Samsung seria B650 (32b650, 37b650, 40b650, 46b650) test, opinie, wszystko o serii...

MIRO-GN

New member
mam 46B650, podłączyłem dekoder multimedia po HDMI, pilot z dekodera ma funkcje regulacji głośności wyskakuje mi ikonka na tv że ściszam ale głos z tv nie zmienia się.
 
odpaliłem sobie aplikację mybuttons i ją sobie trochę zmodyfikowałem pod swoje potrzeby
do pełni szczęścia potrzeba mi tylko, aby się jeszcze automatycznie sama ładowała przy włączaniu TV
Mógłby ktoś dać znać czy jest taka możliwość i jeśli tak to co trzeba poustawiać??

z góry wielkie dzięki
 

pykaman

New member
przyciski sterowania

czy da się wyłączyć przyciski w tv tak aby nie były aktywne?? żeby dało się tylko obsługiwać z pilota??
 

Firel246

New member
Mam pare filmów 720p na pendrivie, ale mają długośc i szerokośc klatki 640x272, przez co podczas oglądania, na górze oraz na dole filmu mam taki czarny pasek.
Wiecie jak temu zaradzić?
 

muchac35

New member
dobrze edytowałem ale skad mam wziąść nazwy innych przycisków np: chce aby jednym przyciścięciem guzika czerwonego włączył się PIP albo wcisnąć CONTENT i właczyć jakiś plugin
 

Korniszon

New member
Witam - nagrywam programy satelit. tunerem "globoS1" są to programy 16:9,jednak przy odtwarzaniu ich z USB w tv.Samsung 650,40' obraz pokazuje mi tylko 4:3 - nie mogę zmienić też wielkości obrazu ,pokazuje mi "funkcja niedostepna" dlaczego tak sie dzieje.? Dzieki
 

myca

New member
Witam - nagrywam programy satelit. tunerem "globoS1" są to programy 16:9,jednak przy odtwarzaniu ich z USB w tv.Samsung 650,40' obraz pokazuje mi tylko 4:3 - nie mogę zmienić też wielkości obrazu ,pokazuje mi "funkcja niedostepna" dlaczego tak sie dzieje.? Dzieki

A co format nadawania (16:9) do wielkości obrazu? Jeżeli nagrywasz sygnał SD to jest on przecież np. w rozmiarze PAL 768x576.
Pozostaje konwertowanie lub użycie aplikacji Aspect Ratio w tv.
 

Korniszon

New member
Sprawa się wyjasnila z Arte - mialem ,zle parametry ustawione w tunerze ktorym nagrywam.Oczywiscie "mezzo" jest nadawane nawet (wg.mojego tunera)704x576.stad obraz 4:3.Dzięki i pozdrawiam.
 

Darosedno

New member
Mógł by ktoś krok po kroku opisać jak zmienic soft z 3000.2 na 2005
Gdzie pobrać plik/i -link
Ile trwa zmana sofu
Jak będzie rakcja po zmianie -sam sie wyłączy czy trzeba to zrobić ręcznie

Ps:siedze od 12 i latam po tych stronach jak głupi aż wkoncu coś spiepsze.
 

Darosedno

New member
Mógł by ktoś krok po kroku opisać jak zmienic soft z 3000.2 na 2005
Gdzie pobrać plik/i -link
Ile trwa zmana sofu
Jak będzie rakcja po zmianie -sam sie wyłączy czy trzeba to zrobić ręcznie

Ps:siedze od 12 i latam po tych stronach jak głupi aż wkoncu coś spiepsze.


Ok soft już przerobiony na 2005
Teraz zabieram sie za wgranie ASPECT RATIO i SamyGO DCA
 
Do góry