Pozdrawiam
 

pedro_78

New member
Bez reklam
Koledzy mam taki problem.Kupiłem dysk samsunga 1 TB 2 ,5" i mój telewizor go nie widzi. Co mam zrobić żeby ruszył . Może ktoś miał podobny przypadek.
Pozdrawiam

Jeżeli nie masz kabla z dwoma wtyczkami usb, to raczej nic nie zrobisz, bo po prostu TV ma za mały prąd na usb żeby go zasilić. Możesz ewentualnie spróbować podłączyć dysk krótszym kablem jak masz, ale szanse są raczej małe.
 

deywies

New member
Bez reklam
glupoty piszesz. jezeli dysk nie klekocze to znaczy ze z zasilaniem wszystko ok. nie potrzeba wcale podwojnej wtyczki.
 

SATAn_

New member
Bez reklam
2 wyjscia albo zaduzy dysk i TV go nie widzi albo dysk ma zamalo pradu z TV, od tego sa kable USB z 2x wtyk USB z jednej strony.
 

deywies

New member
Bez reklam
Dokładnie tak, dysk 1TB potrzebuje prądu o natężeniu 1A, a USB w TV max daje 500mA.

co ma pojemnosc do pradu :D

dziwne bo u mnie podaje na usb 0.9A :p
wejscie usb hdd nie jest dla beki :p

jak talerze sa w stanie rozkrecic to wydolnosc pradowa jest wystarczajaca

mam dostep do kilkunastu modeli roznych dyskow i czesc po prostu nie dziala w tej samej kieszenie podlaczonego do tv. Dyski z 1A pradem rozruchu chodza a czesc pol amperowych nie. za duzo jest zmiennych aby obczaic w czym problem.
 

SATAn_

New member
Bez reklam
co ma pojemnosc do pradu :D

dziwne bo u mnie podaje na usb 0.9A :p
wejscie usb hdd nie jest dla beki :p

jak talerze sa w stanie rozkrecic to wydolnosc pradowa jest wystarczajaca

mam dostep do kilkunastu modeli roznych dyskow i czesc po prostu nie dziala w tej samej kieszenie podlaczonego do tv. Dyski z 1A pradem rozruchu chodza a czesc pol amperowych nie. za duzo jest zmiennych aby obczaic w czym problem.

moze jest tak jak piszesz a moze nie, cytuje co pisalo w instrukcji dysku zewnetrzenego LG 320GB w=do ktorego dodana takowy kabel
 

mgreta36

New member
Wyświetlanie zdjęć

Jak wyświetlać zdjecia w kolejności.
Zgralem zdjecia na pena, podlaczam do TV a on sobie wyswietla w kolejnosci dowolnej.

Jak wyswietlac zdjecia w kolejnosci alfabetycznej lub po datach plikow ?
 
Ostatnia edycja:

dervish

New member
Uruchomiłem aplikację PVR+.
Zauważyłem, że podczas nagrywania sygnału z Naziemnej TV Cyfrowej ze zwykłych kanałów cyfrowych (nie HD) w nagraniu nie jest zapamiętywany rozmiar obrazu.

Przykład:
Nagrywam z TVN film który jest nadawany w formacie 16:9 a media player odtwarza nagranie w formacie 4:3.
1. Czy mozna coś na to poradzić, czy może taka już jest "uroda" tego programu?

2. Testy przeprowadzałem nagrywając na pamięci USB, nagrania sygnału z kanałów HD były mocno zakłócone, zakłócenia pojawiały się również (dużo rzadziej na nagraniach ze zwykłych kanałów cyfrowych. Czy jest to powszechna dolegliwość czy raczej należy te zakłócenia złożyć na karb zbyt wolnego nośnika na którym dokonywałem nagrań?
 

dervish

New member
Czy ktoś tu jeszcze zagląda?

Ostatnio zniknęły mi widżety: Facebook, Twitter i Picassa czy u was jest to samo?

(37b650 soft v. 2005)
 

dervish

New member
Czyli należy się spodziewać, że czasy jedynego liczącego się widżetu YT również są policzone :(. Czy jest sens wysyłać protesty do Samsunga? Robią klientów w bambuko sprzedając produkt bez informacji, że kupują produkt którego największa atrakcja wyróżniająca go spośród konkurencji jest mocno tymczasowa.
 

mgreta36

New member
Olejmy Samsa. Niech sobie wsadzą swoje widgety w ..... albo e nowe TV ;)

Juz lece zmieniac TV... Ale jak mi sie TV znudzi to klienta stracili... zobaczymy za pate lat... jak ludziska przestaną kupowac "produkty TEJ firmy"
 

dervish

New member
A działa wam Galeria Widżetów? U mnie gdy wchodzę w galerię to pojawia się tylko 5 widżetów (bez Facbooka, Twittera i Picassy) a do tego galeria nie reaguje na przyciski pilota (tak jakby się program zawieszał) nie da się odinstalować starych ani ewentualnie zainstalować nowych widzetów po pewnym czasie po prostu znika z ekranu i muszę się na nowo logować do Internet TV.

Zastanawiam się czy nie pomogłoby zresetowanie TV do ustawień fabrycznych ewentualnie zmiana kraju i później powrót do obecnych ustawień "Inne" ale trochę boje się, ze jeżeli galeria widżetów nie będzie działała to stracę również to co mam teraz czyli You Toube.
 
Do góry