Samsung seria B650 (32b650, 37b650, 40b650, 46b650) test, opinie, wszystko o serii...

norbid

New member
Podpiac mozesz dowolny.
AP skonfiguruj na komputerze i sprawdz czy dziala polaczenie.
Potem podepnij do TV i wejdz w ustawienia SIEC i poustawiaj odpowiednie IP (chyba ze uzyjesz DHCP)
 

sebek76

New member
mam problem z nagrywaniem na pena naciskam rec zaczyna się nagrywanie nacisnę stop to mam NAGRANIE USUNIĘTE co jest nie tak proszę o odp ?
 

brroda

New member
Witam! mam problem z odblokowaniem szajsunga b620 lcd , mianowicie robie tak : wchodze w menu serwisowe.- na wyłączonym TV z pilota wciskam info, menu, mute, power. - wchodze w 'Control' - potem w 'Sub Option' - ustawiam WISELINK MOVIE z OFF na ON, to samo z WISELINK WRITE, i HIGH devi. - gasze TV z pilota. a problem polega na tym ze "wiselink write" mam nie podswietlony i nie da sie na niego najechac, Da sie to jakos zrobic inaczej? pomozcie, z gory bardzo dziekuje.
 

sebek76

New member
Mam dekoder polsatu teraz jest niby OK nagrywa ale jak nacisnę stop to wyskakuje komunikat PODSUMOWANIE NAGRANIA
Całkowity czas nagrania 10 minut
Całkowity rozmiar nagrania 0 mb
Liczba części 1
Nazwa ostatniego pliku
R_011.ts
niewiem co jest nie tak że jest 0 mb proszę o pomoc ?
 

pedro_78

New member
Bez reklam
Mam dekoder polsatu teraz jest niby OK nagrywa ale jak nacisnę stop to wyskakuje komunikat PODSUMOWANIE NAGRANIA
Całkowity czas nagrania 10 minut
Całkowity rozmiar nagrania 0 mb
Liczba części 1
Nazwa ostatniego pliku
R_011.ts
niewiem co jest nie tak że jest 0 mb proszę o pomoc ?
PVR działa tylko z naziemną telewizją cyfrową, nie można nagrać niczego z zew. źródła.
 

deka

New member
Witam wszystkich.
Mam pytanie - jaki jest maksymalny rozmiar pliku który można odtworzyć z usb na telewizorze LE40B650 ?
Pytam ,bo nie mogę odtworzyć filmów większych niż 2 gb ,da się coś zrobić żeby odtwarzać większe pliki ?
 

grafit7

New member
Pewnie chodzi o to jak masz sformatowanego pena (FAT, FAT32, NTFS)
Sformatuj do NTFS. Ja odtwarzam filmy nawet po 16GB. Jeśli będziesz mieć problemy np. z audio to skorzystaj z aplikacji "SamyGO DCA"
 

dolszym

New member
Witam, czy ktoś moze rozwiać moje wątpliwości bo przeczytałem instrukcje, fora i wiem że wyjście optyczne "puszcza" tylko dzwięk 2.0 w przypadku podłączenia urządzeń zewn. po hdmi. Ale jak to wygląda kiedy oglądam film z pendriva(dysku zew). Czy wtedy jest szansa uzyskać dzwięk 5.1 w amplitunerze. Pytam, bo planuje zakup kina domowego ale bez DVD/BR. Chciałbym nadal odtwarzać filmy w TV.
 

pedro_78

New member
Bez reklam
Witam, czy ktoś moze rozwiać moje wątpliwości bo przeczytałem instrukcje, fora i wiem że wyjście optyczne "puszcza" tylko dzwięk 2.0 w przypadku podłączenia urządzeń zewn. po hdmi. Ale jak to wygląda kiedy oglądam film z pendriva(dysku zew). Czy wtedy jest szansa uzyskać dzwięk 5.1 w amplitunerze. Pytam, bo planuje zakup kina domowego ale bez DVD/BR. Chciałbym nadal odtwarzać filmy w TV.

Przy odtwarzaniu z pena na optyku jest DD5.1
 

dolszym

New member
Przy odtwarzaniu z pena na optyku jest DD5.1

Dzięki za pomoc. Mam jeszcze jeden problem - podczas przeglądania youtuba`a zdarza się że telewizor sam się wyłącza. Miał ktoś podobny problem - kiedyś pojawiało się to sporadycznie. Teraz niestety dość często. TV wyłącza się najczęściej podczas wybierania filmiku, nigdy w trakcie odtwarzania.
 
Do góry